Meilės horoskopas savaitei (08 26-09 01)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

AVINAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Jus kankins dvejonės, tačiau jau trečiadienį pavyks priimti sprendimą. Patartina vadovautis intuicija – ir šį kartą ji nenuvils. Trečiadienį ir ketvirtadienį daugiau galvokite apie tai, ką kalbate – neatsargiai ištarti žodžiai gali padaryti nepataisomą žalą. Savaitgalį patartina praleisti su artimiausiais žmonėmis.

SEKSAS: Nelaukite, kol kitas žmogus imsis iniciatyvos pirmąjį žingsnį ženkite patys! Mažiau galvokite apie neigiamą atsakymą, kas galėtų atsispirti Jūsų žavesiui?

JAUTIS

SANTYKIAI: Šią savaitę būsite labai kūrybingi, tad pasinaudokite tuo. Jei Jums reikės priimti svarbų sprendimą, nebijokite prašyti kitų patarimų – tai gali tikrai padėti. Nuo penktadienio daugiau laiko skirkite apmąstymams: ar tikrai, ką dabar darote, Jus tenkina? Ar esate laimingi su tuo žmogumi, su kuriuo esate dabar? Ar santykiai Jus džiugina? Jei suprasite, kad ne viskas taip, kaip norėtųsi, nedelsiant imkitės veiksmų.

SEKSAS: Šią savaitę būsite labai žavūs į kūrybingi, kodėl to neišnaudoti visose srityse, taip pat ir lovoje?

DVYNIAI

SANTYKIAI: Šią savaitę būsite labai jausmingi, ir ne tik teigiama prasme. Gali būti, kad Jus apims baisus pavydas. Stenkitės išvengti blogų emocijų ir atraskite tai, kas Jums padeda atsipalaiduoti. Jei jūsų netenkina santykiai su antrąja puse, atėjo laikas atviram pokalbiui – tik taip galite prieiti išvados, ką reikėtų pakeisti. Tiesa, kartais pagerinti santykius padeda ir visai maži dalykai.

SEKSAS: Savaitgalį daugiau laiko skirkite savo antrosios pusės norams, palepinkite, padarykite mažą staigmeną – tai tikrai atsipirks su kaupu.

VĖŽYS

SANTYKIAI: Pirmadienis ir antradienis – idealus metas romantiškiems pasimatymams. Niekas negalės atsispirti Jūsų žavesiui. Jei vis dar esate vieniši, ši savaitė – puikus metas naujoms pažintims, kurios gali peraugti ir į rimtus santykius. Savaitės viduryje gali tekti priimti svarbų sprendimą. Patartina vadovautis intuicija.

SEKSAS: Nebijokite išsakyti savo norų – nesitikėkite, kad antroji pusė juos tiesiog atspės. Nusimeskite drovumo kaukę!

LIŪTAS

SANTYKIAI: Pirmadienį ir antradienį jums bus gana sudėtinga susivokti, kas vyksta. Kad ir kokį sprendimą tektų priimti, šią savaitę nepatartina vadovautis jausmais. Pasikliaukite savo protu ir sprendimus priimkite ryžtingai. Šią savaitę vertėtų vengti vakarėlių ir pasilinksminimo vietų. Daugiau laiko skirkite sau ir savo antrajai pusei. Nekreipkite dėmesio į tai, ką kalba kiti.

SEKSAS: Daugiau laiko skirkite savo antrajai pusei, - tai padės sustiprinti tarpusavio ryšį. Susiplanuokite romantišką vakarą.

MERGELĖ

SANTYKIAI: Pirmadienis ir antradienis – palankios dienos susiplanuoti romantišką pasimatymą. Nustebinkite savo antrąją pusę, surenkite išvyką į gamtą pasidžiaugti paskutinėmis vasaros dienomis. Trečiadienį ir ketvirtadienį daugiau laiko skirkite savo darbinei veiklai, o savaitgalį, tikėtina, praleisite su mažai pažįstamais žmonėmis. Naujos pažintys Jums į naudą.

SEKSAS: Šią savaitę Jus persekios daugybė pagundų, ir, gali būti, kad pasiduosite saldžiai nuodėmei... su visiškai nepažįstamu asmeniu.

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje pagaminkite savo antrajai pusei vakarienę. Net jei ir abu esate labai užsiėmę, skirkite laiko pavalgyti kartu, tik, žinoma, nepamirškite išjungti televizoriaus. Trečiadienis ir ketvirtadienis – palankus metas planuoti ateitį, tikėtina, kad planus pavyks įgyvendinti. Savaitgalį skirkite laiko savo pomėgiams.

SEKSAS: Į viską žiūrėkite optimistiškai – net jei nedžiugina santykiai ir lytinis gyvenimas, tikėkite, kad viskas greitai pasikeis į gera. O taip ir bus.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Jei esate suplanavę pasimatymą savaitės pradžioje, patartina jį atidėti bent iki trečiadienio. Savaitės pradžia nebus labai palanki, tačiau viskas pasikeis nuo savaitės vidurio. Savaitgalį patartina apsilankyti vakarėlyje ar kitose pasilinksminimo vietose – tikėtina, kad susipažinsite su naujais žmonėmis, su kuriais bendrausite ir ateityje.

SEKSAS: Daugiau laiko skirkite įžangai ir oraliniam seksui. Nustebsite, koks seksas gali būti karštas. Nemeluokite, kad neturite tam laiko.

ŠAULYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje apgalvokite, kaip į savo kasdienį gyvenimą įnešti daugiau romantikos – galbūt jau seniai buvote išvykę į kelionę? Nesvarbu, jei jau atostogavote – susiplanuokite trumpą savaitgalio kelionę. Tai tikrai padės sustiprinti tarpusavio santykius, be to, grįšite pailsėję ir kupini naujų idėjų.

SEKSAS: Išbandykite seksą neįprastose vietose – net jei jums teks labai skubėti, tai tikrai bus karšta.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI:Nors savaitė bus gana įtempta, raskite laiko atsipalaiduoti. Šią savaitę būsite labai nusiteikę bendrauti, taigi, aplankykite senus bičiulius ar seniai matytus giminaičius. Ketvirtadienis – palanki diena naujoms pažintims. Savaitgalį apsilankykite vakarėlyje, tačiau stenkitės vengti pavydžių žmonių.

SEKSAS: Išbandykite ką nors naujo – net ir mažiausi pokyčiai lytiniame gyvenime gali duoti nemažai naudos.

VANDENIS

SANTYKIAI: Jei turite simpatiją, tikėtina, kad šią savaitę pagaliau pavyks „pralaužti ledus“. Jei jau esate įsipareigoję, daugiau laiko skirkite savo antrajai pusei. Kol dar vakarai pakankamai ilgi, išeikite kur nors dviese po darbų. Savaitgalis palankus trumpai kelionei – tai padės ne tik atsipalaiduoti, bet ir sustiprinti santykius.

SEKSAS: Šią savaitę nebūsite nusiteikę eksperimentuoti, tačiau tame nieko blogo – tiesiog būkite kartu su savo mylimu asmeniu.

ŽUVYS

SANTYKIAI: Įsigilinkite į tai, kaip Jūs jaučiatės. Apgalvokite, ar tikrai esate laimingi, jei ne, atėjo laikas kažką keisti. Su savo antrąja puse galite kurti ateities planus – tam palankiausias penktadienis. Jei Jus kankina rutina, galbūt pats laikas išvykti į kelionę? Jei reikės priimti svarbų sprendimą, šią savaitę nepasikliaukite intuicija – vadovaukitės protu.

SEKSAS: Šią savaitę jūsų uoslė bus labai jautri, tad pasinaudokite tuo: įvairūs eteriniai aliejai ir kvapnios žvakės gali tik padidinti seksualinį potraukį.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras