Meilės horoskopas savaitei (08 21 – 08 27)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Nebūsite tikras, ką norite daryti toliau su savo asmeniniu gyvenimu ir meilės reikalais, tačiau giliai širdyje jusite, kad permainos, pokyčiai Jums reikalingi tarsi gaivus oras. Kartais širdį slegiantys išgyvenimai tampa geriausiu akstinu, padedančiu judėti į priekį ir neužsistovėti vienoje vietoje. Apie kankinančius išgyvenimus patariama su mylimuoju pasikalbėti jau pirmosiomis savaitės dienomis arba palaukti iki artėjančių švenčių pabaigos, nes kitu atveju, laikas tam nebus itin palankus. Jei norite patikrinti vienas kito jausmus, savaitgalį praleiskite dviese.

 

JAUTIS

Savaitei prasidėjus pavydas taps didžiausia Jūsų problema. Pavydėsite visiems ir visko, pradedant nauja draugės rankine, baigiant – jos mylimuoju. Taigi pats metas išmokti valdyti neigiamas savo emocijas, kitu atveju – prarasite ne tik artimiausius draugus, bet ir antrąją pusę. Vienišiesiems patariama pamilti ir gerbti save, tik tada likimas į Jūsų gyvenimą ir širdį atves Jums skirtą.  

 

DVYNIAI

Būsite mylimas ir gerbiamas, ką jau čia – tiesiog garbinamas. Antroji pusė kasdien darys staigmenas, kolegos darbe visada sutiks padėti ir net ištaisyti Jūsų pridarytas klaidas. O Jūs, žinoma, būsite linkęs pasinaudoti visų, aplink esančių žmonių gerumu. Tačiau nepersistenkite, juk net ir didžiausias gerumas turi ribas. Jei ieškote širdžiai artimo žmogaus – kuo daugiau lankykitės viešumoje, mielai susipažinkite su įvairiais žmonėmis, juk šansų, kad antroji pusė pasibels į Jūsų namų duris tikrai nėra daug.

 

VĖŽYS

Jūsų bendravimo įgūdžiai šią savaitę bus itin menki, norėsis kuo daugiau laiko praleisti vienumoje su savosiomis mintimis. Vienišiesiems ženklo atstovams tai padaryti pavyks neblogai, o antrąją pusę jau turintiems – pasprukti nuo mylimojo ir pasislėpti vienatvėje nebus galimybių. Todėl namuose dėl Jus slegiančios įtampos galimi konfliktai su antrąja puse.

 

LIŪTAS

Intuicija šią savaitę bus nepriekaištinga. Jos dėka sugebėsite išsisukti įvairiausių nemalonių situacijų, o taip pat išvengti nemenkų kivirčų su antrąja puse. Todėl santykiai klosis kaip niekad nepriekaištingai, mintyse save galėsite net vadinti tobula pora, ant kurios rankų trūksta tik vestuvinių žiedų ir didžiulės gėlių puokštės. Tiek Jūs, tiek partneris vienas kitam demonstruosite didžiulę meilę, pagarbą ir aistrą. Visa ši romantika tęsis iki pat savaitės pabaigos. Antrosios pusės dar ieškantiems – prognozės nebus itin palankios, mat užmegzti naujų, daug žadančių pažinčių, o dėl to širdyje jusite didelę tuštumą.

 

 

MERGELĖ

Linksma, nuotykių ir malonių pažinčių kupina savaitė, pagaliau į Jūsų gyvenimą atnešianti malonių permainų. Tikėtina, jog pagaliau sutiksite širdžiai artimą žmogų, kuris laikui bėgant užpildys tuštumą širdyje. Tik jokiu būdu neskubinkite įvykių. Antrąją pusę jau turintiems – rekomenduojama būti pakantesniems, nereaguoti taip jautriai į pastabas, išgirstas iš mylimojo.

 

SVARSTYKLĖS

Finansiniai dalykai riboja Jūsų asmeninius santykius? Norėtumėte mylimąjį nustebinti brangiomis dovanomis ar staigmenomis? Atminkite, jog meilę ir dėmesį rodyti galima kur kas paprastesniais būdais, neišleidžiant įspūdingos pinigų sumos. Juk svarbiausia geri norai, pastangos ir neišblėstantys jausmai. Jei ieškote antrosios pusės, tačiau niekaip nepavyksta jos rasti, nenukabinkite nosies, verčiau nustokite dieną naktį apie tai galvoti ir visai nelauktai ji pati pasibels į Jūsų širdį.

 

SKORPIONAS

Jūsų vidinė stiprybė šią savaitę nuslūgs kaip upė karštą vasaros dieną. Nors anksčiau puikiai sugebėjote taikstytis su mylimojo išsišokimais ir pavydo priepuoliais, tačiau pirmosiomis savaitės dienomis galiausiai nuleisite rankas. Galbūt giliai viduje net kirbės mintis apie santykių nutraukimą ir pasukimą skirtingais keliais? Jei tikrai manote, kad šis žmogus ne Jums, o Jūs ne jam, tada padėti tašką ir kiekvienam kurti gyvenimus atskirai tikrai verta. Tačiau viską gerai apsvarstykite. Ieškantiems antrosios pusės žvaigždės kol kas dar neatsiųs mylimojo į Jūsų širdį, nors naujų pažinčių bus nemažai, tačiau nė vienas iš kandidatų nebus tinkamas pretendentas į Jūsų širdį.

 

ŠAULYS

Pirmosiomis savaitės dienomis patariama pabūti vienumoje ir apsvarstyti viską, kas dedasi Jūsų širdyje, vidiniame pasaulyje. Tik nuo visų atsiriboję suvoksite savo tikrąsias vertybes ir tai, ko iš tiesų norite iš gyvenimo bei antrosios pusės. Galiausiai ''atsivers akys'' ir suprasite, kaip stipriai jį/ją mylite ir branginate. Jei norite užmegzti naujas pažintis, savaitgalis tam itin palankus.

 

 

OŽIARAGIS

Pirmadienį priimsite Jums svarbų sprendimą ir galėsite judėti pirmyn. Tikėtina, kad šis apsisprendimas nebus itin džiugus. Ko gero apsispręsite nutraukti santykius su antrąja puse, kad ir kaip tai būtų sunku Jums abiems. Dėl šios priežasties stengsitės kiek galima didinti užimtumą, kuris padėtų nustumti visas neigiamas mintis. Vienišieji ženklo atstovai sulauks begalės dėmesio ir prielankumo iš priešingos lyties, todėl rinktis tikrai bus iš ko.

 

 

VANDENIS

Šią savaitę būsite karingai nusiteikęs, lengvai įsivelsite į konfliktus, todėl būkite atsargūs, nes susikivirčyti su antrąja bus labai lengva. Šįkart įsiplieskusio konflikto lengvai užgesinti nepavyks. Savaitės pabaigoje aistros aprims ir santykiai klostysis itin puikiai. Vienišuosius ženklo atstovus užklups meilė, taip įsimylėsite ir pamesite galvą, jog dėl to žmogaus būsite pasiryžę padaryti viską. Tačiau – ji(s) to tikrai nevertas, mat tai tik trumpalaikis susižavėjimas, kuris po kurio laiko išgaruos kaip lietaus lašeliai saulėtą dieną. 

 

 

ŽUVYS

Apsižvalgykite aplinkui, tikrai atrasite kažką, kas Jus džiugins ir įkvėps vėl kitaip žiūrėti į gyvenimą. Net jei šiuo metu esate vienišas ir dėl to smarkiai išgyvenate, nesijaudinkite – viskas bus taip kaip turi būti. Tiksliau – likimas viską sudėlios į savo vietas, nieko nenuskriausdamas ir neduodamas per daug tam, kam tie nuopelnai nė truputėlio nepriklauso.  Turintiems antrąją pusę - tokių santykių kiekvienas galės tik pavydėti, sutarti seksis puikiai, mylėsite ir gerbsite vienas kitą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras