Meilės horoskopas savaitei (09.06 - 09.12)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Staigmenos jus lydės nuo pat pirmos savaitės dienos. Nebūtinai jos visos bus labai malonios, tačiau turėsite kaip niekada įdomų ir aktyvų laiką. Pirmoje savaitės pusėje tikėtinos žinios iš toli. Galbūt turite užsienyje gyvenančių giminaičių ar artimų draugų? Savaitgalį tikėtina romantiška pažintis. Jeigu šiuo metu antrosios pusės neturite, gali būti, kad naujas sutiktasis taps jūsų artimiausio gyvenimo periodo palydovu.

 

JAUTIS
Visą savaitę kažkas jus neramins: galbūt neužbaigti darbai ar neišspręstos problemos namuose. Pabandykite užbaigti tai, ką jau seniai pradėjote, bet vis dar vilkinate – tam labai tinkamas metas. Jeigu sulauksite netikėto pakvietimo, jokiais būdais jo neatsisakykite. Susitikimas gali būti visapusiškai naudingas. Skirkite daugiau liko artimiesiems bei seniai nematytiems draugams, nuveikite ką nors visi drauge. Pasirūpinkite sveikata.

 

DVYNIAI
Šią savaitę energijos stoka tikrai nesiskųsite. Sugebėsite greitai ir kokybiškai atlikti visas užduotis darbuose, pasirūpinti šeima bei atrasti laisvo laiko minutėlę sau. Savaitgalį atsargiai rinkite žodžius, gerai pagalvokite ką ir kaip sakote. Nors nenorėsite įžeisti aplinkinių, tačiau pastarieji jūsų mintis gali interpretuoti visiškai kitaip. Nepalankus laikas naujos meilės paieškoms. Šiam žingsniui verčiau palaukite mėnesio pabaigos.

 

VĖŽYS
Tikėtina, kad savaitės pradžioje užklups sunkumai, tačiau pavyks gretai ir kokybiškai su jais susidoroti. Gali būti, jog jūsų pagalbos prašys artimas bičiulis ar giminaitis. Neatsisakykite pagelbėti. Puikus metas pradėti siekti savo svajonių, o kai kurias iš jų – gal net iš karto ir įgyvendinti. Jeigu turite minčių investuoti į nekilnojamąjį turtą, nedelskite. Dabar tinkamas laikas brangiems pirkiniams.

 

LIŪTAS
Savaitę pradėsite kaip niekada optimistinės nuotaikos. Net jeigu ir užklups sunkumai, su jais susidorosite nesudėtingai. Savaitės viduryje nusimato kelionė: teks kažkur vykti darbo reikalais arba netikėtai prisireiks aplankyti toliau gyvenančius giminaičius. Savaitgalį daugiau laiko skirkite artimiesiems, nes juos pastaruoju metu buvote visiškai užmiršę. Tikėtina nemaloni žinia. Tačiau jos nepriimkite per daug rimtai, nes tai asmeniškai su jumis nesisies.

 

MERGELĖ
Savaitės pradžia nebus niekuo išskirtinė. Reikalai klostysis taip, kaip esate įpratę. Viską apversti gali nebent savaitės vidurys, pateikdamas naujų gyvenimiškų išbandymų. Turbūt netikėtai susitiksite su seniai matytu žmogumi ar susipažinsite su nauju asmeniu. Šis pabendravimas gali atnešti įvairių staigmenų: tiek širdžiai mielų, tiek ir visiškai nemalonių. Žvaigždės pataria jums atsipalaiduoti bei džiaugtis esama akimirka.

 

SVARSTYKLĖS
Niekaip negalėsite apsispręsti, ką pasirinkti iš jums siūlomų dviejų galimybių. Tačiau esate tokio zodiako ženklo savininkai, kad ši situacija nustebinti neturėtų. Tikėtini sunkumai darbuose. Gali būti, kad nepavyks reikiamai susikaupti arba užgrius nenumatytų užduočių lavina, su kuriomis reikės susidoroti kaip įmanoma greičiau. Žvaigždės pataria susiimti ir per daug negalvojant atlikti tai, kas pavesta. Ateityje sulauksite atpildo už tai.

 

SKORPIONAS
Gali būti, kad savaitės pradžioje susipyksite su jums svarbiu asmeniu. Tikėtina, kad kiekvienas laikysitės savų principų ir nenorėsite žengti pirmojo žingsnio susitaikymo link. Žvaigždės pataria jums nusileisti, priešingu atveju nesantaikoje gyventi teks dar ilgai. Tikėtina, kad bus sunku susikaupti atliekant svarbias užduotis. Pasistenkite skirti daugiau laiko poilsiui, priešingu atveju nemalonumų sulauksite ir profesinėje srityje.

 

ŠAULYS
Kažkas giliai širdyje jus visą savaitę neramins, tačiau į klausimą kas, negalėsite atsakyti net patys. Pabandykite dėmesį nukreipti į malonius dalykus. Susitikite su senai matytais draugais arba daugiau laiko skirkite mylimam asmeniui. Jeigu antrosios pusės šiuo metu neturite, neatsisakykite savaitgalį sudalyvauti draugų susitikime ir kurį busite pakviesti. Gali būti, kad būtent čia susipažinsite su nauju žmogumi, pažadinsiančiu jumyse aistras.

 

OŽIARAGIS
Naujovių galima tikėtis nebent profesinėje srityje. Galbūt sudarysite naują verslo sandorį, imsitės naujų užduočių arba būsite paaukštinti pareigose. Visa kita gyvenime klostysis kaip įprasta. Meilės fronte – taip pat nieko naujo. Gali būti, jog antroje savaitės pusėje jus apniks prasta nuotaika arba nuobodulys. Užteks vieno vienintelio jūsų skambučio artimiausiam gyvenime asmeniui, ir reikalai kaipmat pasitaisys.

 

VANDENIS
Gali būti, jog šią savaitę turėsite rimtą pokalbį su jums artimu asmeniu – antrąja puse ar šeimos nariu. Jis bus nepatenkintas kažkokiu jūsų poelgiu. Pasistenkite išklausyti jums sakomą kritiką bei padaryti tam tikras išvadas. Situacijos neigimas bei kategoriški ginčai tikrai neišeitų į naudą. Tikėtina, kad iš pašalies stebėsite gražiai besimezgančią meilės istoriją. Tai atvejis, iš kurio galite pasiimti labai daug pamokų asmeninei ateičiai.

 

ŽUVYS
Šią savaitę spindėsite it žvaigždė. Visi norės su jumis pabendrauti, klaus jūsų nuomonės pačiais įvairiausiai klausimais, kvies į susitikimus. Mėgaukitės šiuo periodu, nes taip pasitaiko nedažnai. Kad ir kokia spalvinga savaitė nusimato, tačiau meilės fronte greičiausiai nenutiks nieko naujo. Tikėtinos permainos profesinėje srityje. Gali būti, kad kažką keisti nutarsite patys arba atsakymą pakeldami pareigose pasufleruos darbdaviai.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras