Meilės horoskopas savaitei (08 28 – 09 03)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Jeigu jūs jau turite nuolatinį partnerį, ši savaitė praeis gana maloniai, išskyrus kelias smulkias konfliktines situacijas. Nors Saturnas stengsis sugadinti jums nuotaiką, Venera iškart skubės pagerinti atmosferą ir suteikti jūsų santykiams darnos. Su mylimu žmogumi praleisite keletą aistringų valandų, kurių metu netrūks romantikos. Savaitės vidurys tinkamas romantiškos pažintims, todėl jei dar neturite antrosios pusės – nepražiopsokite savo šanso. Dalyvaukite visur, kur tik būsite kviečiamas.

 

JAUTIS

Meilės dalykuose šiuo metu jums nereikėtų puoselėti jokių vilčių, nes Venera, meilės planeta, visą savaitę bus jums priešiškai nusiteikusi. Vienišiams šiuo laikotarpiu verčiau visai atsisakyti antrosios pusės paieškų, nes dėl kritiškos Veneros negalėtų kilti jokių romantiškų jausmų tarp jūsų ir potencialaus partnerio. Jau turintiems antrąją pusę šią savaitę patariama labiau pasaugoti santykius, mat konfliktai, ne laiku ir ne vietoje išsiveržę pavydo protrūkiai gali jiems ne juokais pakenkti.

 

DVYNIAI

Meilės reikaluose šią savaitę jūs turėsite ypač gerų šansų, nes jus visą laiką globos Venera. Vienišiai turės puikias galimybes susirasti gyvenimo partnerį, nes dėl Veneros poveikio skleis nepaprastą žavesį ir atrodys seksualūs. Palankusis Saturnas pasirūpins, kad šiuo metu užmegztas meilės ryšys būtų ypač ilgalaikis. O ir savo širdies antrąją pusę jau radusieji džiaugsis kaip niekad sklandžiu meilės ryšiu.

 

VĖŽYS

Jei jau esate sudarę santuoką, būkite nusiteikę sunkumams ir pasirengę juos įveikti. Dėl kritiškos Veneros šeimyninė laimė atsidurs pavojuje. Kol Marsas bus jūsų žvaigždyne, jūsų polinkis į kivirčus bus gerokai padidėjęs. Sunkiausiais momentais jums ateis į pagalbą Jupiteris ir padės sušvelninti konfliktus bei ieškoti kompromisų ir taikytis. Stenkitės išsikalbėti su savo partneriu ir išklausyti jį, tuomet išvengsite didelių konfliktų.

 

LIŪTAS

Jei jau turite nuolatinį partnerį, tai jūsų santykiai su juo šį mėnesį bus geri, išskyrus kelis smulkius nesusipratimus. Saturnas galėtų sukelti slogią įtampą namuose, bet Venera ją greitai išsklaidys ir sukurs harmoningą atmosferą. Marsas padės jums išgyventi aistringos meilės valandėlių, kurias romantiškomis nuotaikomis dar labiau pasaldins Venera.

 

MERGELĖ

Meilės reikaluose turėtumėte gerokai sumažinti savo lūkesčius, nes Venera bus nusigręžusi nuo jūsų ir nepadės užmegzti romantiškų santykių. Be to, vienišiams bus sunku surasti partnerį, nes Jupiteris nepadės jiems pasirodyti patraukliais ir simpatiškais. Jeigu jūs jau turite antrąją pusę, iš anksto mintyse pasiruoškite galimiems nesusipratimams su partneriu, kuriuos sukels priešiškas Jupiteris. 

 

SVARSTYKLĖS

Jums nesišypsos didelė laimė, tačiau labai nelaimingi nesijausite. Vienišiai teoriškai daugiausia šansų susirasti partnerį turės pirmoje savaitės pusėje. Tačiau turite prisiminti, kad dabar užmegzti santykiai bus problematiški, nes Saturnas, Išbandymų planeta, bus nusiteikusi priešiškai jūsų atžvilgiu. Todėl vertėtų daugiau dėmesio skirti kitiems gyvenimo dalykams. Jeigu jūs jau turite nuolatinį gyvenimo partnerį, nusiteikite tam tikriems nesutarimams namuose. 

 

SKORPIONAS

Vienišiai šią savaitę spinduoliuos nepaprastą žavesį ir trauks priešingą lytį. Tačiau būkite atsargūs: Marsas pirmosiomis savaitės dienomis bus nedraugiškai nusiteikęs ir pasistengs, kad jūs elgtumėtės arogantiškai ir agresyviai. Valdykitės, būkite taktiški ir santūrūs. Jeigu jūs jau esate susituokę, tai pirmoje mėnesio pusėje su partneriu turėsite nedidelių konfliktų, tačiau globojanti Venera pasirūpins, kad juos greit išspręstumėte, suteiks jūsų santykiams harmonijos. 

 

ŠAULYS

Meilėje susidursite su tam tikromis problemomis, todėl vienišiai turėtų gerai pasvarstyti, ar jiems verta ieškotis partnerio, nes sėkmės tikimybė yra labai menka.  Jeigu jūs jau turite savo gyvenimo partnerį, galite iš anksto mintyse pasiruošti smulkiems barniams. Dėl nedraugiškos Veneros jūsų santykiams trūks romantikos ir švelnumo, o dėl Marso poveikio būsite linkę greičiau supykti ir kelti konfliktus.

 

OŽIARAGIS

Akimirksniu prisiminsite, jog svajojoje visiškai ne apie tokį meilės partnerį, kokio ieškote dabar, ir atkreipsite dėmesį į žmones, kurie atitinka jų jaunystės patrauklumo idealą. Turėsite šansą įgyti tikrą meilę ir pradėti romaną, kuris tenkins jūsų intymius ir dvasinius poreikius. Jeigu jūs jau esate santuokoje arba turite antrąją pusę,, greičiausiai liausitės siekę dominuoti poroje, pradėsite jautriau reaguoti į savo antrąją pusę ir pasistengsite sukurti namuose tokią atmosferą, kuri būtų priimtina jums abiems.

 

VANDENIS

Savaitė žada jaudinantį susitikimą ir romano pradžią. Didelė tikimybė, kad šalia jūsų atsiras žmogus, kuris apsups jus dėmesiu, padės įgyti po kojomis pagrindą. Deja, tačiau jausmai jumyse gali prabusti toli gražu ne iškarto. Jeigu jūs gyvenate santuokoje, tai judviejų su antrąja puse laukia įvykis, kuris abiem įrodys, kad kaip ir anksčiau esate brangūs vienas kitam, o tai savu ruožtu atnaujins santykius ir įpūs naujų vėjų į santykius.

 

ŽUVYS

Neatmetama galimybė, kad jumyse prabus jausmai žmogui, kuris bus seksualumo ir paslaptingumo įsikūnijimas, tačiau kažin ar jūsų meilė pasirodys esanti abipusė. Nors intymus ryšys su šiuo žmogumi visiškai tikėtinas. Jeigu jūs jau turite antrąją pusę - veikiausiai tyčia provokuosite ginčus ir skandalus, taip tikrinsite santykių tvirtumą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras