Meilės horoskopas savaitei (08 18 - 08 25)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Nesigraužkite dėl smulkių barnių – jų pasitaiko tarp visų porų. Kartais tai tiesiog suteikia santykiams prieskonių – kas gali būti geriau nei susitaikymas? Savaitės vidurys palankus daryti staigmenas, todėl pamaloninkite antrąją pusę netikėtomis dovanėlėmis, o galbūt net išvyka į šiltus kraštus?

 

 

JAUTIS

Laukiate, kol problemos pačios išsispręs. Čia ir darote klaidą – imkitės veiksmų, jei norite būti laimingi. Savaitės pradžioje jausitės pavargę, tačiau pasistenkite nuovargį išsklaidyti darydami lengvą mankštą. Savaitės vidurys žada pokyčius profesinėje srityje, ir dėl šios priežasties galite būti dirglesni nei įprastai.

 

 

DVYNIAI

Šią savaitę būsite itin žavūs ir trauksite aplinkinių dėmesį. Jei vis dar esate vieniši, šią nesunkiai užmegsite naujas pažintis, kurios, tikėtina, bus ilgalaikės. Pasimatymams palankiausios dienos – trečiadienis ir ketvirtadienis. Stenkitės pernelyg nerodyti savo emocijų – tai išeis ne į naudą. Savaitgalį pailsėkite ir susiplanuokite ateinančios savaitės darbus bei nepamirškite skirti laiko mėgstamiems dalykams.

 

 

VĖŽYS

Ši savaitė Jums bus palanki, turėsite laiko tam, ką mėgstate labiausiai. Nesijaudinkite, jei kas nors nepasiseka iš pirmo karto – niekas negimė mokėdamas. Stenkitės galvoti pozityviai, rūpinkitės savo antrąja puse, Jūsų partneriui kaip niekad reikalingas palaikymas.

 

 

LIŪTAS

Tikėkite, kad Jums pasiseks, ir taip tikrai nutiks. Nesukite galvos dėl menkiausių smulkmenų – jos tikrai nėra tokios reikšmingos, kad reikėtų apie jas galvoti. Stenkitės įsiklausyti į savo antrosios pusės norus, negalvokite vien tik apie save.

 

 

MERGELĖ

Rutina. Šią savaitę tiesiog plauksite pasroviui, be jokių naujovių ar netikėtumų. Gal ir gerai – išvengsite stresinių situacijų. Vakarais stenkitės daugiau laiko skirti savo antrajai pusei, užsiimti mėgstama veikla, kuri patinka Jums abiems. Jei planuojate pokyčius asmeniniame gyvenime, tam laikas nėra tinkamas.

 

 

SVARSTYKLĖS

Sutelkite dėmesį į teigiamus dalykus – jų tikrai yra nemažai, nors dabar viskas gali atrodyti priešingai. Stenkitės negalvoti vien tik apie save – aplink tikrai daug žmonių, kurie nori Jūsų dėmesio. Daugiau laiko skirkite savo artimiesiems – kada paskutinį kartą matėtės su geriausiais draugais?

 

 

SKORPIONAS

Jau seniai žavitės kažkokiu asmeniu? Dabar – tinkamiausias laikas imtis iniciatyvos! Tam palankiausia savaitės pradžia. Trečiadienį ir ketvirtadienį Jums aktualiausi bus finansiniai klausimai – galbūt paskutiniu metu per daug išlaidavote? Metas susiimti ir pradėti taupyti.  Savaitgalį Jus užplūs seksualinė energija, tikėtina, kad ją pavyks nukreipti tinkama linkme.

 

 

ŠAULYS

Jums patiks tai, kaip eisis Jūsų reikalai, atrodo, viskas susidėlioja į savo vietas. Būkite iniciatyvus, negailėkite meilių žodelių savo antrai pusei. Ketvirtadienį ir penktadienį bus sunku daryti pasirinkimus, ypač meilės srityje.

 

 

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje nekankinkite savęs giliais apmąstymais, jei turėsite priimti svarbų sprendimą – darykite tai savaitgalį. Meilės srityje viskas gerai, tad atsikratykite nereikalingų baimių. Trečiadienį ir ketvirtadienį būsite žaismingi, jausitės gerai net ir būnant dviese namuose.

 

 

VANDENIS

Romantiniame gyvenime atsivers naujos galimybės. Beje, tai nebūtinai reiškia naują žmogų – galbūt netikėtai pastebėsite tą, kurį ilgą laiką vadinote tik draugu? Kaip bebūtų, romantika šiuo metu bus ypač svarbi ir mokėsite ja pasimėgauti. Savaitės viduryje tikėtini nedideli rūpesčiai – nesureikšminkite to, kas vyksta ir pasistenkite pailsėti.

 

 

ŽUVYS

Savaitės pradžioje Žuvų ženklo atstovai turės ypatingai gerą pojūtį apie tai, kas yra teisinga, o kas ne. Romantiniams santykiams tai, ko gero, neišeis į naudą, tad pasistenkite nebūti labai kritiški. Savaitės vidurys – palankesnis meilei laikas, Žvaigždės pataria nepamiršti malonaus dėmesio vienas kitam, gal net nedidelių staigmenų.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras