Meilės horoskopas savaitei (08 30 - 09 05)

 
2 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.
AVINAS

AVINAS
Jūsų rizikinga ir ektravertiška asmenybė šį savaitgalį šių savo bruožų neatskleis. Žinoma, Jūs vis dar būsite romantiškai nusiteikę, bet Mėnulis esantis Vėžio ženkle žada, kad jausitės mažiau linkę į nuotykius nei įprastai. Troškimas valdyti situaciją ir jaustis saugiems tikriausiai bus stipresnis nei noras patirti kažką naujo ir intriguojančio.

JAUTIS

JAUTIS
Veneros harmoningas ryšys su romantiškuoju Neptūnu šį savaitgalį gali padaryti stebuklingą – Jums nereikės keliauti toli, kad surastumėte meilę. Mėnulis, esantis Vėžio ženkle, atskleis malonumus, kurie įžiebs kibirkščių esantiems santykiams arba be didesnių Jūsų pastangų suves su nauju žmogumi.

DVYNIAI

DVYNIAI
Šią savaitę Jums bus labai naudinga, jei būsite šiek tiek mažiau bendraujantys ir tuo pačiu atrodysite paslaptingi. Savo akių ir kūno kalba galėsite pasakyti daug, kas patrauks Jums ypatingą žmogų. Beje, Jūsų plepumą valdanti planeta Merkurijus judės atgal, todėl galite neišvengti ilgų pasiaiškinimų, kurie gali sukelti daugiau painiavos.

VĖŽYS

VĖŽYS
Palankus Mėnulio ryšys su iškalbingu Merkurijumi penktadienio vakarą Jus paskatins neieškoti žodžio kišenėje.  Tačiau šeštadienis bus skirtas aistros ir švelnumo jausmų aukso vidurio paieškai, o to rezultatas gali būti nenugalimasromantikos koktelis. Iš pradžių būsite labai drovus, tuomet neįtikėtinai ryžtingas ir vėl kuklus, kas Jus padarys labai įdomiu partneriu tam, ką patrauks Jūsų emocinis gilumas. 

LIŪTAS

LIŪTAS
Šį savaitgalį Mėnulis yra Jūsų paslaptingoje ir labai privačioje aplinkoje, todėl Jums palankiau būtų likti namie nei šokti ant stalų naktiniuose klubuose.  Panašu, kad Jums bus maloniau leisti laiką jaukioje aplinkoje nei būti šurmulingoje viešumoje, kur daug nepažįstamų žvilgsnių. Nors Jūs ir negausite dėmesio, kurio dažniausiai siekiate, tiesiog atsipalaiduokite bei mėgaukitės tyla ir ramybe. 

MERGELĖ

MERGELĖ
Ryšių atnaujinimas su žmogumi ar tam tikra vieta iš praeities šią savaitę gali sušildyti Jūsų širdį. Jus valdanti planeta Merkurijus grįžta į Jūsų ženklą, įnešdamas dulkėtus prisiminimus, kurie vis dar gali suvirpinti Jūsų jausmus. Bet grįžimas į senas geras dienas nebus toks nuostabus, nebent Jūs išmokote būti vienas su kitu nauju ir dar neišbandytu būdu.

SVARSTYKLĖS

SVARSTYKLĖS
Nors Vėžio ženklą puoselėjantis atsakingasis Mėnulis žada Jums kupiną įsipareigojimų savaitgalį, ore vis tiek bus apsieita be stebuklų. Jūsų mylinti planeta Venera harmoniningai susiderins su svajokliu Neptūnu, kas atvers Jums vartus į romantiką. Visų pirma pasirūpinkite svarbiais reikalais, kad turėtumėte laiko atsiduoti malonumams, kurie Jūsų laukia.

SKORPIONAS

SKORPIONAS
Mėnulis Vėžio ženkle šį savaitgalį sukurs šiltą ir patrauklią atmosferą, labai tinkančią meilės augimui. Rūpestingų žmonių draugija, net jeigu suburta iš tokių, kurių Jūs prieš tai nebuvote sutikę, bus tobula aplinka nusimesti savo šarvus ir įsileisti kažką į savo širdį. Jeigu Jūs tai jaučiate, vadinasi tai tikra, tačiau jei trauka yra Jūsų galvoje, geriau į tai nesivelti.

ŠAULYS

ŠAULYS
Jūsų draugiškas ir žaismingas bendravimas gali būti netinkamas trapioms emocijoms, kurios dominuoja šią savaitę. Nedidelis savęs tramdymas nesužlugdys Jūsų meilės žaidimų, veikiau priešingai – padarys Jus sėkmingesniu žaidėju. Leiskite meilei ateiti pas Jus, o ne vaikykitės ją patys ir gal būt patirsite, kad būti sugautam irgi gali būti malonu.

OŽIARAGIS

OŽIARAGIS
Jūsų santykių prognozės šiai savatei yra geros. Nuotaiką valdantis Mėnulis yra draugystės srityje ir šeštadienį kurs įspūdingus ryšius tarp kosminių įsimylėjėlių Veneros ir Marso. Tai skamba vyliojančiai, bet žaiskite atsargiai, nes menkiausias Jūsų agresijos protrūkis gali atbaidyti kažką brangaus dar prieš tai, kai spėsite pasiaiškinti, kad tik pajuokavote. Šiuo metu gerumas yra Jūsų pagrindinis viliojimo įrankis.  

VANDENIS

VANDENIS
Savo intelektualiausių minčių apie meilę atsisakymas gali būti pats protingiausias dalykas, kurį padarysite šį savaitgalį. Taip yra todėl, kad Mėnulis yra jautriajame Vėžio ženkle, kur viską valdo emocijos. Logika gyvenime irgi turi savo vietą, bet šiuo atveju ji bus naudingiausia kuriant reikšmingą emocinį ryšį. Įvyks stebuklas, kuris galbūt bus naujo romano pradžia, aišku, jeigu Jūsų įprotis kelis kartus viską apgalvoti viskam nepakiš kojos.  

ŽUVYS

ŽUVYS
Šį savaitgalį visus, kuriuos tik galite, rimtus įsipareigojimus atidėkite į šalį, nes Jūs turite puikią galimybę naujiems meilės nuotykiams. Jausmingasis Mėnulis žada Jums meilės malonumus. Žaviosios Veneros harmoningas ryšys su Jus valdančia kūrybinga planeta atneš kažką daugiau nei mažą gabalėlį dangaus.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (2)
netikiu,kiekvienas gaunam tai ,ko nusipelnom,kiek geri bunam kitiems...
Žiūrim žiūrim, gal suveiks :)
Naujas komentaras