Meilės horoskopas savaitei (08 20 – 08 26)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Savaitės pradžioje deja nebus laiko meilei. Būsite pernelyg užsiėmusi (-ęs) reikalais darbe ir namie. Kaip bebūtų, nepamirškite skirti laiko pramankštinti kūną. Pabėgiokite ar pasivaikščiokite, tai leis Jums palaikyti formą ir geriau mąstyti. Taip pat tai padės sumažinti stresą ir tinkamai bei ramiai savaitės viduryje reaguoti į tokią santykių situaciją, kuri pareikalaus kompromiso ir taktiškumo. Savaitgalį Jūsų laukinė pusė bus kiek prislopinta ir Jūs mieliau triukšmingą vakarėlį restorane iškeisite į ramią vakarienę namuose. Leiskite sau šį savaitgalį pabūti namuose, jeigu jaučiate, kad Jums to norisi – kaip bebūtų, juk nebūtinai juose turite būti viena (-s).

JAUTIS

Savaitės pradžioje Jūsų dėmesys bus skirtas dviems dalykams: romantikai ir kultūrai. Kodėl gi jų neapjungus ir nenusipirkus dviejų bilietų į koncertą ar į meno parodą? Jei bilietai į ten, kur norėtumėte nueiti, jau išparduoti, pasiklausykite gatvės muzikantų ar apsilankykite nemokamose miesto galerijose. Savaitės viduryje dėmesys parodomiesiems menams tikrai nesumažės. Kaip bebūtų, nebūtinai jiems turite išleisti daug pinigų. Kodėl gi neišsinuomavus puikaus filmo ir nepažiūrėti jo dviese susiglaudus ant sofos? Visas tas laikas, skirtas puoselėti Jūsų menišką pusę, gali Jus padaryti truputį jautresne (-iu) nei įprastai. Turėkite tai omeny ir neleiskite mažam bendravimo nesusipratimui virsti viso savaitgalio ginčo objektu. Sekmadienį laiką praleiskite su draugais.

DVYNIAI

Jeigu savaitės pradžioje Jums atrodys, kad šeimos nariai Jūsų nesupranta, tai gali būti dėl to, kad taip iš tikrųjų ir yra! Ačiū Dievui, kad turite draugus (ir daugiau nei draugus) – su jais galėsite atvirai pasikalbėti, ko Jums dabar ir reikia. Trečiadienį ir ketvirtadienį būsite itin susikoncentravusi (-ęs) į antrąją pusę ar žmogutį, kuris gali tokia tapti. Dėmesys yra gerai, bet pernelyg įdėmus tyrinėjimas gali būti jau per daug. Kontroliuokite save ir nebūkite pernelyg kritiška (-s) vien dėl to, kad šiuo metu susiduriate su šiokiu tokiu stresu. Šį savaitgalį Jums labai pravertų atsipalaidavimas. Tegul kaupiasi ta indų krūva, o darbiniai skambučiai būna neatsiliepti – Jums reikia poilsio. Pasistenkite jį atrasti kartu su ypatingu asmeniu.

VĖŽYS

Savaitę pradėkite susidėliodama (-s) neatšaukiamus planus savaitgaliui. Jei esate vieniša (-s), išdrįskite pakviesti tą simpatišką merginą (vaikiną) į pasimatymą penktadienio vakarą. Jeigu turite nuostabią antrąją pusę, suplanuokite atitinkamą vakarą kartu mieste. Savaitės viduryje viskas suksis apie namus ir nuomonių išsiskyrimą. Akivaizdus dalykas, kad baldų pirkti kartu šiuo metu nepatartina. Ne toks akivaizdus – kažkas namuose Jums kliūna už akių ir gali iššaukti su tuo nesusijusį konfliktą su Jūsų mylimąja (-uoju). Būkite atidi (-us) jos (jo) jausmas ir išlaukite savaitgalio. Viską aptarkite penktadienį ir leiskite, kad reikalai eitų lengvai, smagiai ir optimistiškai iki pat sekmadienio.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje galite būti kiek drovi (-us) (taip, net Jūs galite kartais būti intravertu). Nesijaudinkite, tai nepaveiks Jūsų romantiškų galimybių – iš tiesų, jei turite porą, tai gali įnešti mielų naujovių į Jūsų santykius, o jei esate vieniša (-s), turėsite progą atskleisti ramesnę savo žavesio pusę. Trečiadienio ir ketvirtadienio vakarai puikiai tiks pasimatymams, bus pilni nuostabios meilės energijos, todėl ką nors planuodama (-s), turėkite tai omeny. Jums artimas žmogus savaitgalį gali atskleisti kažką, kas Jūsų pasaulį gali šiek tiek apversti aukštyn kojom, tačiau pasikeitimai iš esmės visada yra gerai. Sekmadienis yra puiki diena tyrinėjimams. Su kokiu nors mielu žmogučiu išsiruoškite į iškylą.

MERGELĖ

Padėti tvarkytis kam nors kitam yra puiki proga panaršyti po jos (-jo) daiktus – taip pat tai ideali proga Jums sublizgėti – todėl savaitės pradžioje pasiūlykite savo taip reikalingą pagalbą. Ketvirtadienį svarstysite apie didelį pirkinį – tokį, kuris gali turėti didelę reikšmę Jūsų meilės sričiai. Galbūt suplanuosite atostogas, kurios bus labai romantiškos. O gal priimsite didelį sprendimą ir pradėsite ieškotis būsto kartu. Bet kokiu atveju, įsitikinkite, ar finansiškai galite sau tai leisti. Sekmadienį atsakomybė, kurios tiesiog negalėsite išvengti, gali privesti prie romantiško pasimatymo. Nesijaudinkite - Jūsų verta palaukti.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje gali kilti noras nieko neveikti. Bus galimybė pasimėgauti laisvu laiku ir jeigu Jums pavyks surasti ką nors, kas padėtų iš to laiko išspausti kiek galima daugiau, tuo geriau. Savaitės vidurys gali pareikalauti iš Jūsų išlaikyti balansą tarp meilės ir darbo, o tai Jūs juk puikiai sugebate. Tad nesijaudinkite, su viskuo susitvarkysite. Savaitgalį skirkite laiko ypatingam pasimatymui. Jeigu esate poroje, dabar santykiams atiduokite visą save. O jeigu esate vieniša (-s), išdrįskite žengti pirmąjį žingsnį. Jeigu paskubėsite, dar turite laiko surasti kažką ypatingą, su kuo galėtumėte jaukiai ir maloniai praleisti sekmadienį.

SKORPIONAS

Pirmadienį atsiskleisite kaip seksuali (-us) bibliotekininkė (-as), kai bandysite rasti balansą tarp darbo ir meilės bei tarp to, kas praktiška, o kas ne. Jūs galite tai sutvarkyti (ir tuo pačiu metu atrodyti puikiai). Savaitės vidurį vis dar reikės išlaikyti balansą, tačiau jeigu tai padaryti pasirodys pernelyg sudėtinga, tuomet geriau daugiau dėmesio skirkite ypatingam ir Jums mielam žmogučiui. Beje, pradžiuginsime – savaitgalis žada būti neįtikėtinai fantastiškas, kupinas romantiškų pasimatymų ir saldžių bučinių. O jeigu dar penktadienį ir šeštadienį apvainikuoti nuotykių kupinu sekmadieniu? Neblogai, tiesa? Juk nuostabu, kad šią savaitę planus galite dėliotis pagal save! Tad pasistenkite iš to išspausti kiek galima daugiau.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje Jūsų dėmesio pareikalaus tokios nelabai malonios mažos detalės, kaip pavyzdžiui, Jūsų darbas. Pasistenkite padirbėti kiek galima geriau, kad vėliau darbas nemaišytų ir turėtumėte daug gražaus laiko linksmybėms, kurios prasidės anksčiau, nei Jūs galvojate. Antradienio, trečiadienio ir ketvirtadienio vakarai labai tinkami malonumams, draugams ir fantastiškam romanui, todėl būtinai susiplanuokite visiems trims savo laiką – išsimiegoti galėsite vėliau. Savaitgalį tam, kad atgautumėte savo jėgas, praleiskite ramiai. Jeigu gerai pailsėsite, apsaugosite save (ir tą mielą žmogutį šalia Jūsų) nuo susierzinimo dėl kvailo ginčo.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje patariame atgaivinti prigesusią ugnį paskambinant senai meilei. Net jeigu Jūsų nebesieja romantiški ryšiai, pasijusite geriau pasiteiravusi (-ęs), kaip jai (jam) sekasi. Jeigu ji (jis) šiuo metu yra tame pačiame mieste kaip ir Jūs, netolimoje ateityje per pietus suplanuokite pasimatymą ir prieš jį skirkite savo išvaizdai laiko, kad įsitikintumėte, kad atrodote geriau nei bet kada (o taip ir yra). Kaip bebūtų, pasistenkite nestatyti į pavojų dabarties besivaikydama (-s) praeities. Jeigu savo gyvenime dabar turite gerbėją, kuri (-s) jaučiasi nesaugi (-us) dėl Jūsų santykių, išsklaidykite jo (jos) baimes, užtikrindama (-s), kad ji (jis) skirta (-s) būtent Jums. Savaitės viduryje sugalvokite ką nors ypatingo, kas dar labiau užtvirtintų Jūsų jausmus jai (jam). Atėjus savaitgaliui ji (jis) tiesiog negalės atsispirti Jūsų kerams. O už viską geriausia, kad jausmai yra abipusiai.

VANDENIS

Kaip ir dažniausiai atėjus pirmadieniui Jūsų darbo stalas bus apkrautas darbais. Pasistenkite juos nudirbti kuo greičiau, kad ramiai galėtumėte mėgautis vėlyvų trečiadienio ir ketvirtadienio vakarų pokalbiais. Neįtikėtina, kaip mintys gali būti paskendusios giliausiuose jausmuose. Nors savaitgalį ir reikės pasirūpinti tam tikromis smulkmenomis namie, nepamirškite, kad vis dar vasara ir aplink vyksta tikrai karštų dalykų. Pasipuoškite savo gražiausiu maudymosi kostiumėliu ir įsitikinkite, kad Jus pastebėtų Jums mielas žmogutis. Patarimas: labai gerai tam tinka apsauginis kremas nuo saulės, Jums tiesiog reikia paprašyti pagalbos.

ŽUVYS

Gal Jūs ir esate pagal zodiako ženklą žuvis, tačiau tai tikrai nėra pasiteisinimas nepaliaujamai plaukioti ratais, ką Jūs pastaruoju metu ir darote romantikos srityje. Liaukitės taip beprotiškai jaudintis – šią savaitę Jūsų vandenyse tikrai nenusimato ryklių. Savaitės viduryje Jums tikrai reikia nerti į šiuos santykius, nes Jums patinkantis žmogutis gali pagalvoti, kad ji (jis) Jūsų visai nedomina. Mažų mažiausiai šį savaitgalį pakviesti savo artimiausius ir geriausius draugus smagiai pažaisti paplūdimio tinklinį. Jums ypatingam asmeniui paruoškite ką nors ypatingo. Ji (jis) bus sužavėta Jūsų puikiu žaidimu – tuo pačiu nepraleiskite progos pademonstruoti ir savo sportišką kūną. Ko dar Jūs laukiate? Svieskite tą meilės kamuolį į jos (jo) pusę.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš freezr / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras