Meilės horoskopas savaitei (08 08 – 08 14)

 
Astrologinė meilės prognozė visiems zodiako ženklams.

AVINAS
Vienišiems avinėliams teigiama žvaigždžių energija pamėtės ne vieną užuominą, kur ieškoti meilės. Susiporavusius žvaigždės įkvėps naujai domėtis ir atrasti savo partnerį, o tai naujos spalvos jūsų santykiams, tik atsargiai – nuo jūsų priklauso ar viskas nenusidažys juodai. Atrodo, kad savaitės bėgyje jums rūpės tik darbas, tačiau nepamirškite suplanuoti romantiško savaitgalio detalių. Šiuo metu jums pasiekiama beveik viskas, tad kreipkite savo santykius jums norima linkme!

JAUTIS
Savaitės pradžioje jus domins visi, su kuriais turite reikalų, tad išskirkite iš minios tuos, su kuriais tie reikalai dar ir romantiški. Ir namie, ir darbe būkite pasiruošę pasitelkti įgimtą žavesį – tai padės sutvarkyti norimus reikalus. Nuo trečiadienio iki penktadienio žvaigždės suteikia galimybę esamus santykius pakelti į kitą lygį ar norimus paversti tikrais. Kažkas nesielgia, kaip iš jo tikimasi savaitgalį? O gal tai jūs? Vienais ar kitaip, reikalai susiję su romantika šią savaitę bus tikrai neeiliniai ir galite likti apstulbę, ką jie atneš.

DVYNIAI
Jūsų daugiapusiškumas ir lankstumas bus pati geriausia savybė santykiuose savaitės pradžioje. Tie, kurie turi porą, gali pamatysi santykius jos akimis (ir pasimėgauti vaizdu), o vienišiai žinos, kaip padaryti įspūdį patinkantiems asmenims. Kaip ten bebūtų, ketvirtadienį ir penktadienį saugokitės vidinio ambicijų karo – jame niekas jums nepagelbės, tad padarykite pertraukėlę bent jau savaitgaliui, nes meilė tvyros ore. Pakylėkite savo santykius į dausas, o jei neturite antrosios pusės, gal žvaigždės padės ją surasti.

VĖŽYS
Savaitės romantika prasidės namuose, su pačiais svarbiausiais gyvenimo santykiais – su pačiu savimi. Taip taip, dabar metas pasigilinti į savo norus. Ketvirtadienį ir penktadienį žmonės bus linkę interpretuoti jūsų žodžius ir veiksmus, tad jei kam norite nusiųsti romantišką užuominą – tegul ji bus labai konkreti. Taip pat, vietoj spėliojimo, ką galvoja partneris, tiesiog jo paklauskite. Savaitgalį norėsite būti kitoks nei paprastai, tačiau atsiminkite, kad tinkamas žmogus jus mylės už tikrąsias, o neapsimestines jūsų savybes.

LIŪTAS
Nusiteikę pariaumoti savaitės pradžioje? Taip, jei tik paklusite žvaigždėms ir išnaudosite jau nuo pat pirmadienio siunčiamą patrauklumo energiją. Būsite pasiruošę kartu su partneriu išbandyti naujus dalykus ir pakaitinti seksualinį gyvenimą kai kurių ribų peržengimu. Esate vieniši? Išnaudokite šį metą, nes dar niekada nespinduliavote tokiu patrauklumu aplinkiniams. Nuo ketvirtadienio šiek tiek pavargsite nuo „žaviojo aš“ ir įgausite ne meilės frontui reikalingos gyvenimiškos patirties, o savaitgalį turėdami ir investavę šiek tiek kantrybės į santykius, sulauksite tinkamo atpildo.

MERGELĖ
Koks gyvenimas be galimybės išlieti jausmus? Jei atrasite ribą ir nepasakysite per daug, jūsų laukia nuostabi savaitės pradžia, o nuo trečiadienio viskas dar labiau užkais ir įsivažiuos. Pažįstant mergeles, aišku, kad jos padaro didžiulį įdirbį, kad santykiai klostytųsi puikiai, tačiau patikėkite, jus lydi ir sėkmė meilėje. Savaitgalį suplanuokite nepamirštamą pasimatymą savo ypatingam kažkam, o jei esate vienišas, pamirškite vakarais savo kompiuterį, suplanuokite kuo daugiau susitikimų su draugais, negali žinoti, gal draugų draugai ir bus jūsų likimas.

SVARSTYKLĖS
Nuo savaitės pradžios svarbiausia, kas gali būti naujuose ar senuose santykiuose – kalbėjimas: nesvarbu, ar laukiate konkrečių atsakymų ar tiesiog dalinatės buities pareigas – kalbėkitės, nes niekas jūsų minčių neskaito! Savaitės viduryje subalansuokite mitybą, poilsio ir darbo rėžimą – tai padės jums jaustis ir atrodyti gerai iki pat savaitgalio. Vienišiams nepranešama stiprių pokyčių meilės fronte, bet juk kažkada reikia pailsėti ir pasiruošti kažkam nuostabaus gal jau kitą savaitę.

SKORPIONAS
Leiskite meilei augti savaitės pradžioje, tačiau nepamirškite, kad kartais augimas vyksta lėčiau nei tikitės, tad atsipalaiduokite ir nepamirškite, kad ir be meilės reikalų yra daug svarbių dalykų gyvenime. Baigiantis darbo savaitei nevieniši skorpionai turėtų suremti galvas su savo išrinktaisiais ir pradėti kurti planus, o vieniši pradės pastebėti kelias naujas galimybes romantiškiems santykiams užmegzti. Savaitgalį neperkaiskite nuo energijos antplūdžio ir ypatingai kontroliuokite savo temperamentą arba būkite pasirengę susilaukti pasekmių. Kas žino, gal jos bus visai naudingos.

ŠAULYS
Nusiteikite meilei ir žvaigždės gali atsakyti į jūsų signalus siųsdamos gerą nuotaiką ir neatsispiriamą trauką. Jūsų pasitikėjimas savimi buvo ir liks seksualus, o meilės instinktai neblogai išlavinti, tad ko dar laukti? Leiskite jiems nuvesti jus ten, kur ir norėtumėte būti. Savaitės viduryje puikus laikas pareikalauti iš antrosios pusės to, ko senai norėjote – tai pats geriausias būdas išsiaiškinti, kaip toliau vingiuos jūsų meilės kelias. Savaitgalį greičiausiai vėl grįšite prie romantikos ir švelniažodžiavimo. Tai teisingas pasirinkimas, nes šiuo metu, kuo daugiau duosite, tuo daugiau gausite.

OŽIARAGIS
Nors darbas kaip visada jums atrodo pati geriausia vieta išlieti susikaupusią energiją, jūsų meilės gyvenimui taip pat reikėtų kibirkštėlės. Nagi ko laukiate, jei tik galite įpūsti ugnelę, tai patikėkite – tikrai verta. Tikimės, kad tai padarysite iki trečiadienio ir nuo savaitės vidurio meilės bėgiais riedėsite visu greičiu. Tuo metu jūs busite seksualesni, patrauklesni, tad nepražiopsokite progų. Savaitgalį dėliodami meilės planus į stalčiukus, nepamirškite praeities klaidų – jos gali padėti išvengti naujų.

VANDENIS
Šią savaitę jūs kopiate į meilės aukštumas kartu su partneriu, o jei esate vieniši – naujo žmogaus atsiradimo galimybė didžiulė. Nuo trečiadienio iki penktadienio neturėsite daug energijos mąstymams ir galvojimams apie ateitį, tad tiesiog pasistenkite pajusti, ko iš tiesų norite. Savaitgalį nesėdėkite namie – jūs būsite labai patrauklūs aplinkiniams, tad jei turite porą – leiskite jai pajusti šiek tiek pavydo (tik neperspauskite), o jei ne – pats laikas ką nors užkalbinti.

ŽUVYS
Gal dėl to, kad esate paskutiniai zodiako atstovai, žvaigždės pagailėjo meilės energijos savaitės pradžiai, tačiau suteiks puikias galimybes matyti savo esamus santykius iš šono ir juos paanalizuoti. Nuo trečiadienio, reikalai kryps tik į gera – susiporavę turėtų negailėti komplimentų antrajai pusei ir spinduliuoti šiltais jausmais, o vienišiai leisti laiką su geriausiais draugais, ypač jei norite, kad kažkas peržengtų draugystės ribas ir taptų kai kuo daugiau. Savaitgalį būsite užsisvajoję, tai gerai, nes kiekviena paleista svajonė į kosmosą gali prišaukti neblogų rezultatų.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras