Meilės horoskopas savaitei (08 12 – 08 19)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Pirmadienį meilės srityje turėsite neįtikėtinų galių – būsite kupina (-s) puikių idėjų, gebėjimo įtikinti ir užkrečiamo entuziazmo. Susiplanuokite ką nors smagaus ar priimkite pakvietimus kur nors sudalyvauti, nes antradienį ir trečiadienį kitos gyvenimo sritys gali pareikalauti Jūsų dėmesio. Svarbiausia susikoncentruosite į balanso išlaikymą. Susitvarkykite su tuo, ir ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį sugrįšite prie širdies reikalų, kuomet žvaigždės palaimins Jus ir viską, ką Jūs darysite! Tai bus labai labai karštas laikas Jums, tad atitinkamai pasipuoškite. Sekmadienį suplanuokite nuveikti ką nors sveiko – tai irgi gali būti karšta!

JAUTIS

Savaitės pradžioje romantikos srityje ženkite žingsnis po žingsnio. Jūs tikrai nenorite nieko pražiopsoti, tad skirkite pakankamai laiko ir dėmesio pamatyti, išgirsti, pajausti ir užjuosti – galbūt rožes, o gal ypatingą asmenį! Premija: pastebėti dalykai bus naudingi geriau suprantant tolimesnį meilės kelią. Tačiau būkite atidesnė (-s) ketvirtadienį ir penktadienį, kuomet bendravimas su kitais žmonėmis taps ganėtinai sudėtingas ir gali dar labiau sunarplioti tam tikrus klausimus vietoj to, kad padėtų į juos atsakyti. Jei kol kas neturite karštų planų savaitgaliui, tikrai vertėtų juos susikurti. Dabar būsite neįtikėtinai seksuali (-us), o tuo pasidalinti su kažkuo tikrai bus gera!

DVYNIAI

Pirmadienį Jūsų Kupidonas bus technologijos. Pasidalinkite socialiniame tinkle tuo smagiu juokeliu ar išsiųskite flirtuojančią žinutę! Tačiau nuo antradienio kažkas meilės srityje gali truputį pasirodyti painu. Prieš pradedant baksnoti pirštais į kitus, išsiaiškinkite savo tikslus ir motyvaciją: jie gali būti ne tokie, apie kokius Jūs galvojate. Ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį vėl puikiai suprasite savo širdį ir būsite kupina (-s) genialių minčių. Aplink Jus tvyros neįtikėtina energija tinkamiausia išjudinti pažintis, tiek užmezgant jas su kažkuo nauju, tiek įkaitinti reikalus su jau turimu Jums ypatingu žmogumi. Jei sekmadienį kibirkštys kiek aprims, nenusiminkite ir mėgaukitės rusenančia ugnimi.

VĖŽYS

Dabar bus laikas savo nuogąstavimus ir savigynos instinktus nustumti į šoną, kai reikalai pakryps apie meilę! Nesvarbu, ar tai pirmas, ar 131 žingsnis, ženkite jį pirmadienį – tiek, jeigu esate vieniša (-s) ir rašote linksmas ir naujas žinutes karštiems žmogučiams internete, tiek, jeigu esate poroje ir savo santykius keliate į kitą lygį. Jūsų ir Jūsų antroji pusė būsite patenkinti, kad tai padarėte – Jūsų energija ir patrauklumo lygis antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį bus nepaprasti. Gyvenkite ir mylėkite dabar. Penktadienį ir per savaitgalį bus daug laiko apsvarstyti ir pakalbėti apie ateitį.

LIŪTAS

Pirmadienį su meile susijęs planas pasiseks labiau, jeigu paprašysite draugės (-o) pagalbos. Leiskite jai (jam) jį sudėlioti ir ji (jis) pridės elementą, kuriam bus neįmanoma atsispirti! Ir nesijaudinkite dėl rezultatų – tiesiog pasikliaukite savo širdimi ir viskas, ką Jūs darysite antradienį ir trečiadienį, puikiai pasiseks. Tuomet per ateinančias pora dienų Jūsų nuostabios savybės – nuoširdumas, draugiškumas, domėjimasis kitais ir meilė gyvenimui – dar labiau atsiskleis. Jums tai bus tiesiog idealus laikas! Išnaudokite jį kaip galima geriau, nes sekmadienį kai kuriuos dalykus meilės srityje reikės įvertinti iš naujo.

MERGELĖ

Pirmadienį meilės reikalus reikėtų tvarkyti labai atsargiai. Antradienį, trečiadienį ar ketvirtadienį romantika Jums pagelbės, gali būti kad netikėta forma. Dabar mielai bendrausite su žmonėmis. Galbūt dėl to, kad Jūs dabar veikiate, skaitote ir galvojate įdomius dalykus ir norėsite, būsite pasirengusi (-ęs), net nekantrausite, jais pasidalinti su kitais! Penktadienį galbūt viskas nebus tobula, bet tobulumas yra gerumo, o kartais ir smagumo, priešas. Vėliau, šeštadienį ir sekmadienį, tiesiog degsite aistra – ar gi nesmagus tai jausmas?

SVARSTYKLĖS

Ar tai tiesiog sėkmė, ar Jūsų atvirumas galimybėms ir noras surizikuoti, lems, kad pirmadienis bus toks malonus? Iš tiesų, koks gi skirtumas, jeigu tik tai Jums puikiai sekasi? Tačiau trečiadienį savo romantiškų žaidimų planus reikės nustumti truputį į šalį ir tiesiog imti gyventi savo gyvenimą. Pasitenkinimą juo galima rasti daugelyje vietų ir kai Jūs esate užsiėmusi (-ęs) kitais reikalais, laimė linkusi pati Jus susirasti. Jūs tiesiog palaukite ir nuo ketvirtadienio ir per visą savaitgalį spinduliuosite bendravimo su kitais (ir vienu ypatingu asmeniu) energija. Leiskite sau kibirkščiuoti ir dalinkitės savo švytėjimu!

SKORPIONAS

Pirmadienį būkite dėmesinga (-s), kad nesumaišytumėte tai, ko Jums tikrai reikia, su tiesiog viliojančiu dalyku. Meilė yra komplikuota, bet ne tokia sudėtinga, kad ją suprasti  - ypač, kai antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį Jūs įgysite papildomo įžvalgumo šiuo klausimu. Dabar Jūs išmoksite daug naujų dalykų ir jeigu būsite sau nuoširdi (-us) – ir su bet kuria (kuriuo) su tuo susijusiu – žvaigždės žada didžiulę pažangą tiek Jūsų širdyje, tiek galvoje. Penktadienį darbe būsite tiesiog roko žvaigždė, o kalbant apie meilę, dar reikės palaukti savaitgalio – tuomet pasilinksminkite, susiplanuokite ką nors karšto.

ŠAULYS

Ar tai, ką sakysite, atitiks tai, ką darysite šios savaitės pradžioje? Ar esate pasirengusi (-ęs) būti atkakli (-us) – smarkiai flirtuoti ir žengti kitą žingsnį šioje srityje? Ar mieliau palauksite, kas bus toliau? Jeigu trečiadienį nebūsite pasiryžusi (-ęs) judėti į priekį, būkite pasiruošusi (-ęs) laukti, nes dabar žvaigždės gali viskam kiek pamaišyti. Tačiau jei drąsiai žingsniuosite su savo mylimąja (-uoju) tuo pačiu keliu, klausimai, kuriuos užduosite savaitės viduryje, padės sužinoti nuostabių dalykų. Nuo ketvirtadienio Jus užplūs neįtikėtina energija. Priverskite savo širdį plakti, užsiimdama (-s) kokia smagia fizine veikla, susidėliokite planus savaitgaliui ir įsižiūrėkite į kokį naują žmogutį. Kartais tiesiog būtina surizikuoti!

OŽIARAGIS

Norėtumėte, kad tam tikri dalykai būti paprastesni, bet geriausia, ką pirmadienį galite padaryti, tai parodyti pavyzdį kitiems. Jeigu žinote, ko norite iš savo romantiškos situacijos – ir apie tai atvirai kalbate – reikalai pajudės per artimiausias pora dienų. Žvaigždės taip pat žada Jums veiksmo, tai tinkamas laikas socialinei veiklai ir labai tikėtina, kad romantiškas susitikimas bus labai sėkmingas! Penktadienį visi reikalai kiek aprims, tačiau geriau pasisemti naudos iš šios pamokos nei pasinerti į negatyvumą. O štai nuo šeštadienio žvaigždės žada meilius dalykus meilės srityje. Mėgaukitės!

VANDENIS

Savaitės pradžioje Jūs tiesiog švytėsite, kokia (koks) karšta (-s) būsite, ir tai romantikos srityje drąsiai išreikškite žodžiais. Tačiau trečiadienį būkite atidi (-us), nes galite per stipriai sureaguoti į situaciją, vietoj to, kad pamatytumėte, kokia ji yra iš tikrųjų. Paklauskite emociškai intelektualios (-aus) draugės (-o) ar savo patarėjo meilės srityje, kad Jums padėtų susigauti romantikos realybėje. Tuomet ketvirtadienį, penktadienį ar šeštadienį gali įvykti dramatiškos permainos santykiuose arba Jūsų širdyje. Priimkite pokyčius! Sekmadienį bus galimybė visa tai dar geriau suprasti.

ŽUVYS

Pirmadienį norėsis pabūti su savimi ir kokia nors neperkrauta vieta tam labai tiks. Duokite sau ir savo meilės gyvenimui erdvės kvėpuoti! Tuomet antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį Jūsų socialinis pulsas paspartės ir sugrįš noras pabūti arčiau žmonių. Nesvarbu, ar esate poroje, ar vieniša (-s), Jūsų susidomėjimas savo pačios (paties) gyvenimu ir tuo, kas svarbu jai (jam), pareikalaus įdėmiau pažvelgti į savo pasaulį. Penktadienį ar savaitgalį Jūsų romantikos srityje gali įvykti permainų. Tačiau kas žino, galbūt visata turi kažką naujo ir nuostabaus Jums pasiūlyti.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš freezr / Flickr.com

 
Komentarai (1)
kad tik issipildytu :)
Naujas komentaras