Meilės horoskopas savaitei (08 16 - 08 22)

 
4 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Energingojo Marso ir magnetinės Veneros susijungimas teigiamai įtakos reikalus, susijusius su partneryste. Tikėtina, kad savaitgalis bus kaip niekada nutrūktgalviškas. Šią savaitę meilė sklandys ore, tačiau nepersistenkite ir nebūkite savanaudiški. Jeigu visko gviešitės tik sau, pamiršdami kitų poreikius bei norus, bet kokia romantika greitai nutrūks. Šiek tiek sumažinkite savus įgeidžius ir viskas klostysis puikiai.

JAUTIS
Jūsų vedančioji planeta Venera susijungia su Marsu. Toks planetų išsidėstymas žada daug meilės ir tai sukels jums milžinišką jausmų bangą. Tačiau viskas klostysis puikiai tik tuomet, jeigu būste dosnūs: dalinkitės tuo su kitais ir negalvokite apie atpildą. Tai galioja visais atvejais, nesvarbu, turite antrąją pusę ar ne. Pats laikas susitikti su seniai matytais šeimos nariais ar artimiausiai giminaičiais.

DVYNIAI
Meilės šią savaitę ieškoti nereikės, ji jus susiras pati. Tai įtakos romantiškosios Veneros susijungimas su Marso planeta. Turėsite gerą laiką, nepaisant to, ieškote rimto partnerio savo gyvenimui ar tiesiog norite smagiai praleisti laiką. Tikėtina, kad šią savaitę jus aplankys mūzos – būsite labai kūrybingi, o tuo stebinsite aplinkinius ir sulauksite kaip niekada daug dėmesio. Mėgaukitės šiuo laiku, nes teigiamų emocijų jis nešykštės.

VĖŽYS
Šią savaitę ore tvyros tik meilė. Negalėsite susikaupti rimtiems dalykams, nes jūsų galvoje suksis mintys tik apie romantiškus reikalus. Be to, aplinkinių akyse spindėsite neregėtu žavesiu, sulauksite daug dėmesio. Tikėtinos linksmybės iki paryčių, suteiksiančios nepamirštamų nuotykių. Jeigu santykiai su antrąją puse ar artimiausiais giminaičiais iki šiol buvo komplikuoti, dabar pats tinkamiausias metas juos sutvarkyti.

LIŪTAS
Mėnulio perėjimas į draugiškojo Vandenio ženklą pažers jums įdomybių, susijusių su partneriškais santykiais.Tai puikus metas naujiems dar nepatirtiems dalykams su antrąja puse – elgsitės taip, kaip iki šiol nesate elgęsi. Jeigu šalia gyvenimo žmogaus dar neturite, tikėtina, kad sutiksite savęs vertą asmenį. Užsimezgusi nauja pažintis būtų labai atvira ir jaudinanti. Mėgaukitės tuo, kad jums dovanoja gyvenimas.

MERGELĖ
Šios savaitės raktas į sėkmę – meilė sau. Mėgaukitės savimi, lepinkitės, vertinkite save – nes jūs esate tokie vieninteliai ir nepakartojami. Jeigu spindėsite pasitikėjimu savimi bei džiaugsitės viskuo, ką suteikia gyvenimas, tai neliks nepastebėta aplinkinių ir galbūt jūsų širdies fronte atsiras kažkas naujo. Pildykite didžiausius troškimus, tačiau nepamirškite džiugesiu dalintis ir su kitais.

SVARSTYKLĖS
Asmeninio gyvenimo reikaluose ši savaitės bus tiesiog nepakartojama. Jūsų vedančioji planeta Venera susijungs su raudonuoju Marsu. Tai jums padės atrodyti geriausiai kaip tik galite: demonstruosite akinantį savo žavesį, be to, kaip visada, kitų akyse pasižymėsite nepakartojamu stiliaus pojūčiu. Taigi, galite būti tikri, kad susižavėjusių žvilgsnių bei nuoširdžių šypsenų sulauksite kaip niekada daug.

SKORPIONAS
Jūsų ženklui, kaip ir daugumai kitų, dabar daugiausiai įtakos turės Veneros ir Marso padėtis. Būsite apnikti įvairių troškimų bei negalėsite tverti jų neįgyvendinę. Norėsite mėgautis gyvenimiškais malonumais, tačiau tuo pačiu metu svajosite apie privatumą, atsiribojimą nuo žmonių. Atmosferoje tvyros kažkas labai mielo, tačiau kartu ir paslaptingo. Meilės reikaluose paminsite visus iki šiol galiojusius tabu.

ŠAULYS
Šios savaitės raktas į sėkmę – spontaniškumas. Pasistenkite praleisti daugiau laiko su draugais: linksminkitės, džiaukitės gyvenimu, būkite nutrūktgalviški. Nors aplinkui sklandys romantiška atmosfera, tačiau jums derėtų atminti, kad dabar bus labiau vertinamas buvimas tiesiog geru kompanionu, negu buvimas puikiu meilužiu. Supraskite tai ir pabandykite nesupainioti reikalų, kitaip – galite prarasti brangų žmogų.

OŽIARAGIS
Susitikimai su žmonėmis bei jungimasis į grupes bendram darbui bus šios savaitės bilietas į sėkmę. Kitų akyse išaugsite kaip asmenybė. Svarbiausia, daugiau duoti, nei imti. Šią savaitę jausite kontrolės poreikį iš antrosios pusės: norėsite, kad jus suvaldytų, jums kažką draustų. Geras laikas kelionėms su draugais. Nebūtina vykti į tolimus kraštus, smagiai paatostogauti ir pailsėti galite ir visai čia pat.

VANDENIS
Tikėtina labai jaudinanti savaitė, nes mėnulis pereina į jūsų ženklą. Būsite nusiteikę itin svajingai ir tuo užkrėsite kitus. Beje, romantika gali pasirodyti ten, kur mažiausiai jos tikėsitės. Dabar derėtų atminti, jog gyvenime yra svarbiausia ne žmogaus grožis, bet tai, ką jis nešiojasi galvoja – tik tai priverčia kitus žmones jus įsimylėti. Taigi, mažiau pastangų dėkite išoriniam savęs apipavidalinimui ir daugiau – vidiniam puoselėjimui.

ŽUVYS
Šią savaitę žavesio tikrai nestokosite, o tai įtakos jūsų santykius ne tik su meilės objektu, bet ir su visais aplinkiniais. Jeigu turite antrąją pusę, tikėtina, kad ją įsimylėsite iš naujo. Jeigu gyvenimo žmogaus dar ieškote, gali būti, kad su potencialiu išrinktuoju būtent dabar ir susipažinsite. Tačiau, kai leisitės į romantiškuosius reikalus, atsiduokite jiems, tačiau pasistenkite neperžengti realybės, kas situaciją tik sukomplikuotų. 

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (4)
absoliuti nesamone
loving you it's easy 'cos you're beautiful
making love with you is all I wanna do
meilės plūpsnis... ;)
Norisi tikėti, bet kol kas viskas atvirkščiai...
Naujas komentaras