Meilės horoskopas savaitei (08 10 - 08 16)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Nuo pirmadienio avinukai jaus vis stiprėjančią meilės energiją ir priešingos lyties atstovų dėmesį. Antradienis ir ketvirtadienis bus tinkamas naujoms pažintims.Jūsų atvirumui ir genialiam mąstymui bus neįmanoma atsispirti, tad galite tikėtis ilgalaikio gerbėjų antplūdžio. Penktadienis - labai įvairus, čia spindėsite žavesiu ir flirtuosite, čia kažkur pradingsite ir norėsite pabūti vienumoje. Sekmadienį žvaigždes jums prognozuoja svarbų įvikį ir galimą meilės trikampį. 

 

JAUTIS. Nuo savaitės pradžios pasigesite aiškumo širdies reikaluose. Tačiau antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį jautukų protas ir širdis veiks iš vien. Vien tik galvodami apie jums svarbų žmogų, daug sužinosite. Šeštadienį ir sekmadienį tikėtinas nesusipratimas. Bus svarbu imtis iniciatyvos ir spręsti iškilusias problemas. Jei to nepadarysite, mylimi žmonės gali nusigręžti nuo jūsų. 

 

DVYNIAI. Vadovaukitės intuicija ir visos problemos išsispręs savaime. Tinkamas sprendimas gali garantuoti kelią į romantikos karalystę nuo antradienio iki pat ketvirtadienio. Kad ir kaip norėsite padėti faktus ant stalo, daugiau naudos gausite klausydamiesi jausmų. Vadovaukitės širdimi ir visa ši savaitė bus palanki jums.

 

VĖŽYS. Nuo pirmadienio vėžiukai bus užimti šeimos reikalais. Viskas ko norėsis jums, tik šeimyninė laimė ir artimųjų gerovė. Nuo trečiadienio ar ketvirtadienio galite tikėtis jausmų audros. Ar viskas  taip painu iš tikrųjų ar jūs tik sapnuojate? Tačiau, kad ir koks perversmas dėtųsi jūsų širdyje, pasistenkite išlikti ramūs, o savaitgalį pamatysite, jog tikrosios audros nė nebuvo.

 

LIŪTAS. Pirmadienis bus kūrybiškas ir labai įdomus, todėl drąsiai flirtuosite ir būsite tikri lovelasai. Nors antradienį ir trečiadienį jūsų entuziazmas po truputį blės, jo užteks  išlaikyti rusenančią meilės liepsnelę mylimo žmogaus širdyje. Ketvirtadienį ir penktadienį liūto nusiteikimas bus gana egoistiškas. Šio ženklo atstovai nebus linkę daryti ko nors, negaunant už tai naudos. Tačiau sekmadienį jūsų geranoriškumas sugrįš ir galėsite stebinti aplinkinius maloniomis staigmenomis. 


MERGELĖS. Nuo savaitės pradžios būsite romantiškai ir aistringai nusiteikusios ir palankiai žiūrėsite į partnerystę. Savo svajonėmis nebijokite pasidalinti su savo antrąją puse ar patinkančiu žmogumi. Tam bus palankus laikas iki pat ketvirtadienio. Nuo antrosios savaitės pusės, labiau būsite linkusios vadovautis šaltu protu, o ne jausmais, tačiau pasistenkite įsiklausyti ką apie savo jausmus sako jums artimas žmogus. 


 

SVARSTYKLĖS. Dramatiškas pirmadienis ne juokais gali nusverti jūsų svarstykles į vieną pusę. Gerai pagalvokite, ar meilės nuotykis apie kurį svajojate yra tai, ko iš tiesų norite. Nors bus sunku nenutrūkti nuo grandinės, žvaigždės rekomenduoja išlaikyti pusiausvyrą visą šią savaitę.  Savaitgalis žada būti paslaptingas ir kupinas magijos.

 

SKORPIONAS. Atminkite, kad savaitės pradžioje (nesvarbu kokios nuotaikos būsite) aplinkiniams nederėtų rodyti savo nepasitenkinimo ir blogo tono. Diplomatiškumas atneš daugiau naudos sprendžiant profesinius reikalus. Nuo trečiadienio skorpionų reikaliukai ims gerėti ir viskas neatrodys taip pilka ir niūru, todėl būsite linkę dalintis naujomis idėjomis su aplinkiniais. Gera žinia, kad penktadienis ir likęs savaitgalis pagaliau bus skirtas meilei, meilei ir dar kartą meilei.

 


ŠAULYS. Pirmadienis bus kūrybiškas, romantiškas ir įdomus, todėl drąsiai flirtuosite ir būsite tikri entuziastai. Nors antradienį ir trečiadienį jūsų entuziazmas po truputį blės, jo užteks  išlaikyti rusenančią meilės liepsnelę mylimam žmogui. O jei jo neturite, tikėtina, kad iki trečiadienio užsimezgęs ryšys bus ilgalaikis. Ketvirtadienį ir penktadienį šaulių nusiteikimas bus gana egoistiškas. Šio ženklo atstovai nebus likę daryti ko nors, negaunant už tai atlygio. Tačiau sekmadienį jūsų geranoriškumas sugrįš ir galėsite stebinti aplinkinius maloniomis staigmenomis. 


OŽIARAGIS. Savaitės pradžioje jūsų pagrindinis prioritetas bus meilė, ištikimybė bei atsidavimas. Palikite visus  darbus ir rūpesčius bei atsiduokite į meilės ir aistros glėbį. Toks romantiškas laikas tęsis iki savaitės vidurio.  Ketvirtadienį ir penktadienį ožiaragiams norėsis pratęsti jausmingą nuotykį, tačiau tai ne pats tinkamiausias laikas, tačiau romantiški jausmai ir seksualinė energija iš naujo atgims šeštadienį. 

 

VANDENIS. Ši savaitė primins jums apie pakilimus ir nuosmukius meilės srityje. Vieną minutę galite pajusti, kad meilė karšta kaip ugnis, kitą jau norėsite ko nors naujo. Tačiau nepadarykite klaidos, ir nepadarykite skubotų sprendimų. Antraip, greit dėl to galite pasigailėti. Savaitgalį abejonės permainingas metas pradės sklaidytis, todėl vandeniai bus linkę vadovautis emocijomis, kurios tikėtina atneš daug karštų ir audringų akimirkų.
 


ŽUVYS. Savaitės pradžioje žuvų lauks ganėtinai sunkūs išbandymai susiję su ateities perspektyvomis bei karjera. Tad  laiko romantiškiems pasimatymams ar mylimajam tiesiog neliks. Antradienį ir trečiadienį įsiklausykite į savo širdies balsą. Tai bus ganėtinai palankus  laikas  pasidalinti  šiltais jausmais su antrąja puse ar ieškoti naujų pažinčių. Artėjantis savaitgalis atneš tai, ko pašykštėjo pirmadienis. Karštas seksas ir teigiamos emocijos sužadins Jumyse jaudulį bei azartą.Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras