Meilės horoskopas savaitei (08 12-08 18)

 
2 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Pirmadienį būsite dėmesio centre ir trauksite priešingos lyties atstovus. Antradienis ir trečiadienis gana sunkios dienos, nes Jums reikės priimti svarbius sprendimus. Patartina pasikliausi savo intuicija. Penktadienį galėsite atsipūsti ir apsilankyti vakarėlyje.  Žvaigždės žada naujas pažintis, kurios, tikėtina, nebus vienadienės.

SEKSAS: Šią savaitę būsite labai aistringi ir nusiteikę išbandyti naujoves sekso srityje – išnaudokite šį laiką ir nustebinkite savo mylimą žmogų.

JAUTIS

SANTYKIAI: Pabandykite išsivaduoti iš rutinos gniaužtų ir kartu su savo antrąja puse nuveikti tai, ką jau seniai planuojate, bet vis neprisiruošiate – ši savaitė tam labai  palanki. Ketvirtadienis gali būti permainingas: nuotaikos keisis dar greičiau nei oras, tačiau patariame išlikti ramiems – savaitgalis žada pramogas ir nuotykius, kuriuos atsiminsite ilgai.

SEKSAS: Šią savaitę Jūsų nuotaikos dažnai keisis: kartais atrodys, kad tiesiog degate aistra, o kartais būsite šalti kaip ledas. Stenkitės išlikti ramūs ir nesipykti su antrąja puse.

DVYNIAI

SANTYKIAI: Pirmadienis bus tikrai romantiškas ir įdomus, ir gerai praleista savaitės pradžia turės įtakos visos savaitės nuotaikai – o ji bus tikrai puiki. Nesijaudinkite dėl smulkmenų ir nereikšmingų barnių – ištrūkite kur nors kartu savaitės pabaigoje, tai tikrai padės sustiprinti tarpusavio ryšį.

SEKSAS: Šią savaitę būsite tikri vėjavaikiai. Norėsite naujovių, todėl nebijokite imtis iniciatyvos ir savo antrajai pusei papasakoti apie savo fantazijas, norus ir lūkesčius.

VĖŽYS

SANTYKIAI: Nors savaitės pradžioje atrodys, kad niekas nedžiugina, tačiau pasistenkite nesėdėti namuose, o išeiti pasilinksminti – galbūt jau seniai dalyvavote kokiame nors renginyje? Savaitės vidury neturėsite laiko net sau, todėl patartina atsigriebti savaitės pabaigoje. Palepinkite save ir savo mylimą žmogų.

SEKSAS: Šią savaitę seksas nedžiugins, bet tik todėl, kad jo... praktiškai nebus, jei nesiimsite iniciatyvos. Kadangi savaitė bus pakankamai užimta, pasistenkite meilės malonumams rasti laiko bent savaitgalį.

LIŪTAS

SANTYKIAI: Nepamirškite savo antrajai pusei priminti apie tai, kaip ją (jį mylite). Tai, atrodytų, visiška smulkmena, tačiau santykiuose tai tikrai labai reikšminga dalis. Jei vis dar esate vieniši, būkite atviresni bendraudami su Jums patinkančiais asmenimis. Pasimatymams tinkamiausia diena – trečiadienis. Savaitgalį patartina praleisti su artimiausiais žmonėmis.

SEKSAS: Šią savaitę būsite labai romantiški ir jausmingi. Tai tikrai pastebės ir Jūsų antroji pusė. Gali būti, kad šią savaitę lovoje atrasite tokių dalykų, apie kokius net negalvojote. Tai – tik į gera.

MERGELĖ

SANTYKIAI: Pirmadienį gali tekti priimti sprendimą, kuris turės įtakos Jūsų asmeniniams santykiams. Šiuo atveju patartina vadovautis protu, jei Jums sunku nuspręsti patiems, paklauskite patarimo artimiausių draugų. Ketvirtadienis – palanki diena naujoms pažintims ir romantiškiems pasimatymams. Savaitgalį skirkite laiko sau.

SEKSAS: Šią savaitę būsite puikūs meilužiai, ir, gali būti, kad nustebinsite net ir patys save. Nebijokite imtis iniciatyvos ir išbandykite naujovių.

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Pirmadienis nedžiugins, atrodys, kad nesiseka viskas, ko tik   imatės. Nesijaudinkite, šis laikotarpis greitai praeis. Jei planuojate keisti darbą, darbo pokalbiams tinkamiausia diena – ketvirtadienis. Penktadienį ir šeštadienį galimos naujos pažintys. Rekomenduojama nepiktnaudžiauti alkoholiu, priešingu atveju, nepavyks įgyvendinti savaitgalio planų.

SEKSAS:Ši savaitė nebus pati palankiausia, tačiau turbūt sutiksite, kad geras seksas visada praskaidrina nuotaiką? Taigi, mylėkitės, ir viskas bus gerai.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Antradienis ir trečiadienis žada įdomias pažintis ir romantiškus pasimatymus. Jei esate vieniši, būkite atviresni pasiūlymams, kas žino, į ką peraugs naujos pažintys. Jei esate įsipareigoję, mažiau priekaištaukite savo mylimam žmogui, pabandykite jį (ją) nustebinti – tam palankiausia diena penktadienis..

SEKSAS: Šią savaitę būsite puikūs meilužiai. Būsite labai geidžiami, gali būti, kad turėsite vienos nakties nuotykių. Pagalvokite, ar Jums tikrai to reikia.

ŠAULYS

SANTYKIAI: Šią savaitę priešingos lyties atstovai tiesiog žavėsis Jumis: spinduliuosite teigiama energija, Jūsų galvoje gims įdomių idėjų, todėl nieko nuostabaus, kad žmones trauksite tarsi magnetas. Būkite atsargesni bendraudami su nepažįstamaisiais, galimos apgaulės. Savaitgalis – tinkamas metas išvykoms.

SEKSAS: Savaitė palanki atgaivinti meilės ryšius. Turbūt sutiksite, kad seksas tikrai gali suartinti, tačiau būkite dėmesingesni savo antrajai pusei.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Savaitės viduryje gali tekti priimti svarbius sprendimus, susijusius su Jūsų asmeniniais santykiais. Jei bijote suklysti, pasikliaukite intuicija, kuri šią savaitę bus itin stipri. Penktadienį patartina daugiau laiko praleisti su antrąja puse – tai sustiprins tarpusavio ryšį.

SEKSAS: Nebijokite imtis iniciatyvus – apie savo norus lovos srityje galite drąsiai sakyti savo antrajai pusei, priešingu atveju, Jūsų lūkesčiai bus nepatenkinti.

VANDENIS

SANTYKIAI:Šią savaitę būsite pasimetę savo jausmuose. Patartina nedaryti skubotų sprendimų ir plaukti pasroviui. Savaitės pradžioje venkite konfliktų, nes neatsargiai ištarti žodžiai gali pridaryti daug žalos. Savaitgalį skirkite aktyviam poilsiui – tai padės pabėgti nuo įkyrių minčių.

SEKSAS: Šią savaitę tikrai negalėsite pasigirti puikiais lytiniais santykiais, tačiau nenusiminkite, šis laikotarpis greitai praeis.

ŽUVYS

SANTYKIAI: Šią savaitę norėsite pabėgti nuo rutinos. Patartina pasiimti kelias laisvas dienas ir išvykti į trumpą kelionę su antrąja puse. Jos metu geriau pažinsite vienas kitą ir sustiprinsite tarpusavio ryšį. Venkite priekaištauti ir mažiau skųskitės, džiaukitės leisdami laiką kartu. Savaitgalį praleiskite ramiai.

SEKSAS: Būkite kūrybingi. Džiaukitės šia akimirka, nebijokite eksperimentuoti ir išbandyti naujoves. Atvirai pasikalbėkite su savo mylimu asmeniu – galbūt ir jis (ji) turi neįgyvendintų fantazijų?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
nieko panasaus :) nors esu avinas ;)
man gerai :)
Naujas komentaras