Meilės horoskopas savaitei (08 09 - 08 15)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Šią savaitę jūsų gyvenimą diktuos Marsas ir Venera. Tai įtakos linksmybių ir nepamirštamų įspūdžių kupiną penktadienį. Dabar puikus metas bendrauti su žmonėmis: susitikti su senais pažįstamais ar užmegzti naujus ryšius. Gali būti, jog sutiksite asmenį, kuris paliks didesnę žymę jūsų gyvenime arba, jeigu jau turite šalia savęs mylimąjį, tai kaip niekada bus nuostabu su juo dalintis didžiausiais malonumais.

JAUTIS
Nuotykių kupina savaitė, o jūsų nutrūktgalviškumas ypatingą pagreitį įgaus šeštadienio naktį. Gali būti, kad savo pusėn patrauksite aistringą asmenį, tačiau tikėtina, kad tai sukels jums daugiau nemalonumų, negu laimės, apniks neigiamos emocijos. Tačiau gyvenime ne viskas turi būti grįsta tik laime ar džiaugsmu. Sunkumai taip pat suteikia vertingos patirties bei pamokų ateičiai. Svarbiausia, viską peržiūrėti „šaltu“ protu.

DVYNIAI
Mėnulis pereina į žavingųjų Svarstyklių ženklą, o tai lems romantišką laiką nuo ketvirtadienio iki sekmadienio. Esate žaisminga asmenybė, todėl pasidalinkite dalele savęs su nerūpestingu partneriu. Atsiduokite lengvam flirtui, naujiems susižavėjimams, smagiai leiskite laiką ir pamirškite bet kokias rimtas temas. Tik tokiu būdu šią savaitę galėsite atsipalaiduoti ir paimti iš gyvenimo viską, kas geriausia.

VĖŽYS
Mėnulis įeina į aistringojo skorpiono ženklą, o toks išsidėstymas žada daug romantikos savaitgalį, ypatingai, šeštadienį. Degsite aistringomis emocijomis, todėl norėsite jomis su kažkuo pasidalinti. Nėra reikalo būti droviems šiuo periodu – drąsiai imkitės iniciatyvos. Gali būti, kad susidursite su tam tikrais socialiniais formalumais, tačiau tvirtai laikykitės savo nuomonės ir viskas praeis ne taip nuobodžiai, kaip tikėtumėtės.

LIŪTAS
Šią savaitę turite būti pasiruošę gyvenimo rokenrolui, žaismingumui, malonumams bei nuotykių kupinam laikui. Linksmybės prasidės pirmadienį ir tęsis visą savaitę. Svarbiausiai nepamesti sveiko proto, nes kitaip vietom žvaigždžių žadamų neįpareigojančių linksmybių susidursite su savo sąžine. Tinkamas laikas dideliems ir svarbiems žingsniams. Būsite entuziastingi, nestokosite vidinio žavesiu ir trauksite aplinkinių dėmesį.

MERGELĖ
Gali būti, kad jus užplūs prisiminimai ir mintys apie senas meiles, jau nutrūkusius santykius. Jeigu liūdesys pradės skverbtis į jūsų mintis ir širdį, pabandykite viską pergalvoti dar kartą. Prisiminkite ne praeities nuoskaudas, bet gautas pamokas ir panaudokite tai savęs motyvavimui, gražios dabarties ir laimingos ateities kūrimui. Privalote užmiršti nusivylimus ir nusišypsoti, nes tik tokiu būtų prisikviesite laimę pas save.

SVARSTYKLĖS
Nusimato socialiai aktyvi savaitė: bendrausite su įvairiais žmonėmis, užmegsite naujas pažintis, prisiminsite senus draugus. Visas įmanomas atsakomybes pasistenkite patraukti į šalį arba bent jau nukelti į kitą savaitę ir atsiduoti karštų jausmų bangai. Akinsite savo asmeniniu žavesiu, todėl jūsų kompanija bus geidžiama daugelio. Atsipalaiduokite ir pabandykite gyventi tik šia akimirka: nesukdami galvos nei apie praeitį, nei apie ateitį.

SKORPIONAS
Gali būti, kad šią savaitę bendraudami su žmonėmis jausitės esantys labiau stebėtojai, negu dalyviai. Tačiau žvaigždės pataria atsipalaiduoti, nes ne visada gyvenime reikia būti įvykių sūkuryje – kartais naudingiau ramiai stebėti situaciją iš šalies. Jeigu ieškote antrosios pusės, gali pakakti švelnaus prisilietimo ar menkutės šypsenos, kad pritrauktumėte taip trokštamą asmenį. Svarbiausia, kad pasitikėtumėte savimi.

ŠAULYS
Grupinė veikla – šios savaitės sėkmės raktas. Neatsisakykite susibūrimų, susitikimų su naujais ar senai pažįstamais žmonėmis. Būkite natūraliai draugiški bei nesistenkite visur ir visada pasirodyti tik geriausiais. Draugiškumas visada paperka. Tikėtina, kad susipažinsite su nauju žmogumi arba pasinersite į naujus malonumus su dabartine antrąja puse. Užverkite savo burną ir sukluskite – klausymasis dabar bus kur kas seksualesnis, negu kalbėjimas.

OŽIARAGIS
Gali būti, kad šią savaitę jausitės susikaustę. Žvaigždės pataria jums atsipalaiduoti ir būti šiek tiek lankstesniems. Romantikos srityje greičiausiai nenutiks nieko naujo, tačiau tikėtinos kitaip naudingos pažintys, pavyzdžiui, profesinėje srityje. Tikėtina, kad jus aplankys mūzos ir norėsite pasinerti į meną: tapysite, rašysite ar apsilankysite kultūriniuose renginiuose. Daugiau laiko skirkite savo šeimai.

VANDENIS
Jus kaip niekada domins egzotiniai kraštai bei žmonės iš užsienio. Ypatingai, šis susidomėjimas išryškės savaitgalį. Kultūrinis smalsumas – ir yra jūsų šios savaitės gero laiko paslaptis, nes norėsite patyrinėti nepažįstamas teritorijas. Žvaigždės siūlo leistis į kelionę arba tiesiog užmegzti pažintį su svetimšaliu. Tai patenkins jūsų įgeidžius, stimuliuos jūsų mintis ir atvers širdį naujiems džiuginantiems potyriams.

ŽUVYS
Šią savaitė labiausiai jaudins reikalai, susiję su draugyste, meile. Gali būti, jog jūsų santykiai su antrąja puse yra labai tvirti, tačiau bendraujant tikėtini nesusipratimai. Jeigu antrosios pusės neturite, apie tai svarstysite labai daug. Tačiau bėda tame, kad būsite linkę griaužti save dėl netenkinančios dabartinės situacijos, bet nebandysite nieko keisti. Žvaigždės pataria nusišypsoti, nes teigiami pokyčiai – jau visai ne už kalnų. 

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (1)
Nesulaukiu aš tos romantikos nors tu ką :(
Naujas komentaras