Meilės horoskopas savaitei (08 06 – 08 12)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Drąsiai ženkite į naują savaitę. Dėvėkite ryškias spalvas. Padovanokite Jums ypatingam asmeniui netikėtą dovanėlę. Spontaniška energija Jums puikiai pasitarnaus. Neleiskite, kad ji Jus apleistų, net kai savaitės vidurį susidursite su viena ar kita maža kliūtimi. Ketvirtadienį Jums puikiai seksis atvirai, lengvai ir aiškiai bendrauti – Jūsų patrauklumo ir flirto galios bus didelės. Bet nepamirškite prieš ką nors sakydama (-s) gerai pagalvoti. Pirmoji savaitgalio dalis turėtų būti skirta linksmybėms, o antroji namams. Išvalykite tą apleistą namų kampą, išspręskite mažą,  bet ilgai užsitęsusią problemą, iškepkite ką nors skanaus.

JAUTIS

Pirmadienį ir antradienį pasiduosite jauduliui, nepaaiškinamai nervingai energijai ir jausite vidinį konfliktą ir susijaudinimą. Atsipalaiduokite ir giliai kvėpuokite. Savaitės viduryje jausitės savimi pasitikinti (-s), energinga (-s) ir patraukli (-us) – dabar bus tinkamas laikas užmegzti naują romaną ar naujai sužadinti dabartinį.  Nekurkite sudėtingų, ilgalaikių planų ir atkreipkite dėmesį į Jums ypatingo žmogaus gestus – antakių trūkčiojimus, suspaustas lūpas. Prieš pasibaigiant savaitgaliui bent kartą pavakarieniaukite kartu, suvalgykite kažką skanaus ir pasakykite ką nors, kas parodytų, kad Jūs klausėtės.

DVYNIAI

Ši savaitė Jums bus puiki. Drąsiai svajokite apie didelius dalykus, kalbėkite atvirai ir būkite kantri (-us), jeigu Jūsų romantiniai interesai pasisuks nauja kryptimi. Būkite pasirengusi (-ęs) priimti patarimą, bet nebijokite kritikos. Dabar būsite pasiruošusi (-ęs) viską išgirsti. Trečiadienį ir ketvirtadienį dėmesį turėtumėte sutelkti į susirašinėjimus. Parašykite laišką arba užmegzkite seniai atidėtą pokalbį. Penktadienį ar šeštadienį tikėtina susipažinsite su kažkuo, kas matys Jūsų vidų ir turės pasakyti kažką pritrenkiančio apie Jūsų meilės gyvenimą. Sekmadienį stabtelėkite ir apmąstykite savaitės įvykius.

VĖŽYS

Pirmadienį ir antradienį būsite kupina (-s) jaudinančių idėjų. Mėgaukitės šiuo paskatinimu veikti, bet nepamirškite skirti laiko apsvarstyti savo veiksmų pasekmes. Savaitės viduryje šaute šausite į labai sėkmingai įgyvendinamą tikslą, o žmonės Jus labai dėl to parems. Ausyse girdėsite muziką, netgi galite pradėti šokti. Pasistenkite Jums svarbų žmogų įtraukti į savo linksmybes, o jeigu pasirodys, kad ji (jis) bus kitoje valtyje, nuirkluokite iki tenai. Šeštadienį, o ypatingai sekmadienį, visame kame vadovaukitės intuicija.

LIŪTAS

Pirmadienį ir antradienį būsite tarsi filmo juostelė apšviesta saulės. Jūs sugersite viską, ką tik galite, leisdama (-s) pasauliui (ir žmonėms, kuriuo mylite) Jums daryti gerą įspūdį. Tuomet trečiadienį įspūdį kitiems darysite Jūs. Ketvirtadienį kaip vilkelis suksitės spalvinguose ir galinguose linksmybių ratuose.  Atsipalaiduokite ir mėgaukitės vakarėliu. Sekite įdomiomis idėjomis. Ženkite per tuštumą ir nuobodybę pasakydama (-s) vieną ar kitą komplimentą Jums patinkančiam asmeniui. Tai tinkamas laikas paieškoti naujų idėjų ir apsvarstyti apie žengimą naujomis kryptimis. Kita savaitgalio pusė bus skirta pradėti ne tik svajoti, bet ir įgyvendinti naujai kilusias idėjas.

MERGELĖ

Pirmadienį ir antradienį Jūsų tikslo jautimas ir gera nuotaika gali būti nesuprantami aplink Jus esantiems žmonėms, bet išlaikykite savo filosofinį požiūrį ir skirkite laiko sielos paieškai. Trečiadienį ar ketvirtadienį pavakarieniaukite neįprastoje vietoje. Priimkite pakvietimą, išbandykite naują restoraną ar pavalgykite tam neskirtoje savo namų vietoje. Penktadienis ir šeštadienis turi puikaus potencialo. Elkitės atsargiai ir skirkite savo dėmesį bendravimui su kitais. Dabar tinkamas laikas sėti sėklas, kad vėliau galėtumėte pjauti derlių. Sekmadienį praleiskite su Jums svarbiu žmogumi.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę nebijokite pasinerti į romantiką. Pirmadienį ir antradienį Jums bus tiesiog neįmanoma atsispirti, o Jūsų grožis visus šildys – ypač Jums svarbų žmogų. Tuo pačiu metu viduje būsite rami (-s) ir susikaupusi (-ęs). Tai bus idealus laikas išbandyti naujus dalykus ir prieiti kompromisą. Kuo daugiau duosite, tuo daugiau gausite atgal. Prisiglauskite prie savo mylimosios (-ojo), o jei tokios (tokio) neturite, šią savaitė tai gali pasikeisti. Pašokite kartu, padainuokite ir eikite pasivaikščioti susikibę už rankų. Jūsų patrauklumo galios bus pačiame pike.

SKORPIONAS

Retkarčiais, kai Jums svarbus asmuo prašo Jūsų pagalbos, Jūs padedate, bet nenoriai. Bet ne šią savaitę. Šią savaitę pasiūlysite savo pagalbą ir tai darysite su šypsena. Būkite paslaugi (-us). Išdrįskite padėti savo noru. Trečiadienį ir ketvirtadienį būsite keistai susijaudinusi (-ęs) ir nekantri (-us), tačiau pasistenkite išlikti šalta (-s), kad išvengtumėte bereikalingo streso. Penktadienį ar šeštadienį kažkas gali pasinaudoti Jūsų gerumu. Nesitikėkite už tai ko nors atgal. (Prisimenate, kad ši savaitė skirta davimui, o ne imimui?). Sekmadienis skirtas išreikšti jausmus – egzotiškomis gėlėmis, svajingais pokalbiais, giliomis mintimis.

ŠAULYS

Pirmadienį ir antradienį ore tvyros šelmiškas, vaikiškas žavesys, todėl leiskite savo meilės gyvenimui būti žaismingu ir galbūt net truputį išdykusiam. Vėliau bėgant savaitei susikoncentruokite į detales ir gražius dalykus. Padovanokite paprastą, bet netikėtą dovanėlę – Jūs žinote kam. Gerai apgalvokite, ką veiksite savaitgalį. Šeštadienį bus idealus laikas pasimatymui ne namie, tokiam, nuo kurio Jūsų širdis ims greičiau plakti – gal išsiruoškite į pikniką ar pasisupkite karuselėje? Sekmadienį galite tikėtis pilve skraidančių drugelių ir audringų minčių. Vadovaukitės savo nuotaika, susikaupkite ir užduokite ypatingam asmeniui klausimą, kuris jau seniai kirba Jūsų galvoje.

OŽIARAGIS

Savaitę pradėsite su saugumo jausmu. Būsite įsikibusi (-ęs) savo rutinos, įsivyniojusi (-ęs) į patogų konservatizmo kokoną. Tik trečiadienį pasiryžkite kūrybiškesniems malonumams. Priminkite sau, kiek daug Jums reiškia tas ypatingas žmogus ir tuomet pasakykite jai (jam) kuo įmanoma aiškiau ir paprasčiau, ką Jūs jai (jam) jaučiate. Savaitės pabaigoje galite susidurti su netikėtai atsiradusiais kaprizais. Sekmadienį sutelkite dėmesį į tą žmogų, kuris Jums reiškia daugiausiai.

VANDENIS

Jūsų gebėjimai domėtis šią savaitę Jums puikiai pasitarnaus. Jaučiama pagarba kitiems irgi įkvėps pagarbos jausmą. Išdrįskite elgtis ekstravagantiškai (dėvėkite skrybėlę, apsiaukite neįprasto rašto kojines), kad lengviau pavyktų kovoti su potencialiu nuoboduliu, kuris gali apnikti savaitės viduryje. Pirma savaitės pusė bus tik apšilimas penktadieniui ir šeštadieniui, kurie kibirkščiuos potencialia meile. Kai šeštadienį būsite užvaldyta (-s) emocijų, pasistenkite susitvardyti ir per smarkiai į tai nereaguoti. Taip, kada nors tai pasibaigs, bet juk su dauguma dalykų taip nutinka. Pasimėgaukite netikėtomis Jums skirtoms dovanomis.

ŽUVYS

Kartais sunku suprasti, kuo reikia tikėti, o kuo ne. Tačiau pirmadienį ir antradienį įvairios mįslės ir paslaptys Jūsų netrikdys – apie jas galvosite kaip apie romantiškos paslapties metaforas. Ši savaitės Jums bus labiau kaip poezija nei proza – joje bus pilna švelnumo, žvakėmis apdėliotų palangių ir skanaus namie gaminto maisto. Nesukite galvos dėl to, ką tai galėtų reikšti. O kadangi nesate labai atidi (-us) detalėms, būkite atsargi (-us), kad nepriimtumėte didelių sprendimų. Sekmadienį galite pasinerti į ilgesį, apie kurį net neįtarėte.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš freezr / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras