Meilės horoskopas savaitei (08 29 – 09 04)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Romantiką greičiausiai savaitės pradžioje teks palikti paskutinėje vietoje, juolab, kad bus darbų, kuriems teks teikti ypatingai precizišką dėmesį. Tačiau nevertėtų dėl to užsisklęsti – būkite malonus tiems, kurie to nusipelnė ir net tiems, kurie nenusipelnė – negali žinoti, gal būtent jie padės sunkią akimirką. Nuo trečiadienio derėtų daugiau dėmesio skirti meilės reikalams, nes žvaigždės dabar jus apdovanoja gebėjimais įžvelgti, kas patinka kitiems asmenims ir kaip tai suderinti su savo norais. Savaitgalį pasistenkite aktyviai naudotis įžvalgomis – tai jūsų raktas į gilesnius santykius.

JAUTIS
Kaip niekada karšta! Savaitės pradžioje jus pastebės visi, ir pastebės tik teigiamus dalykus! Atminkite, kad nebūna geresnio meto romantiškoms staigmenoms, kaip dabar. O po staigmenų atsipūskite per ketvirtadienį ir penktadienį – kaip ir visiems, jums reikia lašelio poilsio. Savaitgalį su ypatingu žmogumi galite patirti daug emocijų, kurios pastūmės reikalus teigiama linkme, tad būkite tam pasiruošę. Į viską žiūrėsite su meile ir aistra, tad belieka tai kontroliuoti, kad neišgąsdintumėte potencialių mylimųjų.

DVYNIAI
Gerai, kad jūs tokie budrūs, nes meilė, darbas, kasdieninės pareigos užgrius visu svoriu. Būkite tam pasiruošę ir išlikite tvirti bei valdingi – tai receptas, kuris padės viską sukontroliuoti, sustyguoti ir netgi išvystyti geresnius santykius su mylimais žmonėmis. Geriausias metas jūsų galantiškai romantikai – ketvirtadienis ir penktadienis. Nors tomis dienomis jūs atrodysite ypač žavingai, tačiau tai tas šarmingas gudrumas privers jus jaustis nenugalimu. Tik pasisaugokite skubos savaitgalį – tai gali įnešti netikėtos sumaišties!

VĖŽYS
Savaitės pradžioje tereikia rūpintis smulkmenomis, o didysis paveikslas susidėlios pats. Ši savaitė skirta mažoms detalėms: šypsenai, SMS žinutei, nedideliems profilio pakeitimams, jei naudojatės internetinėmis pažintimis – visa tai jums tik praplės kelią į svajonių santykius. Nuo ketvirtadienio ore tvyros dar didesni šansai meilei. Kad juos pagautumėte reikia būti itin nuoširdiems ir atviriems – juk tokie tokius traukia!

LIŪTAS
Ne, meilė tai ne taktinis žaidimas! Tačiau analizuoti esamą situaciją ir savo padėtį joje – nėra blogas dalykas tol, kol nepradedate kitais manipuliuoti! Trečiadienį ir ketvirtadienį turėsite mažiau kandumo ir kritiškumo, todėl tai palankus metas planuotis susitikimus su senai matytais draugais ar simpatijomis. Nepamirškite, kad linksmas ir komiškas žmogus yra visų mėgstamas, o nei vieno, nei kito bruožo jums savaitgalį netruks, tad darykite tai, ką norite ir viskas seksis.

MERGELĖ
Kas laukia jūsų meilės gyvenimo? Pamirškite sėkmės sausainiukus ir prietarus – savaitės pradžioje viskas jūsų rankose, tad tik jūs patys galite padaryti santykius nuostabiais (jei tokių trokštate). Nesvarbu ar jūs jau poroje ar dar tik burkuojate – metas kitam žingsniui. Trečiadienį jums jau turėtų patikti esama situacija, nors ir ne visi šoka pagal jūsų dūdelę, bet patikėkite atsivers puiki proga dar labiau pažinti ir pamilti savo ypatingą žmogutį. Juk jei nebūtų ką veikti santykiuose – tikriausiai jaustumėtės išsisėmę.

SVARSTYKLĖS
Ar spėjate su įvykiais savaitės pradžioje? Ar mažų dalykėlių darymas gali daug reikšti? O žodžiai lygūs veiksmams? Tikriausia norėsis paleisti savo meilės gyvenimą plaukti pasroviui, tačiau mėgindami pakreipti įvykius savo vaga, galite sulaukti puikių rezultatų! Dalykai, kuriuos dėl meilės padarysite savaitės pradžioje, trečiadienį gali dar labiau sustiprinti jūsų pozicijas ir gausite visą dėmesį, kokio tik trūksta iš savo brangiausiųjų. Jūs bet kokio susibūrimo žvaigždė ir galite pasiduoti pagundai savo spindėjimu užgožti mylimuosius. Tačiau jei iki savaitgalio jai nepasiduosite, susigundysite ne nauda, o jausmais – viskas klostysis tiesiog puikiai.

SKORPIONAS
Savaitės pradžioje jums norisi užkaitinti aistras, tačiau žvaigždės pataria neskubėti ir nepamiršti, kad svarbiausias meilės elementas – draugystė. Jei turite antrąją pusę, būkite ramūs ir supratingi, jei ne – mėgaukitės tikra draugyste (tai gali būti mažiau pavojinga, bet labiau naudinga nei intymesni santykiai). Savaitės pabaigoje atkreipkite dėmesį į sapnus – gali būti atsakyta į jus kamuojančius klausimus. Savaitgalį jūs būsite ypatingai patrauklūs, tad gal ir metas tai aistrai įžiebti, kurios taip norėjote savaitės pradžioje.

ŠAULYS
Jei turite porą, galite jaustis kaip skruzdėlytė – šiek tiek neįvertinti ar nepastebėti. Tačiau dėl to nevertėtų elgtis mažvaikiškai – pakenksite santykiams ir užsitarnausite ilgą nemalonę. Nesvarbu, ar jūs poroje ar vieniši, trečiadienį ir ketvirtadienį jums siunčiama daugiau meilės. Jei patys nežinote, ko norite, nesijaudinkite – priimkite visas progas, ką dabar siunčia žvaigždės. Savaitgalį skirkite laiko sau – kartais naudinga išsiaiškinti, ko jums reikia ir ko norite, tada ir žvaigždės žino, ką jums atsiųsti!

OŽIARAGIS
Tyrimai ir vystymas bus jūsų galvoje, bet kalba nebūtinai eina apie verslą! Kad ir kokie jūsų meilės situacija – pats metas sužinoti apie ją daugiau: apie save, apie antrąją pusę ir apie tai, ko norite iš situacijos. Kai jau atliksite tyrimus, susidėliokite veiksmų planą, nes savaitgalis atneš neišsenkantį žavesį, asmeninę energiją, tad neišvengiamai visi planai išsipildys! Mėgaukitės visu gaunamu dėmesiu ir darbo vaisiais – jie bus tikrai saldūs.

VANDENIS
Įgimtos galimybės analizuoti labai pravers savaitės pradžioje. Neleiskite nė vienai smulkmenai prasprūsti pro akis. Tada sudėliokite visas detales ir išryškės didelis, išbaigtas situacijos paveikslas. Puikus pasimatymas savaitės viduryje gali pareikalauti išeiti iš savo komforto zonos ir daryti neįprastus dalykus. Kam bijote apsijuokti, jei rizikuojate linksmybėmis, kurios gali jus suartinti? Savaitgalį pasimėgaukite privatumu (vieni ar dviese).

ŽUVYS
Jei lauksite, kol visos kortos bus jūsų rankose, pražiopsoti romantikos bangą savaitės pradžioje. Kodėl nesurizikuoti ir nedaryti to, ko trokštate, kodėl patiems neišjudinus reikalų? Jei jaučiate, kad santykiai abipusiai, neabejokite ir padarykite kažką ypatingo mylimam žmogui – tai atsipirks su kaupu. Jei kažkas jūsų santykiuose pasės abejonę, atminkite, kad pasitikėjimas yra esminis gerų santykių raktas, tad jei negalite pasitikėti žmogumi 100 proc. - gal neverta tiek investuoti į būsimus santykius?

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (1)
noretusi tiketi bet fortuna vis aplenkia mane lieka apvalus baltas taskas aciu
Naujas komentaras