Meilės horoskopas savaitei (09 01 - 09-08)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Tikėtini intriguojantys pokalbiai, kurie atvers jums akis – kils neįprastos idėjos apie meilę. Gali būti, kad kažkam netyčia prasitarsite apie jausmus, kuriuos slėpėte net nuo savęs, arba atskleisite didelę savo antrosios pusės paslaptį. Šią savaitę leiskite plėtotis kūrybingoms mintims.

 

 

 

JAUTIS

Šią savaitę jūsų juokai bus nesuprasti. Net ir patys žaismingiausi komentarai gali išprovokuoti nepasitenkinimo kupinas reakcijas ir sukelti abejones jūsų santykiuose su antra puse. Būkite atsargūs bendraudami su žmonėmis, kuriems įdomiau reguliuoti jūsų gyvenimą, negu priimti jus tokį, kokiu esate.

 

 

DVYNIAI

Tikėtinas įtemptas periodas. Turėsite daug reikalų, susijusių su darbu, todėl nerasite laiko atsipalaidavimui bei mėgavimuisi gyvenimu. Gali būti, kad šią savaitę išspręsite opų reikalą meilės srityje arba išpuls svarbus darbo susitikimas, turėsiantis lemiamos reikšmės ateityje. Labai norėsite užsiimti laisvalaikio reikalais, kuriuos taip mėgstate, tačiau prieš tai nepamirškite užbaigti darbų.

 

 

VĖŽYS

Tempas šią savaitę būsite greitesnis, negu patys norėtumėte. Tikėtina, kad susidursite su nekantriais žmonėmis, kurie nestabdys degančių reikalų vien dėl to, kad jūs pasijustumėte laimingesniais. Nestatykite savęs į rimtą pavojų dėl trokštamų pavojingų linksmybių, tačiau geras laikas pereiti visus barjerus ir išbandyti tai, ko dar niekada nesate darę.

 

 

LIŪTAS

Tikėtina labai svarbi savaitė, galinti įtakoti jūsų ateitį netikėtu kampu. Nesvarbu, susidursite su dramatišku įvykiu, ar ne, tačiau patys susiklosčius tam tikroms aplinkybėms galėsite nustatyti, kaip ir kokių pokyčių savo asmeniniame gyvenime sieksite. Įgūdžių tobulinimas, sveikatos puoselėjimas turės itin didelę naudą.

 

 

MERGELĖ

Tikėtina, kad šią savaitę į paviršių iškils tam tikri intymūs klausimai. Daugiau laiko praleiskite klausydamiesi, analizuodami susiklosčiusią padėtį, pasistenkite stačia galva nenerti į veiksmų sūkurį ir neapgalvotai imtis didelių žingsnių. Asmeniniame gyvenime – tiek jau ilgai besitęsiančiuose, tiek ir naujuose santykiuose – tikėtini keblumai.

 

 

SVARSTYKLĖS

Penktadienis ir šeštadienis – geriausios savaitės dienos, kada tiesiog puikiai galėsite suderinti darbą bei gyvenimo malonumus. Jeigu tvarkysite tam tikrus profesinius reikalus su kitu asmeniu, galimas gilesnio ryšio sukūrimas. Partnerystės troškimas sustiprės sekmadienį. Tikėtina, kad susidomėsite paslaptingu žmogumi, galinčiu jums pasiūlyti kažką šiek tiek bauginančio.

 

 

SKORPIONAS

 Jeigu šią savaitę bendrausite su didelėmis grupėmis žmonių, tikėtina, kad susidursite su nesklandumais. Žinoma, buvimas su draugais dažniausiai atneša daug įspūdžių, tačiau ne dabar. Ore tvyros romantiškas atmosfera, tikėtini it žaibas netikėtai tvykstelėję jausmai. Mėgaukitės esamu momentu. Greičiausiai naujieji vėjai pareikalaus ryžto ir pastangų, tačiau pasistengti verta, kad trumpalaikės kibirkštys peraugtų į neblėstančią ugnį.

 

 

ŠAULYS

Gali būti, kad šią savaitę jausitės susikaustę. Žvaigždės pataria jums atsipalaiduoti ir būti šiek tiek lankstesniems. Romantikos srityje greičiausiai nenutiks nieko naujo, tačiau tikėtinos kitaip naudingos pažintys, pavyzdžiui, profesinėje srityje. Tikėtina, kad jus aplankys mūzos ir norėsite pasinerti į meną: tapysite, rašysite ar apsilankysite kultūriniuose renginiuose. Daugiau laiko skirkite savo šeimai.

 

 

OŽIARAGIS

Susitikimai su žmonėmis bei jungimasis į grupes bendram darbui bus šios savaitės bilietas į sėkmę. Kitų akyse išaugsite kaip asmenybė. Svarbiausia, daugiau duoti, nei imti. Šią savaitę jausite kontrolės poreikį iš antrosios pusės: norėsite, kad jus suvaldytų, jums kažką draustų. Geras laikas kelionėms su draugais. Nebūtina vykti į tolimus kraštus, smagiai paatostogauti ir pailsėti galite ir visai čia pat.

 

 

VANDENIS

Savaitės pradžioje nebus nieko seksualesnio, nei minčių „pertvarkymas“ kartu!Visada su viskuo sutikti – nuobodu, tad būsite linkę dažnai prieštarauti. Trečiadienį ir ketvirtadienį pagalvokite apie savo planus, susidėliokite prioritetus ir permąstykite svarbą visko, ką darote. Nesvarbu, esate vienišas ar įsimylėjęs, turtingas, žavus ir įdomus jūsų gyvenimas ne tik traukia aplinkinius, bet ir leidžia pačiam labiau mėgautis kiekviena diena. Penktadienį būsite tikra kibirkštis, nepamirškite, savaitgalį santykiai su aplinkiniais tik dar labiau užkais!

 

 

ŽUVYS

Stenkitės suprantamai perteikti savo mintis, ypač savaitės pradžioje. Nesvarbu, ar dar tik susirašinėjate su miela simpatija ar planuojate karštą pasimatymą su žmogumi, su kuriuo jau sieja įsipareigojimai, skirkite papildomo dėmesio širdies reikalams, liksite įvertinta!Trečiadienis bei ketvirtadienis atneš jums svyruojančios energijos. Skirkite kiek daugiau laiko sau, būkite geras ir atviras su savimi. Penktadienį pradės žaižaruoti kibirkštys, jūsų laisvė, norimų santykių troškimas – viskas turės išskirtinę galią šiuo metu!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras