Meilės horoskopas savaitei (09 05 – 09 11)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Jei jau nuspręsite skirti laiką meilei, tam nebus jokių kliūčių! Savaitės pradžia skirta saldiems meilės tyrinėjimams, todėl darykite tai lėtai ir su pasimėgavimu. Nuo trečiadienio jums jūsų norai bus aktualūs kaip niekad, tačiau žvaigždės pataria pirmiausia įsiklausyti į savo partnerio troškimus (padarykite tai gražiuoju arba tai padaryti būsite priversti). Jei esate vienišius, nuo penktadienio visata dalins jums romantiškas progas.

JAUTIS
Tikslo siekimas bet kokiomis priemonėmis – jūsų stiprioji pusė, tačiau pamirškite tai meilės reikaluose – čia viskas turi būti lėtai ir lengvai. Tiesiog nusiteikite lengvam flirtui, romantikai, o visa kita ateis palengva. Lengvumo tendencija galioja visą savaitę, tad jums puikiai seksis meilės reikalai – žinoma, jei ja seksite. Besibaigiant savaitei, meilė, romantika ir jausmai ims intensyvėti ir kaisti, tad visų akyse atrodysite patrauklus kaip niekas: ar tai būtų viso gyvenimo meilė, ar tiesiog romantiškas eksperimentas – visur gausite tai, ko norite!

DVYNIAI
Jei savaitės pradžioje jums nepatiks, kaip klostosi gyvenimas – nepanikuokite, viskas netrukus stosis į savo vėžes ir atsivers visi reikalinga ryšiai ir resursai – beliks pasiimti tai, ko norite labiausiai. Nuo trečiadienio sugrąžinkite romantiką į namus ir parodykite tas savybes, už kurias esate labiausiai mylimas. Savaitgalį energija liesis per kraštus, tad nukreipkite ją tinkama linkme, nes gali laukti neigiamos pasekmės. Įjunkite smegenis ir pasieksite bet kokius romantinius tikslus.

VĖŽYS
Nors jūs ir ne paukštis, tačiau sukti lizdelį norėsis kaip niekad! Jei neturite antrosios pusės, teks parodyti meilę sau: pasimėgauti karšta vonia, paskaityti gerą knygą ar tiesiog pasimėgauti poilsiu, kurio prireiks, nes trečiadienį žvaigždės kaip niekad žais su jūsų jausmais. Saugokitės kvailų nesusipratimų, nes jie gali virsti dideliais konfliktais. Savaitgalį sugebėsite kur kas efektyviau vertinti savo jausmus, tad į viską pažvelkite ramiai, logiškai apmąstykite.

LIŪTAS
Jei snausite – prarasite viską (bent jau meilės srityje). Iki trečiadienio jūs spinduliuosite, trauksite žmonių simpatijas ir romantines galimybes. Jei turite mylimą žmogų, dabar pats laikas jį maloniai nustebinti, o jei ne – reikia pastūmėti reikalus teigiama linkme. Nuo trečiadienio pasistenkite laikyti savo Ego už trumpo pavadėlio, nes būsite apkaltintas savanaudiškumu. Savaitgalis skirtas romantikai, meilės galimybėms, tad nepraleiskite jų.

MERGELĖ
Darbas plius meilė plius draugai plius buities pareigos – ar dar kažko reikia, kad suprastumėte, kokia intensyvi bus savaitės pradžia? Tačiau raskite vietos ir romantikai: trupinėlis pastangų ir romantiškų planų sudarymas laikotarpiui nuo antradienio iki ketvirtadienio atsipirks su kaupu. Šiomis dienomis jūsų meilės gyvenimas bus ypač sėkmingas ir visai nesvarbu, ar jūs poroje ar vienišas. Pasistenkite iš šių dienų išpešti viską ką galite ir „įsukti“ meilės reikalus visu greičiu.

SVARSTYKLĖS
Kas jūsų galvoje ir širdyje? Jei laikysite tai tik sau – nieko gero nelaukite (ypač savaitės pradžioje). Pasidalinkite jausmais su savo esama ar potencialia meile, o gal net ir su draugu. Savaitės viduryje svarbu aiškiai mąstyti , jei pradedate nesuprasti savo jausmų ir norų – užsiimkite fizine veikla, nuvarkite, gerai išsimiegokite ir vėl pasistenkite susigaudyti širdies reikaluose. Savaitgalį jūsų laukia kažkas naujo ir nuostabaus.

SKORPIONAS
Savaitės pradžioje nusiimkite rožinius akinius ir įdėmiai pažvelkite į savo santykius. Jei pačiam tai sunku padaryti – paprašykite draugo, tik prieš tai įsitikinkite, kad jis galvoja tik apie jūsų gerovę. Savaitės viduryje vėl galite imtis romantiškų veiksmų. Nesvarbu ar jūs susiporavęs, ar ne, dabar pats metas dalintis ryšiais, juos gerinti bei kurti pamatus santykiams. Savaitgalį turėsite daug laukinės energijos, tik ar mokėsite ją tinkamai panaudoti?

ŠAULYS
Pirmadienį ir antradienį jūs busite ypač mylimas, tad nenuvilkite tai darančio žmogaus. Jei tik ieškote poros – puikus metas pažintims. Nesvarbu ar jos realios, ar virtualios – dabar jūs sugebėsite iškart susidaryti teisingą nuomonę apie žmogų. Savaitės viduryje būkite savimi – dar niekada nieko taip nežavėjo jūsų laisva ir unikali asmenybė kaip dabar. Savaitgalį jūs puikiai jausite, kaip bendrauti su žmonėmis, tad užmegzkite asmeninėmis simpatijomis grįstus ryšius.

OŽIARAGIS
Tikrovė ir idealai dažnai kertasi realybėje, tad spėkite, apie kuriuos teks pamiršti. Ar jūs nusiteikęs kompromisams? Pagalvokite apie tai ir aptarkite su mylimaisiais arba draugais. Šiek tiek geros valios, meilės pilno požiūrio ne tik palengvins situaciją, bet ir padės puikius pamatus ateities santykiams. Savaitės pabaigai planuokite pasimatymus, džiaukitės puikia draugija, nes sekmadienį visos mintys suksis tik apie pinigus, tad meilę teks pamiršti.

VANDENIS
Savaitės pradžioje bus puikus laikas sustiprinti Jums svarbius vertingus ryšius – pagilinti esamus ir užmegzti naujus. Puikus metas nuostabioms galimybėms meilės srityje – padidinkite jas! Ne tokios žavingos dienos bus trečiadienis ir ketvirtadienis, nes galite jaustis pavargęs. Nebijokite trumpam pristabdyti romantiką, nes viskas kas geriausia, gali šiek tiek palaukti. Ir tikrai neilgai, nes penktadienis, šeštadienis, o labiausiai sekmadienis, Jums bus itin karštos dienos. Demonstruokite savo sąmojingumą, jauskitės seksualiai ir tiesiog pasilinksminkite! 

ŽUVYS
Savaitės pradžioje būti maloniam ir mielam nebus taip svarbu, kaip elgtis teisingai, kai eis kalba apie su meile susijusius dalykus. Ar esate pasiruošę laikytis savo romantiškumo ginklų? Trečiadienį ir ketvirtadienį būsite tarsi Kupidonas. Jūsų paskatinimas aplinkinius veikti teigiamai paveiks Jūsų meilės santykius. Tegul meilė liejasi laisvai! Svajonės yra jūsų savaitgalio ašis – tiek esančios Jūsų širdyje, tiek Jūsų galvoje, tiek realybėje, tiek sapnuose. Prisiderinkite prie jų ir sužinokite daug daugiau.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras