Meilės horoskopas savaitei (08 07 – 08 13)

 
1 komentaras
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Šią savaitę, tikriausiai, nemažai laiko skirsite pasvarstymams apie ateitį – Žvaigždės pasistengs atskleisti visus santykių „melus“, nesusipratimus, tad turėsite apie ką pagalvoti. Beje, neapgaudinėkite nieko – viskas bus išaiškinta! Pagalvokite apie tai, ko iš tiesų ieškote, ką patys galite duoti ir apskritai, kokia kryptimi gyvenime norite judėti. Žvaigždės įspėja atsargesniems būti trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį – šiomis dienomis jus gali aplankyti kosminė energija, nepriimkite svarbių sprendimų. 

 

JAUTIS

Taip, meilė reikalauja nelengvo darbo, nemažai pastangų, tačiau neturėtumėte užstrigti. Pirmosiomis savaitės dienomis pastebėsite, jog yra lengvesnis būdas viskas išspręsti – nenumokite į tai ranka. Žinoma, visada galite prašyti pagalbos – draugams, patarimams laikas palankiausias trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį. Žmogus, puikiai jus pažįstantis, gali pasiūlyti netikėtą galimybę, išeitį – nebijokite ištrūkti iš komforto zonos, rizikuoti. Būkite drąsūs! Savaitgalį jausitės energingi, norėsis aktyvumo, veiksmo.

 

 

DVYNIAI

Šią savaitę, tikriausiai, nemažai laiko skirsite pasvarstymams apie ateitį – Žvaigždės pasistengs atskleisti visus santykių „melus“, nesusipratimus, tad turėsite apie ką pagalvoti. Beje, neapgaudinėkite nieko – viskas bus išaiškinta! Pagalvokite apie tai, ko iš tiesų ieškote, ką patys galite duoti ir apskritai, kokia kryptimi gyvenime norite judėti. Žvaigždės įspėja atsargesniems būti trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį – šiomis dienomis jus gali aplankyti kosminė energija, nepriimkite svarbių sprendimų. 

 

VĖŽYS

Geranoriškumas, pagalba kitam padės užmegzti naujas pažintis ir atskleisti gerąsias savo savybes, už kurias būsite apdovanoti su kaupu. Jei turite širdžiai mielą žmogų, nevenkite jam/jai parodykite, kad esate būtent toks žmogus, kuriuo galima pasitikėti ir širdyje įsižiebs dar stipresni jausmai. Savaitės vidurys bus itin darbingas, todėl tik jai įpusėjus galėsite šiek tiek atsipūsti ir daugiau laiko skirti antrajai pusei bei abipusio ryšio puoselėjimui.

 

 

LIŪTAS

Gerasis tikėjimas ir aktyvios pastangos veda jus į gilesnį, puikesnį (ir karštesnį!) supratimą – ypač, pirmosiomis savaitės dienomis. Meilėje stenkitės pasitikėti savimi, nebūkite silpni, nedvejokite ir protingi sprendimai ateis tarsi savaime. Nuo trečiadienio iki penktadienio popietės daugiausia dėmesio reikalaus darbas. Dėl jo jausitės pavargę, būsite išsiblaškę, tačiau pasistenkite, kad dėl to nenukentėtų asmeniniai santykiai – neburnokite, stenkitės likti supratingi.

 

 

MERGELĖ

Ši savaitė Mergelės ženklo atstovams – aistringa, kupina emocijų ir instinktų. Tai puikiai paveiks jūsų romantinius santykius. Pirmosiomis savaitės dienomis Žvaigždės pataria daugiau vadovautis logika – derinyje su jausmais ji gali būti iš tiesų naudinga. Taip pat nederėtų pamiršti objektyvumo. Laikas nuo trečiadienio iki penktadienio – keistas, bet smagus. Jausite, tarsi skaitytumėte kitų žmonių mintis, nuspėtumėte jų troškimus – pasinaudokite šiuo privalumu.

 

 

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje pasistenkite lavinti savo natūralų šiltumą, nuoširdumą – tai puikus laikas užmegzti ryšius su kažkuo, kas praeityje buvo ypač svarbus. Šiuose santykiuose slypi dar neatrastas didingumas. Trečiadienį bei ketvirtadienį jausitės valingi, spinduliuose teigiama energija. Geranoriškumu pavergsite žmones. Likusi savaitės dalis skirta svarstymams, ateities planams.

 

 

SKORPIONAS

Šią savaitę Žvaigždės Skorpionams pataria vadovautis posakiu „Devynis kartus pamatuok – dešimtą kirpk“. Rūpestis savaitės planams pirmadienį ir antradienį atneš naudos likusią savaitės dalį. Skirkite laiko asmeniui, kuris jus įkvepia. Beje, jei reikės patarimo dėl meilės – kreipkitės į draugus, šie bus ypač paslaugūs, rūpestingi. Trečiadienį ir ketvirtadienį galite jaustis sutriuškinti, tačiau nepasiduokite, likite lankstus ir išmokite prisitaikyti. Penktadienį viskas vėl pragiedrės – pasiruoškite puikiam savaitgaliui.

 

 

ŠAULYS

Pirmadienį ir antradienį galite jaustis priblokšti, nusiminę , tačiau neverta nerimauti – tokie jausmai greit praeis. Trečiadienį vėl pajusite meilę pasauliui: nedrovėkite išsišokti viešumoje (žinoma, sveiko proto ribose). Ketvirtadienį Šauliams labai svarbus bus atvirumas – papasakokite mylimajam, kaip iš tiesų jaučiatės. Penktadienis bei šeštadienis – bendravimui tinkamos dienos.

 

 

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje Žvaigždės pataria būti ypač atsargiems su dideliais reikalavimais – viskas gali duoti priešingą rezultatą nei tikėtasi. Žinoma, tai nereiškia, jog neturite reikalauti to, kas jums priklauso – tiesiog reaguokite į situaciją ir būkite pasiruošę pokyčiams. Trečiadienį ir ketvirtadienį nemalonumų išvengti padės pareigingumas – atlikite visas pareigas. Beje, dėmesys detalėms gali lemti svarbius ir rimtus pokyčius, tad į pasaulį stenkitės žvelgti tarsi pro padidinamąjį stiklą.

 

VANDENIS

Iš pradžių viskas gali atrodyti beviltiška... Tačiau įsiklausykite, ką jums sako širdis – tiksliai žinote, ką turite padaryti, kad situacija pasikeistų. Tam tinkamiausia yra savaitės pradžia. Kantrybė bus jūsų geriausia pagalbininkė, stenkitės ją ugdyti. Trečiadienis bei ketvirtadienis – pokalbių laikas. Nepergyvenkite, jei atrodys, kad pašnekesiai niekur neveda, nieko nekeičia. Pirmiausia turite geriau vienas kitą pažinti – o tai šiomis dienomis padaryti pavyks.

 

ŽUVYS

Pirmadienis ir antradienis – puikus laikas praktiškai meilei: eikite drauge apsipirkti, leisdami laiką kartu atlikite ir kažkokias pareigas, numatytus darbus. Jei dar neturite antrosios pusės – tai tinkamas laikas naujiems žmonėms, pasimatymams. Galbūt būtent apsipirkinėdami sutiksite tą vienintelį? Nesvarbu, koks jūsų draugystės statusas, savaitės viduryje kuo daugiau šnekėkite – kažkas iš tiesų trokšta išgirsti, kaip jūs jaučiatės. Jūsų gebėjimas žodžiais išreikšti emocijas, jausmus bus kaip niekada stiprus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Prisijunkite prie diskusijos...
Naujas komentaras