Meilės horoskopas savaitei (09 03 – 09 09)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Pirmadienį ir antradienį būsite taip entuziastingai nusiteikusi (-ęs), kaip bebuvote jau seniai. Taip jausitės dėl visko, įskaitant ir meilės reikalus. Tačiau ne romantika bus svarbiausia šią savaitę. Jūsų varomoji jėga bus jaudinantis iššūkių įveikimas, kurių Jūsų kelyje dabar bus tikrai nemažai ir įvairių. Energijos prasme trečiadienis ir ketvirtadienis bus kiek ramesnės dienos, tačiau penktadienį ir šeštadienį (tai bus romantiškiausios savaitės dienos ar bent jau kupiniausios flirto), būsite geriausioje savo formoje. Kita vertus, sekmadienis bus kiek apsunkęs, tai gali būti dėl nesaikingo mėgavimosi maistu.

JAUTIS

Patrauklumo prasme didžiosios dienos šią savaitę Jums bus trečiadienis ir ketvirtadienis. Tai tinkamiausios dienos Jums dėvėti geriausius drabužius, nes dabar žvaigždės susirikiuos seksualumo, meilės ir naujo romano srityse. (Jeigu jau turite antrąją pusę, didelė tikimybė, kad trečiadienį ir ketvirtadienį Jūsų santykiai dar labiau sutvirtės). Tuo tarp pirmadienis ir antradienis sąmoningai bus užimtos dienos, o penktadienį ir šeštadienį būsite apsupta (-s) įvairių sprendimų, kurių nenorėsite priimti. Jeigu savaitgalį norite nueiti į pasimatymą, tam rinkitės sekmadienį.

DVYNIAI

Šią savaitę geros dienos flirtui ir romantikai bus penktadienis ir šeštadienis. Naudinga turėti omeny, kad pirmadienį ir antradienį galite praleisti su draugais ir pakalbėti apie tai, ką Jūs darote su savo gyvenimu ir gauti gerų patarimų. Trečiadienis ir ketvirtadienis bus tinkamos dienos sumokėti mokesčius, vienu ar kitu klausimus nuraminti atitinkamus žmones Jūsų gyvenime, kuriems to reikia, susikoncentruoti į darbą ir aplankyti kaimynus. Tuomet ateis penktadienis. Nuo pat pradžių tai bus puiki diena flirtui ir susipažinimui su naujais žmonėmis. Tai tęsis iki sekmadienio ryto, kai tipiškai viską užgoš besibaigiančio savaitgalio nuotaikos.

VĖŽYS

Romantikos prasme tai nebus turtinga savaitė, nors ir nuveiksite tikrai puikių dalykų. Dabar Jums norėtųsi turėti fotografą, kuris galėtų įamžinti kiekvieną Jūsų gyvenimo akimirką. Iš tiesų pirmadienį ir antradienį Jums tikrai nereikės fotografo, nes tomis dienomis taip visur skubėsite, kad beveik neturėsite laiko sustoti ir atsikvėpti. O kaip dėl trečiadienio ir ketvirtadienio? Atrodysite gerai. Kvepėsite skaniai. Ir sulauksite teigiamos atsako vakarėlyje, kai pasakysite ką nors beprotiško. Visi tuo mėgausis. Penktadienį ir šeštadienį Jums seksis gerai, jeigu ir toliau veiksite ta pačia kryptimi. Sekmadienį vėlgi dėmesys kryps į Jus.

LIŪTAS

Jūsų gebėjimas mokytis – atvirumas tam, ką žmonės nori pasakyti, tai, kaip Jūs parodote, kad klausotės – yra labai patrauklu. Savaitės pradžioje Jūs sutiksite kažką, kas Jums darys nemažą poveikį. Tai gal nebus romantika, bet tarp Jūsų tvyranti trauka bus nenuginčijama. Trečiadienis ir ketvirtadienis irgi nežada būti romantiški, nors atrodys, kad ir turėtų būti. Jūsų visi draugai bus linkę atšaukti planus, nes jausis pavargę. Tačiau penktadienį ir šeštadienį jiems bus geresnės dienos ir dabar galėsite su jais praleisti smagų laiką. Sekmadienis Jums žada kažką nuostabaus.

MERGELĖ

Bet kokie romantiški planai, kuriuos esate numačiusi (-ęs) pirmadieniui ar antradieniui, turėtų būti atidėti trečiadieniui arba ketvirtadieniui. Pirmadienis ir antradienis nebus labai geros dienos, nebent konfliktų sprendimui ir blogos nuotaikos išvarymui. Tuo tarpu trečiadienį ir ketvirtadienį žvaigždės žada suderinamumą su kitais žmonėmis, gerą maistą, be to Jums puikiai seksis save išreikšti ir užmegzti gilesnį ryšį su ypatingu asmeniu – žodžiu, viskas, ko Jūs trokštate iš romano. Penktadienį ir šeštadienį dirbsite kaip šuo, arba savo darbe, arba namuose, bet sekmadienį puikiai atsipalaiduosite ir pailsėsite už visą savaitgalį.

SVARSTYKLĖS

Romantikos prasme tai bus tikrai įspūdinga savaitė, o pirmadienis ir antradienis dvigubai tiek. Turėsite galimybę sutelkti visą savo dėmesį į ypatingą asmenį, o tai bus ir gerai, ir blogai. Kodėl tai gerai, aišku yra akivaizdu. Vienintelis blogas dalykas, kad susikoncentravus į vieną dalyką atsiranda didelis spaudimas. Kiek tik galite sumažinkite jį. Trečiadienį ir ketvirtadienį viską stipriai valdys grožis ir ramybė, o penktadienį ir šeštadienį apturėsite neįtikėtiną pokalbį. Jeigu sekmadienį pasijusite nelaiminga (-s) dėl to, kad nenaudingai bėga Jūsų gyvenimas, atraskite ką nors, ką galėtumėte įvertini, pavyzdžiui meno kūrinių kokioje nors galerijoje.

SKORPIONAS

Šią savaitę užsiimsite savęs tobulinimu. Pirmadienį ir antradienį skirsite dėmesį savo kūnui – nauji jogos kursai, nauja fitneso programa ar kažkas panašaus. Trečiadienį ir ketvirtadienį susikoncentruosite į santykius – labiausiai tikėtina, kad į romantiškus, o jeigu šiuo metu su niekuo nesusitikinėjate, tai gali būti draugas ar kolega. Bet kokiu atveju, šiems santykiams reikia kažko naujo. Nuveikite kartu ką nors drąsaus. Penktadienis ir šeštadienis visiškai nebus susiję su romantika, tačiau sekmadienį suplanuokite vakarienę kokioje nors neįprastoje vietoje (puiki idėja pasimatymui).

ŠAULYS

Pirmadienis ir antradienis yra puikios dienos romantikos srityje. Būsite tokia (toks) laiminga (-s), kad pasijusite, lyg vėl būtumėte vaikas. Tai Jums nėra visiškai nepažįstamas jausmas, bet toks, kurio Jūs visada mielai laukiate. Pasinerkite į malonumą, kurio savaitės pradžioje bus gausu, nes likusi savaitės dalis bus rimta, reikalaujanti Jūsų sąmoningumo. Trečiadienis ir ketvirtadienis bus visiškai funkcinės dienos. Turėsite dalykų, kuriuos turėsite padaryti ir juos darysite. Penktadienis, šeštadienis ir sekmadienis bus įdomesnės dienos – juk turite protingų draugų, kurie Jus skatina galvoti – bet aišku jos neprilygs pirmadieniui ir antradieniui.

OŽIARAGIS

Trečiadienį ir ketvirtadienį nusistatykite tikslus, ką norite pasiekti per šią savaitę. Ir turėkite omeny, kad romantikos prasme ši savaitė turi ne daug ką pasiūlyti. Pirmadienis ir antradienis bus Jūsų šeimos rankose, tiksliau tariant, jie pasidalins su Jumis savo mintis dėl tolimesnės Jūsų karjeros. O gal tas dienas Jūs pati (pats) savo noru praleisite su šeimos nariais atskleisdama (-s) jiems savo karjeros sprendimus. Varginantis reikalas! Deja, tikėtina, kad ir penktadienis, šeštadienis bei sekmadienis bus kupini alinančių užduočių. Pala, kaip ten dėl trečiadienio ir ketvirtadienio? Ak, taip, nuveiksite išties daug! Jeigu dar tik neseniai kažkuo susižavėjote, dabar jai (jam) atskleisite savo jausmus. Jeigu esate susituokę jau ne vieneri metai, iš naujo atrasite, dėl ko mylite vienas kitą.

VANDENIS

Vyksta kažkas keisto, kažkas, ko Jūs negalite suprasti. Pirmadienis ir antradienis duos kelias užuominas, tačiau jos bus įvyniotos į miglą ir nekonkretumą. Gali būti, kad kažkas Jus įsižiūrėjo, nors iš tikrųjų sunku pasakyti. Trečiadienį ir ketvirtadienį bus dar daugiau atradimų, bet viskas galų gale paaiškės tik penktadienį. Būkite atsargi (-s)! Penktadienis ir šeštadienis bus aistringos dienos, romantiška prasme. Jūs ir Jus dominantis asmuo būsite paskendę vienas kitame. Ir tai nebus tik fizinė trauka, tarp Jūsų ji bus ir intelektualinė. Sekmadienį bus tinkamas metas susidėlioti Jūsų galvoje besisukančias mintis.

ŽUVYS

Šios savaitės diena, skirta romantikai, bus sekmadienis, todėl lenkite viską link to. Pirmadienis ir antradienis bus beviltiškai keistos dienos. Tačiau neleiskite, kad tai kaip nors Jus paveiktų ir viskas bus puiku. Trečiadienis ir ketvirtadienis bus labai romantiški – susirašinėsite koketiškais el. laiškais su ypatingu asmeniu ir Jums atrodys, kad kiekviena Jūsų išgirsta daina apie meilę yra apie Jus ir Jus dominantį žmogutį! O štai penktadienis ir šeštadienis bus labai užimtos dienos, ir, deja, ne romantiškais dalykais. O tada ateis sekmadienis. Jis bus pilnas visko: muzikos, iškylų, poezijos, nuostabių pasivaikščiojimų ir kūrybingumo. Labai tikėtina, kad bus ir spalvingų drugelių... kurie nusileis Jums ant nosies galiuko... Jums besijuokiant.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš freezr / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras