Meilės horoskopas savaitei (08 27 – 09 02)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Savaitės pradžioje visose gyvenimo srityse sieksite tobulumo, bet nepamirškite, kad meilei reikia kitokio Jūsų požiūrio, nei pasiekimai darbe. Įsiklausykite į kitų užuominas ir būkite jautri (-us) kitų jausmams. Ketvirtadienį užplūsianti energija bus žymiai palankesnė romantiškiems dalykams – bendravimui, kuris stipriai gali kai ką pakeisti meilės srityje. Ar esate tam pasiruošusi (-ęs)? Įsivaizduokite, ko Jūs trokštate, bet supraskite, kad viskas gali atrodyti ne taip, kaip Jūs galvojate! Šį savaitgalį Jums svarbu sutelkti dėmesį į įvairius santykius, ne tik į romantiškus.

JAUTIS

Panašu, kad savaitės pradžioje susidursite su tam tikru meilės guru! Kažkas papasakos Jums aktualią istoriją ar duos Jums patarimą – ir nebūtinai tai bus tas žmogus, apie kurį galvojate. Tuo tarpu ketvirtadienį ir penktadienį kai kurie kompromisai, kurių gali pareikalauti romantika, Jums gali pasirodyti nelabai priimtini – Jūs norite, kad viskas būtų pagal Jus. Turėkite omeny, kad gal visiškai tam nusileisti nereikėtų, bet kažkiek tai tikrai reikės. Prasidėjus savaitgaliui poroms seksis geriau ir panašu, kad naujoms susikurti seksis žymiai lengviau. Ar gali būti, kad tai dėl to, jog būsite atviresnė (-is) ir geresnės nuotaikos?

DVYNIAI

Savaitės pradžioje meilės srityje pasitelkite ne tik savo gražią išvaizdą ir charizmą, bet ir savo protą. Santykiai – ar potencialūs tokiais tapti – dabar pareikalaus analizės, o nuo ketvirtadienio bus tinkamas laikas apie juos pašnekėti. Jūsų geras iškalbingumas diskusijos metu padės pamatyti tam tikras puses ir idėjas, kurių anksčiau nepastebėjote. Dabar vienintelis klausimas: su kuo Jūs kalbėsitės? Kartu su savaitgaliu ateis didelė tikimybė pagerinti savo meilės gyvenimą. Jeigu norite, kad pokyčiai būtų į gerą, dabar pats laikas būtų pradėti. Ir panašu, kad imtis veiksmų bus visai smagu!

VĖŽYS

Savaitės pradžioje būsite nusiteikusi (-ęs) pabūti namie – turėsite tam tikrų darbų, kuriuos reiks nudirbti, ir širdies reikalų, kuriuos norėsite apgalvoti. Maloniai praleiskite laisvą laiką ir atsipalaiduokite. Tuomet ketvirtadienį ir penktadienį atsakymo, kurio tikitės meilės srityje, dar gali tekti palaukti. Dabar per ne lyg neeikvokite savo emocijų -  tikėtina, kad jų patirsite dar daugiau prasidėjus savaitgaliui. Geros žinios, kad šiuo metu būsite kupina (-s) teigiamos energijos! Jūsų domėjimasis kitais bus abipusis – apie ką dabar Jūs norėtumėte sužinoti daugiau?

LIŪTAS

Pirmadienio rytas gal ir keistas laikas romantikai, tačiau tai metas, kada šią savaitę Jūsų meilės energija bus stipriausia. Pasistenkite tai išnaudoti! Jūs esate seksualesnė (-is) nei galvojate, miegančioji (-ysis) gražuole (-i). Per kitas pora ateinančių dienų sutelkite dėmesį į bendravimą – jeigu dėl ko nors nesate tikra (-s), pabandykite paklausti tiesiai šviesiai. Ketvirtadienį ir penktadienį meilės srityje reikės pasitelkti gebėjimą prisitaikyti. Jeigu sakysite „arba bus kaip aš noriu, arba nieko nebus“, tuomet būkite pasiruošusi (-ęs) pastarajam variantui. O savaitgalį, nesvarbu, ar susitiksite su kažkuo nauju ar kalbėsite su savo mylimąja (-uoju), gerai įsiklausykite jos (jo) – savo intuicijos taip pat. Dabar galite sužinoti kažką naujo.

MERGELĖ

Prasidėjus savaitei romantikos srityje išdrįskite būti drąsi (-us)! Ženkite pirmąjį žingsnį. Parodykite savo ypatingas savybes. Nesvarbu, ar esate poroje, ar vieniša (-s), dabar pasaulis nori matyti Jus drąsiai veikiančius! Tuomet ketvirtadienį ir penktadienį Jūsų sąmoningas vadovavimasis protu bus labai naudingas širdies reikalams. Bendraukite su žmonėmis, turinčiais kitokį požiūrį, pažinkite naują kultūrą ir iš esmės pramankštinkite savo smegenis. Savaitgalį pravers Jūsų lankstumas, kurio dėka beveik viskas eisis lyg sviestu patepta. Ar Jūs žengsite kartu? Galite būti labai maloniai nustebinta (-s)!

SVARSTYKLĖS

Nesvarbu, ar ieškote naujų pažinčių internete, su kažkuo susitikinėjate ar turite antrąją pusę, pirmadienis bus skirtas bendravimui. Išsiųskite mielą el. laišką ir suorganizuokite pasimatymą ar du. Tik neplanuokite jų antradieniui ar trečiadieniui, kai nesijausite ypatingai išmintinga (-s) romantikos srityje. Praleiskite smagų, jaukų laiką su Jus palaikančiais draugais ar savo antrąja puse, arba tiesiog atsipalaiduokite sau viena (-s). Ketvirtadienis ir penktadienis kurs visai kitą istoriją – Jūs būsite padėties šeimininkė (-as) ir pati (pats) rašysite savo meilės knygą! Pasinaudokite tuo dabar, nes savaitgalis žada būti ramus.

SKORPIONAS

Pirmadienį pavojaus signalus romantikos srityje priimkite rimtai. Tuomet artimiausios dvi dienos bus idealiai tinkamos pažvelgti į dabartinė meilės situaciją objektyviai, pamatyti Jūsų galimybes ir apie tai pakalbėti (arba su tai susijusiu žmogumi, arba su kuo nors nešališku, su kuriuo smagu dalintis idėjomis). Ir kai tik ketvirtadienį ir penktadienį būsite pasirengusi (-ęs) žengti žingsnį, visata atsiųs signalą, kad vis tik dar reikia palaukti, neskubėti. O štai kai ateis savaitgalis, bus laikas veikti. Dabar pasitikėkite savo jausmais ir nerkite pirmyn! Jūs žinosite, kada ateis tinkamas momentas.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje reikalai sparčiai judės į priekį, tačiau artėjant savaitgaliui viskas gali kiek aprimti. Veikite, kol saulė nenusileido, pasitikėkite žvaigždėmis! Pirmadienis bus karštas, todėl naudokitės tuo, bendraukite su žmonėmis ir dalinkitės savo švytėjimu! Per kitas pora dienų visai nereikia išlaidauti, viskas, ką reikia padaryti, tai kaip visada būti išradinga (-u). Jeigu esate nusiteikusi (-ęs) naujoms romantiškoms pažintims, tam tinkamiausios dienos bus ketvirtadienis ir penktadienis. Jeigu esate poroje, tuomet  tai tinkamas laikas atgaivinti Jūsų aistrą ir smagiai praleisti laiką kartu. Ką bedarytumėte savaitgalį, pirmą gerai viską apgalvokite!

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje pakaitinkite savo meilės gyvenimą! Žvaigždės bus Jūsų pusėje ir dabar puikus metas Jums įkaitinti reikalus. Bonusas:  į ką bedėtumėte pastangas – interneto pažintis, santykius – viskas eisis nuostabiai. Tačiau ketvirtadienį ar penktadienį meilės srityje turėsite padaryti tam tikrų pakoregavimų. Dabar tinkamas laikas apsvarstyti ateitį. Tuomet savaitgalis romantikos srityje pareikalaus šiek tiek vaizduotės. Išbandykite pasimatymus neįprastose vietose – o muzika visuomet padeda sukurti atitinkamą nuotaiką!

VANDENIS

Romantika šią savaitę pasirodys netikėtu laiku – gerai, kad esate visų keistų dalykų ekspertė (-as)! Jūsų pirmadienio rytas ir pietūs bus karšti, todėl užmegzkite kontaktą dabar ir pasistenkite tai padaryti kuo geriau! Tuomet geriausios šios savaitės dienos ir naktys bus ketvirtadienį ir penktadienį, kai visas dėmesys bus į Jus – gal dėl to, kad esate labai susidomėjusi (-ęs) įvairiais įdomiais dalykais – įskaitant ir ją (jį)! Dalinkitės savo aistromis su bet kuo, kas dabar Jūsų klausys. Savaitgalį būkite atsargi (-s), nes gali kilti konfliktų dėl prioritetų, romantikos ar kitų dalykų. Prieš žengdama (-s) žingsnį gerai pagalvokite.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje romantikos srityje Jums gali prireikti praktinio patarimo. Jeigu su kažkuo susipažinote internetu, tegul Jūsų draugas peržiūri Jūsų profilį – ir Jūsų tikslus – galbūt reikėtų įkelti naujų nuotraukų. Jeigu esate poroje, paklauskite tų, kas gali žinoti, naujų vietų ir idėjų pasimatymams. Susiplanuokite veiklos savaitgaliui – ketvirtadienis ir penktadienis bus tinkamiausi poilsiui, o štai nuo šeštadienio tiesiog spinduliuosite energija. Žvaigždės bus Jūsų pusėje ir žmonėms patiks Jums rodyti dėmesį, kaip ir būti Jūsų dėmesio centre!

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš freezr / Flickr.com

 
Komentarai (1)
Ar kas jais tiki? :)
Naujas komentaras