Meilės horoskopas savaitei (08 22 – 08 28)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Savaitės pradžioje skirkite dėmesio savo emocinei savijautai: gali būti, kad vyksta kur kas didesnė jausmų sumaištis nei patys suvokiate. Tai keistas metas, tačiau jei suprasite, apie ką sukasi jūsų pasaulis, išsiaiškinsite, ko jums dabar labiausiai reikia. Galinga, pozityvi romantiška energija jus užplūs nuo ketvirtadienio, tad parodykite savo antrajai pusei, ką jūs iš tikro jaučiate arba pakvieskite į pasimatymą naują simpatiją. Jei esate vieniši, savaitgalį jūsų laukia jėgų antplūdis, tad kodėl neišėjus pasilinksminti ar pašokti? Vienu šūviu gali būti nušauti du zuikiai.

JAUTIS
Nesvarbu, kaip jaučiatės – savaitės pradžioje visiems atrodysite labai susikaupęs, tad kreipkite dėmesį tik į pozityvius dalykus, o į visą kitą žvelkite pro pirštus. Jūsų ego šią savaitė labai norės priminti apie save, tad iki pat penktadienio galvokite ką kalbate, nes galimi rimti nesusipratimai. Na, o savaitgalis bus saldesnis, todėl pats laikas su partneriu apsilankyti kultūriniuose renginiuose – tai puikiai subalansuos jūsų emocinę būseną.

DVYNIAI
Tikėtina, kad šią savaitę norite, kad pasimatymai jums kainuotų kuo pigiau, tad rinksitės pasivaikščiojimus ar net gaminimą antrajai pusei namuose. Su dabar ypač pasireiškiančiu taupumu nėra nieko blogo, kol viskas neperžengia ribų. Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio jūs spinduliuosite intelektualine energija, todėl pats metas nustebinti mylimą žmogų kažkuo nuostabiu, ko jis ar ji niekada nesitikėjo. Dėl nestabilios romantinės situacijos galite atsidurti apkalbų rate, tačiau, kaip ten sako žvaigždės – „ Geriau bloga reklama, nei jokios!“.

VĖŽYS
Jūsų išrinktieji matys ne tik gerąją jūsų pusę savaitės pradžioje, tačiau tai nebūtinai bus blogai - juk visi turime savo minusų. Darbe jūs intelektualiai valdysite visas situacijas, todėl susilauksite ir kolegų dėmesio. Reikėtų pasirūpinti savo finansiniais ištekliais, o jei atsiras būtinybė pirkti kam nors dovaną (ypač simpatijai ar partneriui) – nepataupykite, net jei paskui jausite nedidelį nepriteklį. Savaitgalį puikiai su visais sutarsite, tad metas maloniems, bet rimties santykių pašnekesiams.

LIŪTAS
Savaitės pradžioje būsite paskendęs savo mintyse, todėl prireiks šiek tiek laiko atsiriboti nuo savo rūpesčių. Užsimiršti jums gali padėti tik artimas žmogus! Nuo ketvirtadienio jausitės kur kas lengviau ir bus galimybių visiems parodyti geriausias savo savybes. Savaitgalį patariamas lėtesnis tempas – tai išeis į naudą ir fizinei, ir dvasinei savijautai.

MERGELĖ
Net jei savaitės pradžioje jausitės stiprus romantinėje ir darbinėje aplinkoje, visuomet būkite pasiruošęs priimti pagalbą. Net jei su partneriu esate visą amžinybę, dabar reikėtų atsitraukti ir į viską pažiūrėti kitomis akimis. Kartais tai padaryti yra tikrai verta! Ketvirtadienį ir penktadienį suksitės kaip vijurkai, tad reikėtų koreguoti savo dienotvarkę, net jei ir teks atsisakyti kai kurių malonių dalykų. Savaitgalį tiesiog švytėsite ir darysite įspūdį absoliučiai visiems!

SVARSTYKLĖS
Savaitės pradžioje kils nemažai pagundų atsitraukti nuo esamų santykių ir galbūt išbandyti kažką naujo, tačiau būtina nepasiduoti šiam troškimui! Tam yra milijonai priežasčių, tad reikiamu metu tereikia paklausyti sąžinės balso. Nuo ketvirtadienio metas žvelgti į didesnį paveikslą – praeities santykių detalės yra kur kas mažiau svarbios nei kryptis, kuria jie juda dabar. Įsigilinkite į situaciją, gal ji nėra tokia ir bloga. Savaitgalį galite pamiršti smulkmeną, kuri jūsų antrai pusei atrodys ne tokia ir smulki, tad suimkite save į rankas, venkite pagundų, o kitą savaitę dėl to tik džiaugsitės.

SKORPIONAS
Jei savaitės pradžioje nusimato kelionės, o ypač su mylimu žmogumi, neabejokite – viskas bus tiesiog nuostabu! Jei esate vienišas – tikėtina, kad kelyje sutiksite širdžiai mielų žmonių. Jei neplanuojate niekur keliauti – tai kiek įmanoma daugiau laiko praleiskite ne namie. Savaitės pabaigoje meilei gali trukdyti įsipareigojimai darbui – jūsų gali paprašyti dirbti daugiau ir būti labiau atsidavusiam, tuo pačiu pareikalauti šiek tiek asmeninio laiko tobulėjimui. Savaitgalį nusipelnėte ko nors malonaus, tad susiplanuokite tai arba duokite šią užduotį mylimam žmogui.

ŠAULYS
Jūsų santykius kausto neaiškios abejonės ir neatsakyti klausimai, tad nieko nelaukite ir prispauskite reikiamą žmogų prie sienos, nes atsakymų nebuvimas gali sugadinti visą savaitę. Juk nieko blogo išsiaiškinti, ar jūsų požiūriai į esminius dalykus vienodi, o jei pažįstate partnerį jau visą amžinybę – niekada nevėlu pažinti dar labiau. Tad jei jūsų klausimai kam nors sukels diskomfortą – savaitgalį jis bus pamirštas. Taip pat šią savaitę vertėtų susitvarkyti su buities darbais namuose, nes ir jie turės tendenciją apie save priminti ir gadinti nuotaiką.

OŽIARAGIS
Pokyčiai tik į gerą? Teks tai sau nuolat kartoti visą savaitę, nes atrodys, kad jūsų romantinei idilei iš visų pusių kyla grėsmės. Jei neišsimušite iš vėžių – viskas išsispręs kuo geriausiai. Ketvirtadienį ir penktadienį gali tekti ginti savo santykių pozicijas, o tai reiškia didesnį ar mažesnį konfliktą. Tačiau net jei pyktis paliks kartėlį, vis tiek jausite, kad buvo verta! Savaitgalio teigiama energija padės į gerą išspręsti likusius klausimus.

VANDENIS
Šią savaitę teks save raminti mintimis, kad tai tik trumpalaikiai trukdžiai, kai savaitės pradžioje viskas keisis greičiau nei jūs suvokiate. Jūs galite nesulaukti atsakymų į savo skambučius, jei sulauksite, tai nesuprasite, ką jūsų brangiausiasis nori pasakyti, atrodys, kad jis ar ji tolsta, tačiau nebijokite – tai tik išbandymai. Ketvirtadienį labiau nei bet kada norėsis pakelti santykius į kitą lygį, suteikti jiems daugiau svorio ir rimtumo, o savaitgalį galėsite pailsėti ir pamaloninti save nuostabiomis gyvenimo smulkmenomis.

ŽUVYS
Savaitės pradžioje lavinkite savo kūrybiškumą, nes jūsų antroji pusė kur kas bus labiau linkusi pasiduoti meilės avantiūroms, kurias paversite nepamirštamomis. Tai jam ar jai gali palikti įspūdį visam gyvenimui! Ketvirtadienį ir penktadienį meilės reikalai gali pasirodyti sunkiai perkandami, tačiau nepamirškite, kad kiekvienam reikia laiko ir privatumo, o suteikę jo antrajai pusei pelnysite ne vieną papildomą pliusą. Savaitgalį viską darykite spontaniškai, nes per didelis planavimas gali užgožti naujos meilės atsiradimo galimybes.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras