Meilės horoskopas savaitei (08 25 - 09-01)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Neslėpkite savo emocijų, išmokite išsakyti tai, ką jaučiate.  Trečiadienis gali atnešti šiokių tokių netikėtumų. Stenkitės per daug to nesureikšminti. Savaitgalis žada malonias staigmenas. Pasistenkite dažniau išeiti susitikti su draugais, apsilankyti masinio pasilinksminimo vietose. Kas žino, gal užsimegs naujos pažintys?

 

JAUTIS

Ši savaitė bus pakankamai romantiška. Jausitės mylimi ir reikalingi. Daugiau dėmesio skirkite antrajai pusei, suorganizuokite romantišką pasimatymą: nuvykite pajodinėti žirgais ar prie vandens telkinio. Nevenkite kalbėti apie savo jausmus – niekas nežino, ką jaučiate ar galvojate. Savaitgalį Jūsų nuotaikos bus nepastovios, pasistenkite neišsilieti ant aplinkinių.

 

DVYNIAI

Savaitės pradžioje norėsite permainų. Tai – tinkamas laikotarpis ką nors keisti. Savaitės viduryje jausitės nuo  visko pavargę, tad pailsėkite – tikrai to nusipelnėte. Galite išvykti  į trumpą kelionę ar į sodybą ramiai pailsėti. Savaitgalį pajausite jėgų antplūdį, tikėtina, kad pavyks įgyvendinti idėjas, kurios jau kurį laiką nedavė ramiai miegoti.

 

 

VĖŽYS

Pirmadienį ir antradienį nebūsite patenkinti savo asmeniniu gyvenimu, tačiau tai – tik laikina, todėl per daug neišgyvenkite dėl to. Viskas pasitaisys jau savaitės viduryje, nebijokite imtis iniciatyvos. Savaitgalį pasilepinkite trumpa kelione ar išvyka į gamtą, tikrai nusipelnėte šiek tiek poilsio.

 

 

LIŪTAS

Pirmoje savaitės pusėje sužinosite Jums patinkančio asmens paslaptį. Tai, beje, gali ir nemaloniai nustebinti. Trečiadienį ir ketvirtadienį išspręsite problemas, kurios jau kurį laiką nedavė ramybės. Savaitgalis – tinkamas metas pradėti naujus darbus bei planuoti ateitį.

 

 

 

MERGELĖ

Nieko blogo taupyti pinigus: pabandykite ką nors pagaminti pasimatymo draugui ar tiesiog išeikite pasivaikščioti. Ketvirtadienį ir penktadienį padidės Jūsų intelektualinė energija, tad pasinaudokite tuo: organizuodami pasimatymą, sugalvokite ką nors neįprasto. Savaitgalį stebėkite, ką apie Jus kalba kiti žmonės, nes Jūsų romantinė situacija gali išprovokuoti klaidingus gandus.

 

 

SVARSTYKLĖS

Jei su savo partneriu esate jau ilgą laiką, pabandykite atrasti vienas kitą iš naujo. Tai veikia! Ketvirtadienį ir penktadienį bus sudėtinga planuoti savo laiką – būsite pernelyg užsiėmę. Būkite atsargūs savaitgalį – turėsite daug energijos, tačiau būtent tai gali trukdyti nepažįstamiems žmonėms apie Jus galvoti teigiamai.

 

 

SKORPIONAS

Kartokite sau, kad tai  - tik trumpalaikis periodas, kuomet nesiseka. Reikalai pradės gerėti antroje savaitės pusėje. Ketvirtadienį labiau nei bet kada būsite nusiteikę užmegzti rimtus santykius, tad galimi dideli pokyčiai Jūsų gyvenime. Savaitgalis atvers puikias galimybes, nepraleiskite smulkmenų, kurios gyvenimą daro laimingesnį.

 

 

ŠAULYS

Pirmadienį nelabai turėsite galimybių galvoti apie meilę. Iš tiesų, nelabai išeis pagalvoti apie bet ką, kas bus susiję su Jumis. Dabar bus daug neatidėliotinų reikalų ir Jums jų tvarkyme atiteks lemiamas vaidmuo. Antradienį ir trečiadienį galų gale galėsite susikoncentruoti į savo romantiškąjį gyvenimą, tačiau jame gali būti šiek tiek trinties. Gali tekti priimti kelis kompromisus, bet tam Jūs nebūsite nusiteikę.

 

 

 

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje visose gyvenimo srityse sieksite tobulumo, bet nepamirškite, kad meilei reikia kitokio Jūsų požiūrio, nei pasiekimai darbe. Įsiklausykite į kitų užuominas ir būkite jautrūs kitų jausmams. Ketvirtadienį užplūsianti energija bus žymiai palankesnė romantiškiems dalykams – bendravimui, kuris stipriai gali kai ką pakeisti meilės srityje.

 

 

VANDENIS

Ši savaitė Jums gali būti kiek sunkoka, bet tai Jus tik parengs puikiems dalykams, kurie dar tik prieš akis. Nuo pirmadienio iki trečiadienio būsite susikoncentravę beveik vien tik į save ir dėl to galite kiek apleisti savo mylimąj) ar ignįoruoti potencialiai Jums tinkamų asmenų žinutes interneto pažinčių svetainėse. Viskas gerai, Jums reikia susitvarkyti savo reikalus ir netgi vėliau šią savaitę, kai būsite labiau bendraujantys, Jums norėsis ramiai pabūti namie ar kaip nors kitaip nuo visko atitrūkti.

 

 

ŽUVYS

Savaitės pradžioje širdies reikalai gali nesieiti labai lengvai, bet turite puikią galimybę tai patobulinti. Nesidrovėkite! Pasinaudokite savo aukštu ir kartu lanksčiu intelektu tam, kad išsiugdytumėte naują požiūrį, išspręstumėte romantinę problemą ar atrastumėte žodžių kažkam, apie ką sunku kalbėti. Atėjus ketvirtadieniui teigiami pokyčiai, kurių siekiate, pradės duoti labai puikių apčiuopiamų rezultatų. Per artimiausias porą dienų Jus aplankys išmintis ir šiluma, todėl drąsiai bendraukite su kitais ir dalinkitės savo spindesiu!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras