Meilės horoskopas savaitei (08 17 - 08 23)

horopng.png
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Atgimimas. Pirmadienį norėsis atgimti iš naujo ir tai pasireikš naujo įvaizdžio, šukuosenos ir garderobo keitimu. Toks elgesys reiškia ne ką kitą, o jūsų  meilę laisvei ir nepriklausomybei, taigi pirmyn! Tačiau nuo savaitės vidurio bent trumpam pamirškite save ir atsižvelkite į partnerio interesus ir įsiklausykite į antrosios pusės norus. Penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį kažkas iš kolegų ar pavaldinių gali jums siųsti meilės ir susižavėjimo ženklus. Jei esate partnerio paieškose, neignoruokite šių signalų. Jūsų laukia labai įdomus laikas, piršlybos ar svaiginančio romano pradžia. 

 

JAUTIS. Nuotykiai. Tikėtina, jog nuo pirmadienio atrasite daugiau laiko savo asmeniniam gyvenimui, tad ir pasimatymų ir įvairių susibūrimų tikimybė bus didesnė nei įprastai.  Nuo trečiadienio iki savaitės pabaigos žvaigždės prognozuoja intriguojančias naujas pažintis, malonumus ir įdomius pokalbius. Tai gali peraugti į tikrą ir ilgalaikę meilę ar nuotykį iš kurio gali būti sunku išbristi. Vienaip ar kitaip, ši savaitė jaučiams žada įdomias pažintis ir  šėliones. Kita vertus, tai gan pavojingas laikas, kupinas pagundų ir nuklydimų. DVYNIAI. Laukimas ir kantrybė. Savo tikslų jūs pasieksite, tačiau tai gali užtrukti mėnesius. Aktyvūs veiksmai ar ryžtas nieko nepakeis ar net sukomplikuos esamą situaciją. Taip pat žvaigždės nerekomenduoja nutraukti esamų santykių. Jei kyla konfliktai ir matote, jog nebegalite su partneriu rasti bendros kalbos, geriau to ir nedarykite, viskas kiek per uždelsta. Susitelkite į savo pomėgius ir užsiimkite tuo, kas jums padėtų atgauti vidinę ramybę. Tada ir meilės reikalai pajudės į priekį. 

 

VĖŽYS. Jausmai. Antradienio vakare vėžiukų lauks stiprūs išgyvenimai. Tikėtina, jog su savo partneriu kalbėsite apie tai ką jums “skauda”. Tačiau nėra to blogo, kas neišeiti į gerą. Atviri pokalbiai ir jausmų išlaisvinimas gali radikaliai pakeisti esamus santykius. Tiesa, labai  tikėtina,jog pokyčiai bus teigiami. Vienišiems vėžiams  iki pat ketvirtadienio palanku bendrauti ir užmegzti naujas pažintis. Vargu ar įmanoma bus išlikti abejingiems jūsų atžvilgiu. Savaitgalį pasisaugokite pavyduolių. Jie kaip reikiant gali apkartinti senus ar naujais užsimezgusius santykius.
 LIŪTAS. Be kliūčių. Ši savaitė jums palanki jeigu norite atsikratyti įkyrių gerbėjų ar siekiate nutraukti jau atsibodusius ryšius. Tvarkant asmeninius reikalus jums kliūčių nebus, o susiklosčiusios aplinkybės paskubins jus priimti sprendimus, kuriuos jau seniai ketinote padaryti. Čia jums tikrai pasisekė. Šią savaitę, ypač antradienį, trečiadienį ir šeštadienį -  palanku į savo pusę palenkti jums patinkantį asmenį. Taigi, imkitės aktyvių jausmų, žavėkite ir jums nusišypsos laimė. 

 

MERGELĖ. Linksmybės. Optimizmas, prabanga ir meilė. Toks trio leis džiaugtis gyvenimu visa šią savaitę. Tai meilės, komplimentų ir naujų pirkinių metas. Tačiau tuo pat metu tai lengvabūdiškas laikas ir nė neverta galvoti apie ką nors rimta. Jeigu turite kokių nors nuoskaudų ar jaučiate nusivylimą, pasistenkite atleisti. Tai susitaikymo, pramogų, atleidimo ir šviesaus periodo metas. Jei esate pačiame santykių kūrimo etape, neskubėkite įsiplieskusios aistros  ir meilės paversti į rimtus bei įpareigojančius santykius. Mėgaukitės puikiu laiku ir apie nieką negalvokite!

 

SVARSTYKLĖS. Permainos. Pirmadienis jūsų asmeninis gyvenimas išsiskirs nenuspėjamu. Galite likti sukrėsti keistų sutapimų ir netikėtų posūkių asmeniniuose reikaluose. Penktadienis ir savaitgalis jums padovanos palankias sąlygas slaptiems susitikimams. Gali būti, kad norėsis daryti staigmenas ir kalbėti apie meilę, tačiau nesistebėkite, jei jau sekmadienį  savo porai ištarsite: „Daugiau jokių staigmenų ir meilė baigėsi“.  Trumpai tariant, svarstyklėms bus paprasta priimti sprendimus, susijusius su meile , penktadienį, o sekmadienis bus emociškai sunkus. 
 


SKORPIONAS. Atsainumas. Skorpionams antradienis bei trečiadienis bus svarbus partnerystei. Tiesa, tai labiau lies ne meilės, o verslo reikalus. Tačiau nepamirškite ir gyvenimo partnerio.  Nuoširdus ir atviras pokalbis gali padėti išsklaidyti antrosios pusės dvejones dėl jūsų jausmų, tad besirūpindami savo šeimos finansine padėtimi, nepamirškite, kad svarbi yra ir širdis.  Antroje savaitės pusėje bus daugiau flirto ir lengvabūdžių susitikimų. Neskubėkite ir visus gerbėjus palenksite į savo pusę. ŠAULYS. Viskas kartu. Ši savaitė įdomi, tačiau gali tekti rinktis tarp meilės ir profesinių galimybių. Nuo pirmadienio šaulių lauks naujas darbas, nauji socialiniai projektai ir vieši renginiai. Tačiau, kad ir kaip neturėtumėte laiko meilei, bent šiek tiek dėmesio skirkite ir savo antrajai pusei.  Jei neišlaikysite balanso tarp šeimos, meilės bei darbo, vargu ar pavyks išvengti dramų bei konfliktų. Būtų idealu jei širdies reikalus pavyktų suderinti su svarbiais įvykiais darbe. Patikimo žmogaus įvaizdis – jūsų devizas. Tad verslo vakarėliai ir patikimas žmogus šalia tik sustiprins jūsų įvaizdį, o tuo pat metu ir santykius su mylimu žmogumi.
 


OŽIARAGIS. Meilė ir draugystė. Antradienį ir trečiadienį asmeniniai reikalai užims svarbiausią vietą. Šiomis dienomis rasite daugiau laiko romantiškai ir valiūkiškiems susitikimams. Jausitės atsipalaidavę ir drąsiai nersite į nuotykių sūkurį. Savaitgalį su savo antrąja puse norėsis praleisti kiekvieną minute, o kiekviena patirta akimirka teiks emocionalius ir labai stiprius išgyvenimus. Penktadienį ar šeštadienį suprasite, kad jus siejantis ryšis apjungia ne tik geismą ir potraukį, bet ir tikrą bičiulystę. Vienišiems ožiaragiams didelė tikimybė užmegzti pažintis per atstumą. Savaitės pabaigoje tikėtina įdomi pažintis ar gauta žinia iš svetur. VANDENIS. Bangų ritmu.Pirmadienį gali kilti pagunda susitikti su žmogumi, kuriam jaučiate slaptus jausmus. Tad galite iš savęs tikėtis netikėtų sprendimų ir neįtikėtinos drąsos. Antradienis ir trečiadienis tinkamas šeimyninėms pramogoms ar laisvalaikiui su antrąja puse. Džiugu tai, kad šiomis dienomis jūsų nevargins slapti įsipareigojimai, o galėsite džiaugtis tuo, ką turite. Nuo ketvirtadienio vandenius gali aplankyti melancholiška nuotaiką. Žvaigždės pataria pirmiausia dėmesį skirti poilsiui ir jums brangiems žmonėms. Nesistenkite niekam įtikti ir palikti tobulo įvaizdžio apie save. Tai ką apie jus galvoja aplinkiniai, jums neturėtų rūpėti.
 


ŽUVYS. Asmeninė laimė. Šią savaitę privatus gyvenimas bus laimingiausia gyvenimo sritis. Nepriklausomai nuo jūsų asmeninės padėties, jums pasiseks. Vienišiai suras meilę, o ieškantys nuotykių – patirs audringas ir aistros kupinas emocijas. Santuokiniame guolyje gyvenančios žuvys atvers laimingo šeimyninio gyvenimo lapą. Tiesa, už tokį pozityvumą ir laimę galite padėkoti savo antrajai pusei. Atminkite, kad ir kokie įvykiai vyktų jūsų gyvenime, šią savaitę viskas kryps jums palankia linkme. Net jei ir išgyvenate skyrybas, pamatysite, kad tai yra ne pabaiga, o naujo ir laimingo gyvenimo pradžia. Suaugusims.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras