Meilės horoskopas savaitei (09 04 – 09 10)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Karščiu pulsuojanti atmosfera laikysis visą šią savaitę, todėl užkariauti aplinkinių dėmesį bus itin lengva. Jei ieškote antrosios pusės – laikas tam šiomis dienomis itin palankus, todėl pasiraitokite rankoves ir kibkite į darbą. Jei turite antrąją pusę – nusiraminkite ir nepamirškite dėmesio parodyti taip pat ir antrajai pusei, kuri tokiu Jūsų elgesiu tikrai apsidžiaugs.

 

JAUTIS

Apsižvalgykite aplinkui, tikrai atrasite kažką, kas Jus džiugins ir įkvėps vėl kitaip žiūrėti į gyvenimą. Net jei šiuo metu esate vienišas ir dėl to smarkiai išgyvenate, nesijaudinkite – viskas bus taip kaip turi būti. Tiksliau – likimas viską sudėlios į savo vietas, nieko nenuskriausdamas ir neduodamas per daug tam, kam tie nuopelnai nė truputėlio nepriklauso.  

 

DVYNIAI

Jei turite gražių romantiškų idėjų, padėsiančių patobulinti asmeninius santykius, įpūsti į juos šviežios aistros gūsį, nieko nelaukite ir jau pirmosiomis savaitės dienomis imkitės veiksmų – žvaigždės Jūsų pusėje. Jau savaitės viduryje gali kilti nedidelių barnių su antrąja puse, kuri ims priekaištauti Jums dėl menkniekių. Antrosios pusės ieškantiems savaitė žada romantiškas pažintis, tikėtina, kad sutiksite žmogų, kurį pamilsite iš pirmo žvilgsnio bei tarp Jūsų užsimegs gražūs tarpusavio santykiai, nors iš pirmo žvilgsnio bus sunku tuo patikėti.

 

VĖŽYS

Nuo pirmadienio iki pat savaitės vidurio būkite kiek galima aktyvesnis, lankykitės koncertuose, spektakliuose, renginiuose ir ten pagaliau sutiksite ilgai lauktą ir ieškotą antrąją pusę. Meilės kibirkštys tarp Jūsų įsižiebs pirmąją pažinties akimirką, vienas kitą sužavėsite savo paprastumu, linksmumu bei sutampančiu požiūriu į gyvenimą. Jei neskubinsite įvykių ir santykiams leisite klostytis pamažu, galėsite džiaugtis darnia draugyste bei tarpusavio supratimu. Antrąją pusę jau turintiems – sunkus periodas, kuris tęsis iki pat Velykų. Kad ir kaip stengtumėtės, rasti bendros kalbos ir sutarti su mylimuoju nepavyks, Jus lydės kivirčai. Jausitės nutolę vienas nuo kito, trūks artumo, švelnumo.

 

LIŪTAS

Tikėtina, jog pagaliau išsipildys ilgai laukta Jūsų svajonė ir sulauksite pasiūlymo tekėti. Todėl jau po truputį galite pradėti matuotis vestuvinę suknelę. Antrosios pusės vis dar ieškantiems – liūdnos žinios, meilės ir šiltų jausmų dar teks palūkėti, todėl užuot krimtęsi, savo dėmesį skirkite geriausiems draugams ir mylimiausiems artimiesiems. Savaitgalį galite sulaukti netikėtų svečių, kurie sujauks visą Jūsų dienotvarkę.

 

MERGELĖ

Stengsitės antrąją pusę įtikinti savo tiesa, norėsite demonstruoti valdingą charakterį, jam/jai primesti savo valią ir nuomonę, todėl tikėtina, kad namuose kils ne vienas konfliktas ir barnis. Emocinė būklė bus silpna, todėl norėsis viską mesti ir pabėgti kaip galima toliau nuo visko. Jei yra tokia galimybė, taip ir padarykite, išvykite keletui dienų ir atpalaiduokite kūną bei sielą. Išvalius mintis ir santykiai su mylimuoju grįš į senas vėžias. Tiems, kurie ieško antrosios pusės – žvaigždės žada romantiškas pažintis su net keliais kandidatais į Jūsų širdį, todėl rinktis tikrai bus iš ko.

 

SVARSTYKLĖS

Pirmadienį neiškokite romantiškų galimybių, kad ir kaip stengtumėtės jų atrasti bei nustebinti antrąją pusę – to padaryti nepavyks. Nusiraminkite, nepraraskite vilties ir savaitei įpusėjus bandykite dar kartą, sėkmė tada Jus lydės iki pat savaitės pabaigos. Todėl santykiai su antrąja puse klosis kaip niekad nuostabiai. Lepinsite, branginsite ir mylėsite vienas kitą. Vienišieji ženklo atstovai nejučia gali užmegzti romaną su kolega iš darbo. Kad ir kaip naujai užgimę jausmai svaigintų – žinokite, jog iš to nieko neišeis.

 

SKORPIONAS

Šią savaitę būsite šaltas it ledas – vengsite bet kokio artumo su mylimuoju. Mintyse svarstysite tokio elgesio priežastis, tačiau atsakymo taip ir nesugebėsite rasti. Toks Jūsų elgesys privers pečiais gūžčioti ir ne juokais nusiminti antrąją pusę, todėl pasistenkite elgtis korektiškai ir jam/jai paaiškinti savo savijautą. Ieškantys širdžiai artimo žmogaus turėtų būti atsargūs, nes gali susidurti su apsukraus gundytojo dėmesiu. Tačiau pernelyg juo nepasitikėkite, nes pasiekęs savo tikslą ji/jis ieškos kitų, o Jus tiesiog paliks likimo valiai.

 

ŠAULYS

Mylimas žmogus Jus tampys už kantrybės virvelių, tad norėsis viską mesti ir bėgti į visas keturias puses niekam nieko nepaaiškinus. Deja, taip pasielgti neturėsite galimybių, todėl teks taikytis su visais nesklandumais, užklupusiais tiek namie, tiek profesinėje srityje. Būkite kantrūs, išsiaiškinkite viską, kas Jums neduoda ramybės ir toliau gyvenkite nuostabų savo gyvenimą. Jei ieškote antrosios pusės – žvaigždės parengė Jums nuostabių staigmenų. Pagaliau sutiksite širdžiai artimą žmogų ir pajusite širdyje pilnatvę.

 

OŽIARAGIS

Kompromisai Jus lydės visą šią savaitę. Turėsite nusileisti partneriui ir atsisakyti savųjų interesų, tačiau dėl to nesikrimsite. Žinosite, kad nusileisti kitam, nebūtinai reiškia pralaimėjimą ir savųjų interesų atsisakymą. Ieškantiems antrosios pusės – puikios žinios, žadančios naujas pažintis, kurios galbūt laikui bėgant peraugs į rimtus, šiltus santykius.

 

VANDENIS

Jūs turite ganėtinai aiškų tikslą, su kuo norėtumėte būti savaitės pradžioje, ir jeigu tai Jums nebus pateikta ant sidabrinio padėklo, tai gali Jus kiek suerzinti. Jei prisiminsite, kad meilė reikalauja šiek tiek laiko, tai gali Jums praversti ir štai nuo trečiadienio iki penktadienio žvaigždžių Jums siunčiama tobula energija tikrai padės. Jūsų romantiški idealai dabar bus lankstesni ir švelnesni, be to Jūs žinosite, kaip veikti, kad viskas eitųsi sklandžiai. 

 

ŽUVYS

Pirmadienį laisvą laiką praleisite naudingai – išeikite anksčiau iš darbo tam, kad atsipalaiduotumėte ir nesirūpinkite savo meilės gyvenimu. Antradienis ir trečiadienis Jums atneš smagių su romantika susijusių dalykų. Dabar tinkamas laikas suplanuoti ką nors saldaus su savo antrąja puse ir tai įgyvendinti arba tiesiog veikti ir įdomios idėjos palaipsniui ateis pačios! O nuo ketvirtadienio iki pat šeštadienio patariame valdyti savo entuziazmą ir apgalvoti bet kokį savo veiksmą prieš veikiant. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras