Meilės horoskopas savaitei (08 12 – 08 18)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Bandysite rasti pasiteisinimą ne tik užpuolusios tinginystės darbo atžvilgiu, tačiau taip ir dėl vangumo puoselėjant asmeninius santykius. Nors antroji pusė visais įmanomais būdais stengsis gauti Jūsų dėmesio, tačiau jam/jai tai padaryti seksis sunkiai. Todėl būkite atsargūs ir nenustebkite, jei savaitės viduryje namuose įsiplieks nemenkas konflikto sūkurys, kurį numalšinti ir išspręsti padės galėsite tik pasitelkę kantrybę ir prielankumą. Ieškantiems antrosios pusės – žvaigždės žada romantiškoms pažintims palankią savaitę.

 

JAUTIS

Vienišieji, gimę po šiuo ženklu šią savaitę turės didelę tikimybę susipažinti su žmogumi,  su kuriuo bendravimas bus toks nuostabus, todėl jausitės pakylėti tarsi iki debesų. Ji/jis parodys jums tokią jūsų asmenybės pusę, apie kurią jūs pats iki šiol nenutuokėte. Turintiems antrąją pusę santykius puoselėti pavyks puikiai, būsite nusiteikę itin romantiškai, abu vienas kitą apipilsite mažučiais siurprizais bene kasdien.

 

DVYNIAI

Šią savaitę didelė tikimybė, kad jūs parodysite iniciatyvą ir atversite jausmus žmogui,  kuriam jau senai jaučiate simpatiją. Tikimybė, kad į Jūsų jausmus bus atsakyta tuo pačiu beveik garantuota. Bendraukite, džiaukitės šiltais jausmais ir laikui bėgant pamatysite, kas iš viso to išeis, tik jokiu būdų neskubinkite įvykių. Jei esate sukūrę šeimą, tikėtina, kad pradėsite galvoti apie skyrybas, tačiau pirmiausia nuoširdžiai pasikalbėkite su antrąja puse ir pabandykite išsaugoti santykius.

 

VĖŽYS

Šią savaitę jūsų laukia puiki galimybė susitvarkyti savo asmeninį gyvenimą. Gali būti, kad likimas jus suves su žmogumi, su kuriuo pagaliau užmegsite gražius santykius ir tikėtina, sukursite šeimą. Tačiau neskubėkite, net jei širdis kuždės, kad šalia esantis žmogus tikrai tas vienintelis, leiskite laikui patikrinti Jūsų jausmus. Turintiems antrąją pusę žvaigždės žada pavydo kupiną savaitę, antrosios pusės pavydėsite bene kiekviename žingsnyje, tačiau šią neigiamą emociją patariama užgniaužti ir neleisti visu ,,gražumu‘‘ išsiveršti į paviršių.

 

LIŪTAS

Šią savaitę jūs galite susidurti su varžovu, kuris veiks ryžtingai ir naudos abejotinus metodus. Pasistenkite jį neutralizuoti. Jei jūs nevedęs, galite tapti kažkokią moterį kompromituojančio įvykio dalyviu. Būkite atidūs, nes yra tikimybė, kad su ta moterimi jūs užmegsite rimtus santykius. Todėl neskubėkite smerkti žmonių, prieš juos geriau pažindami.

 

 

MERGELĖ

Šią savaitę jus sudomins žmogus, kuris visai nepanašus į jus ar jūsų pažįstamus. Gali būti, kad jis sąmoningai stengsis sužadinti jūsų susidomėjimą, tačiau nesistengs suartėti, o palauks, kol jūs pas parodysite iniciatyvą. Tai aktualu ir tiems, kurie dar nerado savo gyvenimo meilės, ir tiems, kurie jau sukūrė šeimą.

 

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę gali būti, kad jums pasiūlys ranką ir širdį. Tai gali įvykti pakankamai greitai ir tam bus rimtos priežastys. Jei jūs ištekėjusi, tai dėl šeimos reikalų prireiks klausti patarimo vyresnio ir išmintingesnio už jus žmogaus. Juk patarimų daugiau ar mažiau reikia mus visiems.

 

SKORPIONAS

Šią savaitę jus gali sudominti moteris, užimanti aukštesnę socialinę padėtį nei jūs. Gali būti, kad jūs iš pradžių vaizduosite abejingą, kad ji nepagalvotų, kad jums rūpi jos pinigai. Tačiau ji pati priartės prie jūsų. Tai aktualu ir laisviems, ir vedusiems vyrams. Tačiau pirmieji svajos apie meilę, o antrieji tik patenkins savo ambicijas.

 

ŠAULYS

Šią savaitę jūsų laukia glaudūs santykiai su vyru, kuris įpratęs siekti tikslų pasitelkdamas pinigus ir brangias dovanas. Jūs galite pasiduoti patyrusio suvedžiotojo kerams. Jei jūs ištekėjusi, būkite atsargi, nes tai gali sugadinti jūsų reputaciją. Jos taip paprastai atitaisyti nepavyks.

 

 

OŽIARAGIS

Šią savaitę jūs konfliktuosite su partneriu dėl jo draugo kaltės. Pasistenkite apsaugoti savo asmeninį gyvenimą nuo pašalinių kišimosi. Jei jūs laisva, venkite naujų pažinčių. Didelė tikimybė, kad sutiksite nervingą ir problematišką žmogų, pripratusį išlieti pyktį ant silpnesnių.

 

 

VANDENIS

Jūs šią savaitę geranoriškai vertinsite partnerio trūkumus ir poelgius, tuo būdu apsaugosite savo santykius nuo krizės. Didelė kūdikio pradėjimo tikimybė. Jei jūs dar laisva, maloniai priimsite malonaus vyriškio/moters rodomą dėmesį. Bendraukite, susipažinkite ir džiaukitės nauja pažintimi.

 

 

ŽUVYS

Šią savaitę jūsų mylimoji reikalaus kažkokių permainų, tačiau jūs dar būsite joms nepasiruošę. Jei jūs dar laisvas, tai situacija vargu ar pasikeis, nes net nuoširdžius jausmus jūs vertinsite kaip veidmainiavimą ir siekimą jumis pasinaudoti. Nebūkite tokie įtarūs ir mėgaukitės atėjusiu pavasariu ir skaisčia saule.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras