Meilės horoskopas savaitei (08 19-08 25)

 
3 komentarai
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

AVINAS

SANTYKIAI: Šią savaitę traukte trauksite aplinkinius. Norėsite būti dėmesio centre, eksperimentuoti, ir tai labai trauks priešingos lyties atstovus nevenkite išbandyti naujovių – tai bus tik į naudą. Dažniau išeikite pasilinksminti, ns vėliau galite neturėti tam laiko. Savaitgalį nesijaudinkite dėl to, ką apie Jus mano aplinkiniai, žmonės visada apkalba vien iš pavydo.

SEKSAS: Šią savaitę būkite atsargūs, ypač bendraudami su nepažįstamais. Galimos apgaulės. Neleiskite, kad neapdairumas pridarytų daug žalos ateityje.

JAUTIS

SANTYKIAI: Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio bus itin palankus metas naujoms pažintims. Būsite žavingi, bendraujantys ir trauksite aplinkinių dėmesį. Tikėtina, kad jums seksis viskas, ko tik imsitės – flirtuoti taip pat. Savaitgaliui nieko neplanuokite, nes, tikėtina, kad reikalai pakryps Jums nepalankia kryptimi. Patartina daugiau laiko praleisti su šeima bei artimais bičiuliais.

SEKSAS: Šią savaitę Jums labiausiai norėsis... saldumynų. Rinkitės seksą vietoj deserto – galite padaryti sekso įžangą su maisto produktais – plaktos grietinėlės ar braškių valgymas nuo mylimo žmogaus kūno gali tikrai jaudinti.

DVYNIAI

SANTYKIAI: Ši savaitė Jums palanki. Pagaliau rasite atsakymus į jums rūpimus klausimus. Nesijaudinkite dėl nereikšmingų smulkmenų. Ir toliau siekite savo tikslų, šią savaitę, gali būti, kad Jums pavyks įgyvendinti savo svajonę. Pasimatymams palankiausios dienos – trečiadienis ir ketvirtadienis. Savaitgalį praleiskite toli nuo miesto šurmulio, tai padės atgauti jėgas.

SEKSAS: Šią savaitę Jus domins nuotykiai. Jei dar nesate įsipareigoję, galite leisti sau užmegzti karštą romaną - rinktis tikrai bus iš ko.

VĖŽYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje būsite tikri romantikai, atrodys, kad meilė sklando visur. O kaip gi kitaip: jausitės įsimylėję ir mylimi. Vienišiems šis laikotarpis taip pat palankus – pagaliau rasite Jūsų dėmesio vertą žmogų. Nesijaudinkite dėl to, ką apie Jus kalba aplinkiniai, ir sutelkite dėmesį į tai, kas Jums rūpi labiausiai. Savaitgalį patartina praleisti aktyviai.

SEKSAS: Mažiau laiko skirkite... mobiliajam telefonui ir kompiuteriui, daugiau laiko skirkite gyvam bendravimui, priešingu atveju, tikrai negalėsite pasakyti, kad galite pasigirti gerais lytiniais santykiais.

LIŪTAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje patartina apmąstyti, ko iš tikrųjų norite: ar tai, ką dabar darote, Jums teikia laimės, ar reikėtų ką nors keisti. Mažiau rūpinkitės dėl to, ką apie Jus kalba kiti – tai tikrai neturėtų Jums gadinti nuotaikos. Savaitės vidurys palankus užmegzti naujas pažintis, taigi, nesėdėkite namuose. Savaitgalis bus kupinas nuotykių ir nepamirštamų įspūdžių.

SEKSAS: Šią savaitę tikrai sužibėsite... miegamajame. Galbūt dėl to, kad galų gale pavyks atsipalaiduoti, o gal tam turės įtakos ir tai, kad tiesiog degsite aistra.

MERGELĖ

SANTYKIAI: Pasimatymams palankiausia diena – pirmadienis. Jei vis dar esate vieniši, tikėtina, kad šią savaitę susipažinsite su dėmesio vertu asmeniu. Trečiadienį jausite energijos antplūdį, būsite energingi, norėsite kuo daugiau nuveikti. Nepamirškite dėmesio skirti ir savo artimiesiems. Sekmadienį praleiskite ramiai ir skirkite laiko apmąstymams.

SEKSAS: Šią savaitę galimi pokyčiai lovos srityje, tačiau nesijaudinkite, viskas tik į gera. Nebijokite naujovių, galite nustebti, kaip tai gali būti karšta.

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Romantiškiausia šios savaitės diena – pirmadienis. Kas žino: galbūt susipažinsite su dėmesio vertu asmeniu, o galbūt Jūsų mylimas asmuo suorganizuos romantišką pasimatymą? Savaitės viduryje Jus kankins daugybė klausimų dėl Jūsų asmeninio gyvenimo, tačiau tinkamiausia diena priimti reikšmingus sprendimus – šeštadienis.

SEKSAS: Šią savaitę Jums galų gale gali pavykti suvilioti patinkantį asmenį. Būsite labai aistringi ir skrajosite tarsi ant debesų.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Ši savaitė bus pakankamai romantiška, tačiau patariama iniciatyvos imtis patiems, tam palankiausios dienos – pirmadienis ir antradienis. Jei vis nedrįstate užkalbinti patinkančio asmens, nepraleiskite savo progos. Ketvirtadienis ir penktadienis palankus išvykoms – galbūt atėjo laikas pailsėti?

SEKSAS: Šią savaitę didelė tikimybė užmegzti tarnybinį romaną. Gali būti, kad taip tiesiog susiklostys aplinkybės. Būkite budrūs, galbūt kažkas jumis stengiasi pasinaudoti.

ŠAULYS

SANTYKIAI: Pirmadienį Jus užplūs energija, nukreipkite ją teisinga linkme: galbūt jau nuo seno planavote kažką padaryti, tačiau neprisiruošėte ar nedrįsote? Labiau pasitikėkite savimi, ir imkitės iniciatyvos, jei norite užmegzti naujus santykius ar esamus „perkelti į kitą lygį“. Mažiau galvokite apie galimas neigiamas pasekmes, taip tik susigadinsite nuotaiką, o naudos iš to nebus jokios.

SEKSAS: Šią savaitę būsite labai pavydūs, tačiau tikrai be reikalo – nenuvertinkite savęs, ir apsižvalgykite, kiek daug žibančių akių stebi Jus.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Šią savaitę būsite labai kūrybingi, tad pasinaudokite tuo: suplanuokite pasimatymą neįprastoje aplinkoje. Jūsų pastangos tikrai bus įvertintos. Savaitės viduryje daugiau dėmesio skirkite savo antrosios pusės poreikiams. Savaitgalį palankiausia praleisti namuose – galbūt jau seniai gavote pusryčius į lovą?

SEKSAS: Būkite supratingesni, ir lovoje stenkitės ieškoti kompromisų – tikrai neverta pyktis dėl to, kad jūsų antroji pusė nenori kažko išbandyti.

VANDENIS

SANTYKIAI: Nebijokite žengti pirmo žingsnio, priešingu atveju, teks dar ilgai palaukti, kol Jus pakvies į pasimatymą. Palankiausia diena pasimatymams – penktadienis. Kitomis dienomis būsite pakankamai irzlūs, todėl gali sunkiai sektis bendrauti su nepažįstamaisiais. Savaitgalį Jūsų laukia maloni staigmena – patartina iš anksto nieko neplanuoti.

SEKSAS: Išbandykite kažką naujo. Nebijokite imtis iniciatyvos ir išbandyti visiškai naujų dalykų. Ar kada nors darėte savo antrajai pusei erotinį masažą arba šokote striptizą?

ŽUVYS

SANTYKIAI: Šią savaitę spėsite viską: turėsite laiko pabaigti svarbiems darbams, ir pabūti su draugais, ir nueiti į pasimatymą. Atrodys, kad viskas sekasi puikiai, tačiau būkite budrūs – jūsų aplinkoje yra ne vienas pavydus asmuo, kuris norėtų jums pakenkti. Palankiausia diena pasimatymams – ketvirtadienis. Savaitgalį praleiskite toli nuo namų.

SEKSAS: Šią savaitę būsite nepatenkinti savo seksualiniu gyvenimu, tačiau kai ką galite pakeisti: pagyvinkite savo lytinį gyvenimą – tikrai galite nustebti, kiek daug gali duoti tokie dalykai, kurie iš pažiūros atrodo visiškai smulkmenos.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Tia kam skaitai? :)
Netikiu as tais horoskopais,vieni niekai
man pagaliau visai geras horoskopis :)
Naujas komentaras