Meilės horoskopas savaitei (08 11 - 08 18)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Pirmadienį būsite užvaldytas prisiminimų ir emocijų. Pasistenkite atsikratyti blogos nuotaikos ir į nesėkmes nereaguoti taip jautriai. Antradienį, trečiadienį finansiniai reikalai gali tapti prioritetu jūsų gyvenime, todėl tai gali tapti blogų asmeninių santykių priežastimi. Ketvirtadienį, penktadienį, jūs pagaliau pradėsite jaustis gerai, stengsitės labiau atsižvelgti į savo asmeninius poreikius, todėl patartina pagalvoti apie atostogas, poilsį, kurių metu atitrūksite nuo niūrios kasdienybės.

 

 

JAUTIS

Apie antrąją pusę savaitės pradžioje visai pamiršite, visą save atiduoti stengsitės kitiems, galbūt ne tokiems svarbiems dalykams. Vertėtų susimąstyti, nes jei toks požiūris taps kasdieniu Jūsų palydovu – mylimo žmogaus kantrybė ne geležinė, po menesio ar po metų ji/jis tiesiog ims ir išeis.

 

 

DVYNIAI

Savaitės pradžioje galite būti truputį namisėda, nesinorės niekur iš namų kelti kojos. Nors laiką leisite namuose, vienišas tikrai nesijausite. Veikiau priešingai- džiaugsitės galimybe pabūti pačiam su savimi, daugiau laiko skirti pomėgiams. Gardumynų gaminimas viena didžiausių Jūsų aistrų? Puiku, kepkite pyragus, tortus ir vaišinkite jais mylimą žmogų bei brangiausius draugus, artimus žmones.

 

 

VĖŽYS

Patikėkite savo nuojauta, ypač savaitės pradžioje, ji tikrai Jūsų neapvils. Veikiau priešingai- ves tiesiausiu keliu sėkmės link. Todėl ši savaitė Jums ypač sėkminga, tiek profesinėje, tiek meilės srityje. Darbai klosis itin sklandžiai, iš kolegų sulauksite daug pagyrimų už atliktus darbus, o mylimasis džiugins romantiškomis, širdžiai mielomis staigmenomis. Vėžiams, kurie iki šiol nerado širdžiai mielo žmogaus, fortūna žada naujas pažintis.

 

 

LIŪTAS

Meilė ne žaidimas, ji gali ne juokais įskaudinti ir sudaužyti kito žmogaus širdį. Jei santykiai su mylimuoju jau ilgą laiką neteikia malonumo, prisėskite ir nuoširdžiai pasikalbėkite, išsiaiškinkite viską, kas neduoda ramybės. Jokiu būdu nežaiskite ir nemanipuliuokite kitu žmogumi, kitaip tariant neiškokite sau naudos. Taikiai nutraukite santykius ir pasukite skirtingais gyvenimo keliais. Tačiau prieš priimant bet kokį sprendimą, rimtai viską apgalvokite.

 

 

MERGELĖ

Jei esate vieniši, savaitės pabaigoje galite jausti meilės, šilumos stygių. Tačiau nepanikuokite, nepasiduokite juodžiausioms mintims ir atminkite, kad viskas laikina, anksčiau ar vėliau blogiausios akimirkos baigiasi. Netrukus romantika ir šilti jausmai pasibels į Jūsų duris. Na, o jei turite antrąją pusę - rodykite jai begalinį dėmesį, stebinkite maloniais siurprizais. Taip pat patariama pagalvoti apie atostogas kartu - juk vasara poilsio metas.

 

 

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje norėsis pasiekti vidinę harmoniją ir jausti dvasinę pilnatvę. Tačiau norint pasiekti šiuos jausmus, reikės iš peties paplušėti. Tokiu atveju būtų neprošal vadovautis auksine taisykle- įvykių skubinti ne valia, viskas ateina savaime. Būtent laukimas, ramuma, ketvirtadienį, penktadienį į Jūsų gyvenimą įpūs naujų meilės kibirkščių. Dabar pats metas garsiai prabilti apie širdies reikalus.

 

 

SKORPIONAS

Pastangos, kurias įdėjote į meilės santykius, visas sunkus darbas ar veiksmai, kurių imatės kiekvieną dieną tam, kad sulauktumėtė gražesnio rytojaus- teigiamais rezultatais galėsite pasidžiaugti jau savaitės pražioje. Pagirkite save, tikrai už ką! Trečiadienį, ketvirtadienį, nustebinkite mylimą žmogų, neįspėjęs iš anksto nupirkite bilietus į mėgstamą filmą ar kitą renginį. Savaitgalį suorganizuokite trumpą išvyką su draugais į gamtą, juk oras pasakiškas.

 

 

ŠAULYS

Jei esate kuo nors susižavėję, pirmadienį antradienį svarstysite galimas būsimo romano kryptis. Mažiau galvokite, atsipalaiduokite, mėgaukitės vasara ir drąsiai megzkite naujas pažintis, tačiau negaiškite savo brangaus laiko nereikšmingiems žmonėms. Bendraukite tik su tais asmenimis, šalią kurių gerai jaučiatės, kurie nuspalvina Jūsų kasdienybę.

 

 

OŽIARAGIS

Savaitėi prasidėjus kalbėti nesinorės daug. Nesvarbu, jog turite antrąją pusę, tačiau tikėtina, kad jausitės vienišas, jos apleistas, trūks dėmesio ir šiltų jausmų. Tačiau nepulkite smerkti partnerio,  galbūt jai/jam pastarosios dienos buvo itin varginančios. Trečiadienį, ketvirtadienį sulauksite malonios staigmenos ar net romantiškos vakarienės bei nakties. Būsite džiugiai nustebintas.

 

 

VANDENIS

Savaitės pradžioje paskęsite darbuose, tačiau prisiminkite, kad namuose Jūsų nekantriai laukia mylimas žmogus, kuriam taip pat reikia meilės ir dėmesio. Dėl per didelio Jūsų užimtumo gali pablogėti asmeniniai santykiai, padaugėti pykčių ir nesutarimų, bet tai laikina situacija ir viską pavyks puikiai sutvarkyti.

 

 

ŽUVYS

Šią savaitę  būsite tikri darboholikai, ir santykiams neskirsite daug dėmesio. Todėl jau savaitės pabaigoje jausitės atitolę nuo mylimo žmogaus. Nors ir būsite labai užsiėmę, tačiau pasistenkite bent šiek tiek atsiplėšti nuo darbų ir paruošti staigmeną mylimam asmeniui, skirti bent valandelę nuoširdaus dėmesio.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras