Meilės horoskopas savaitei (08 23 - 08 29)

 
3 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Ši savaitė greičiausiai jums atneš ir balto, ir juodo. Gražūs ir šilti įvykiai bus susiję su šeima. Gali būti, kad iš artimųjų sužinosite džiaugsmingas naujienas, kurias jie kurį laiką slėpė. Taip pat tikėtinos malonios išvykos. Tačiau žvaigždės žada nemalonumus profesinėje srityje. Būkite atidesni sudarinėdami verslo sandėrius, pasirašinėdami sutartis ar planuodami būsimą bendradarbiavimą. Paklysti bus kaip niekada paprasta.

JAUTIS
Sėkmingiausios savaitės dienos – antradienis ir ketvirtadienis. Jomis galite sau leisti visko, ko paprastai neleidžiate. Kitomis dienomis pasistenkite būti dėmesingesni savo šeimai ar artimiausiems draugams. Tai kritinis metas, kada jie gali pasijusti itin vieniši ir jūsų užmiršti. Visiškai nereiškia, jog aplinkiniams turite atiduoti visą savo laisvalaikį: džiaugsmo suteiksite net ir smulkiais, tačiau maloniais, savo poelgiais.

DVYNIAI
Šią savaitę tikėtini nesklandumai santykių srityje. Jeigu su antrąja puse esate jau ilgą laiką, nesutarimai gali kilti dėl įgrisusios buities. Tiems, kuria savo gyvenimo žmogaus dar ieško, reikėtų nepasitikėti pirmuoju įspūdžiu. Tai, kas dabar atrodo labai gražiai, rytoj gali sukelti daug apmaudo. Šiuo periodu geriausia vadovautis sveiku protu. Pasitikėti emocijomis galėsite šiek tiek vėliau.

VĖŽYS
Ši savaitė – išbandymų metas. Gali būti, kad dėl aukštesnės savo pozicijos reikės pakovoti tiek darbe, tiek asmeniniuose santykiuose. Tačiau galite savimi visiškai pasitikėti. Jėgos jums tikrai nestigs, todėl pasieksite viską, ko tik norėsite. Didesnį dėmesį kreipkite į sveikatą, daugiau laiko skirkite poilsiui. Beje, atsimerkite ir apsidairykite: kažkuris asmuo patyliukais jus stebi ir laukia, kol pažvelgsite į jį romantišku žvilgsniu.

LIŪTAS
Meilė. Būtent apie ją ir suksis visi šios savaitės įvykiai. Jeigu atradote savo gyvenimo žmogų, su juo patirsite tai, ko dar apskritai gyvenime nesate patyrę. Tikrosios meilės vis dar ieškantieji, turi nemažai šansų pagaliau ją ir surasti. Apsidairykite, gali ji visai šalia? Būsite nusiteikę svajingai ir tai atsispindės net profesiniuose reikaluose. Nenustebkite, jeigu jus visi netikėtai pradės vadinti beviltiškais romantikais.

MERGELĖ
Šią savaitę sulauksite komplimentų. Jus girs ir už tai, kaip atrodote, ir už tai, ką kalbate bei darote. Aplinkiniams susižavėjimą kels kiekvienas jūsų žingsnis. Mėgaukitės šiuo periodu, nes jis pats džiugiausias šį likusį vasaros laiką. Priimkite komplimentus nuoširdžiai, nes dabar niekas nebus linkęs juos dalinti tuščiai. Jeigu jus giria, nereiškia, kad giriantiesiems turite atsakyti tuo pačiu. Pakaks ir dėkingos nuoširdžios šypsenos.

SVARSTYKLĖS
Gali būti, kad šią savaitę sulauksite žinios iš toli. Greičiausiai naujienos bus džiugios, tačiau nenustebkite, jeigu jus pasiekusi informacija vis tik būtų nemaloni. Meilės reikalams tinkamiausias penktadienis. Šią dieną žavėsite visus savo kelyje pasitaikysiančius asmenis. Savo rankose turėsite pakankamai galios, kad patrauktumėte jus dominantįjį labiausiai. Tačiau būkite atsargūs prieš leisdamiesi į neaiškias avantiūras.

SKORPIONAS
Reikalai šią savaitę suksis apie pinigus. Gali būti, kad sulauksite seniai žadėto atpildo ar jums pakels atlygį. Tačiau tikėtina, kad į jus gali kreiptis senas pažįstamas, kuris jums reikiamu momentu paskolino pinigų, prašydamas skolą grąžinti. Meilės fronte – nieko naujo. Jeigu viskas klostosi ne taip, kaip norte – nepulkite į neviltį. Atsigręžkite į savo draugus, kuriuos primiršote, ir nuoširdžiai pasilinksminkite su jais.

ŠAULYS
Šią savaitę jausitės kaip ant sparnų. Šypseną kels net ir menkiausia dalykai, pastebėsite tokias malonias smulkmenas, kurių anksčiau nė nežinojote esant. Nesklandumų gali kilti nebent penktadienį, tačiau jie bus tokie nežymūs, kad bematant su jais ir susidorosite. Tinkamiausias laikas pasimatymams – antradienis. Šiuo periodu užsimezgęs naujas ryšys gali ateityje padovanoti malonios neįkainojamos patirties.

OŽIARAGIS
Tai metas, kada norėsite pabūti vieni. Jus vargins bet koks aplinkinių dėmesys, gali būti, kad būsite irzlūs. Jeigu jausitės nekaip, nepamirškite, kad tuo nederėtų apkrauti ir aplinkinių. Šiuo periodu jie jūsų greičiausiai nesupras. Svarbius sprendimus geriau atidėkite kitai savaitei. Meilės fronte naujienos tikėtinos šeštadienį. Užsimezgusi nauja pažintis gali būti lemtinga. Svarbiausia, nepameskite galvos.

VANDENIS
Jus kankins beviltiškas troškimas keliauti. Jeigu neturite galimybės išvykti į užsienį, pasivažinėti bent jau po artimiausias apylinkes. Geriausias tokių išvykų kompanionas – asmuo, kuriam jaučiate romantiškus jausmus. Tikėtina, kad sulauksite malonios staigmenos iš asmens, iš kurio to tikėtumėtės mažiausiai. Nepakenktų didesnis atidumas profesinėje srityje: tikėtinos smulkios, tačiau nemalonios klaidos.

ŽUVYS
Gali būti, kad jausitės viskuo nepatenkinti, nusivylę gyvenimu ir nelaimingi. Iš šio liūno jus ištrauks tik artimiausi draugai. Kaip bebūtų keista, mylimas žmogus šiuo periodu nebus pats geriausias pagalbininkas. Jeigu savo antrosios pusės vis dar ieškote, naujai sutiktiems žmonėms neparodykite savo tamsių minčių. Geriau šypsokitės ir neigiamas emocijas paslėpkite. Kaukė šiuo periodu tik pagelbėtų. 

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (3)
horoskopai tokios jau nesamones, kad negaliu. Pagal viska man labai gera savaite ir su partneriu bus viskas ore, o mano partneriui bus visiska lieva savaite ir geriausiai nuo visu atsiriboti. Logika kur?

Geriausiai yra vadovautis sveiku protu!
Aš taip ir darau - bandau vadovautis sveiku protu :)
mano horoskopas net gasdinančiai pasiteisinantis :D
Naujas komentaras