Meilės horoskopas savaitei (09 02-09 08)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje turėsite padirbėti, atrodys, kad vis stinga laiko kitiems dalykams. Būsite kupini energijos, taigi, galite nuveikti tikrai nemažai. Jūsų pastangos tikrai atsipirks. Antradienį ir trečiadienį būsite nusiteikę romantiškai, todėl patartina rasti bent valandą ar dvi nueiti į pasimatymą. Taip pat būsite susidomėję sveika mityba ir sportu – kas žino, galbūt antroji pusė prisijungs prie jūsų?

SEKSAS: Jei jaučiate, kad į jūsų miegamąjį atsliūkino rutina, nebijokite imtis iniciatyvos ir išbandyti naujovių – kartais ir mažiausios smulkmenos daro stebuklus.

JAUTIS

SANTYKIAI: Ši savaitė itin palanki pasimatymams. Savaitės viduryje gali tekti priimti svarbų sprendimą, todėl patartina nepasikliauti vien savo nuojauta – paklauskite ir artimų žmonių patarimo, tai tikrai padės lengviau apsispręsti. Nors šią savaitę tarsi skraidysite ant sparnų, tačiau stenkitės neprarasti sveiko proto. Savaitgalį praleiskite su artimiausiais žmonėmis.

SEKSAS: Šią savaitę jausitės pakylėti, tad ir seksas bus tiesiog... pasakiškas! Tačiau nepamirškite, kad reikėtų atsižvelgti ir į antrosios pusės poreikius.

DVYNIAI

SANTYKIAI: Šią savaitę būsite labai kūrybingi, ir tam, tikėtina, bus svarių priežasčių – jausitės įsimylėję ir mylimi, taigi, visas pasaulis atrodys daug gražesnis nei įprasta. Mėgaukitės šiuo laikotarpiu ir negalvokite, kad visa tai gali greitai baigtis. Savaitgalį susiorganizuokite trumpą kelionę.

SEKSAS: Išbandykite ką nors naujo – rinkitės neįprastas vietas seksui. Miegamasis tikrai nėra vienintelė vieta patirti meilės malonumus

VĖŽYS

SANTYKIAI: Pirmadienį būsite susitelkę tik į darbinę veiklą, tačiau jau savaitės viduryje leisite sau prasiblaškyti.jausite dėmesio trūkumą, todėl patartina dažniau išeiti „pasižmonėti“ - galbūt jau seniai buvote klube? Tai tikrai išeis į naudą. Savaitgalį neatsisakykite sudalyvauti vakarėlyje.

SEKSAS: Jei norite įgyvendinti savo seksualines fantazijas, nepamirškite, kad seksas – dviejų žmonių reikalas, todėl atsižvelkite ir į savo antrosios pusės norus.

LIŪTAS

SANTYKIAI: Pirmadienis palankus naujoms pažintims, tikėtina, kad naujai užmegztos pažintys bus ilgalaikės. Savaitės vidurys žada išbandymus, tačiau nesijaudinkite, viskas tik į gera. Penktadienis palankus linksmybėms – neatsisakykite kvietimo sudalyvauti vakarėlyje. Savaitgalį praleiskite su artimiausiais žmonėmis.

SEKSAS: Jei vis dar ieškote „nuodėmės verto“ asmens, ši savaitė tam bus tikrai palanki. Dažniau išeikite „pasižmonėti“.

MERGELĖ

SANTYKIAI: Pirmadienį jausitės išsekę, atrodys, kad niekas nedžiugina, tačiau viskas pasitaisys jau savaitės viduryje – vėl jausitės laimingi ir įsimylėję. Nesijaudinkite dėl iškilusių smulkių problemų – viską galima nesudėtingai išspręsti. Penktadienis palankus romantiškam vakarui, o šeštadienis ir sekmadienis – kelionėms.

SEKSAS: Nebijokite kalbėti apie seksą – niekam nepavyks atspėti Jūsų norų, jei apie tai bijosite kalbėti. Pasinaudokite šiuo patarimu, jei norite tikrai karšto sekso.

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Savaitė bus kupina gerų emocijų. Tikėtina, kad pavyks pasiekti norimą tikslą. Santykiai su antrąja puse tikrai pagerės, ir tikrai negalėsite paaiškinti, kodėl jaučiatės taip stipriai įsimylėję. Jei vis dar esate vieniši, ši savaitė palanki naujoms pažintims. Jei eisite į pirmą pasimatymą, tam palankiausia diena – šeštadienis.

SEKSAS: Šią savaitę jus labiau domins maistas nei seksas. Nepamirškite, kad seksas yra daug naudingesnis nei besaikis valgymas vakarais.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Pirmadienį būkite atsargesni bendraudami su žmonėmis – gali būti, kad susidursite su nenuoširdžiais asmenimis. Niekuo aklai nepasitikėkite. Pirmoji savaitės pusė nepalanki pradėti naujus darbus ar eiti į pasimatymus – tam palankesnės dienos nuo ketvirtadienio iki sekmadienio. Savaitgalį praleiskite geriausių draugų apsuptyje.

SEKSAS: Šią savaitę būsite dėmesio centre, ir tikrai sulauksite priešingos lyties atstovų sakomų komplimentų. Kas žino, gal naujos pažintys nebus trumpalaikės?

ŠAULYS

SANTYKIAI: Ši savaitė jums bus palanki. Jums nebus sudėtinga priimti svarbius sprendimus ar žengti pirmąjį žingsnį, norint susipažinti su Jums patinkančiu asmeniu. Tikėtina, kad šią savaitę Jums pavyks užmegzti naujus santykius. Jei jau esate įsipareigoję, stenkitės pagyvinti savo santykius.

SEKSAS: Šią savaitę būsite gana įsitempę, paprašykite, kad Jūsų antroji pusė padarytų masažą, galbūt net erotinį... Kaip to paprašyti? Tiesiog pirmiausia padarykite tai pirmi!

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Savaitė bus palanki. Jums seksis viskas, ko tik imsitės. Mažiau galvokite apie galimas nesėkmes, ir Jums tikrai pavyks pasiekti užsibrėžtų tikslų. Daugiau dėmesio skirkite savo antrajai pusei, nepamirškite, kad ne vien Jūsų norai yra svarbūs. Atsižvelkite ir į mylimo žmogaus poreikius.

SEKSAS: Nepamirškite, kad santykius reikia puoselėti, taigi, ir lovoje reikėtų permainų – nesitikėkite, kad rutina savaime praeis.

VANDENIS

SANTYKIAI: Palankiausia šios savaitės diena – antradienis. Šią dieną spėsite nuveikti viską, ką būsite užsibrėžę, todėl neleiskite sau tinginiauti. Savaitės vidurys palankus romantiškiems pasimatymams, o savaitgalis – kelionėms. Nesėdėkite užsidarę namuose, ir visai nesvarbu, kad vasara jau baigėsi – galite rasti tikrai įdomių pramogų.

SEKSAS: Šią savaitę tiesiog spinduliuosite seksualumu. Pasinaudokite tuo ir nustebinkite savo mylimą asmenį. Bus tikrai karšta!

ŽUVYS

SANTYKIAI: Nepamirškite, kad reikia atsižvelgti ne vien į savo norus, bet ir į antrosios pusės poreikius. Taip pat patartina daugiau kalbėtis su mylimu asmeniu – aptarkite tai, kas neduoda Jums ramybės ir problemas spręskite kartu. Jei nesate įsipareigoję, savaitė palanki naujoms pažintims. Kas žino, gal tai peraugs į kažką rimčiau?

SEKSAS: Šią savaitę norėsite gana grubaus sekso – nebijokite apie savo norus pasikalbėti su savo antrąja puse. Naujovės dar niekam nepakenkė.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras