Meilės horoskopas savaitei (09 09-09 15)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Šią savaitę būsite labai romantiški ir nusiteikę flirtuoti. Nebijokite imtis iniciatyvos ir užkalbinti Jums patinkantį asmenį. Jei jau esate įsipareigoję, stenkitės pakurstyti aistrą ir suteikti savo santykiams spalvų. Palankiausios šios savaitės dienos – nuo trečiadienio iki penktadienio. Šiomis dienomis palanku susiorganizuoti trumpą išvyką.

SEKSAS:

Šią savaitę turėsite gerokai pasistengti, norėdami sužadinti antrosios pusės aistrą. Nebijokite imtis iniciatyvos ir išbandyti naujovių – tai tikrai išeis į naudą.

JAUTIS

SANTYKIAI: Šią savaitę Jums bus gana sudėtinga išlipti iš lovos, tingėsite ką nors daryti, todėl ir Jūsų santykiai su antrąja puse tikrai nebus tokie karšti, kokių norėtųsi. Palankiausia šios savaitės diena – trečiadienis. Šią dieną palanku apsilankyti teatre ar išvykti į gamtą. Pabūkite dviese su mylimu asmeniu, pamiršę visus rūpesčius, ir visai nesvarbu, kur tai darysite.

SEKSAS: Šią savaitę seksas nelabai džiugins, tačiau vien dėl to, kad būsite labai aptingę. Kartais pakanka ir pagulėti kartu apsikabinus.

DVYNIAI

SANTYKIAI: Ši savaitė bus pakankamai smagi, galimos naujos pažintys, kurios gali būti ir ilgalaikės. Naujai sutiktiems žmonėms sudarysite gerą įspūdį, ir tai pakels Jūsų pasitikėjimą savimi. Savaitgalis palankus trumpoms išvykoms ir buvimui gamtoje. Jei esate įsipareigoję, daugiau dėmesio skirkite savo antrajai pusei – neleiskite, kad jūsų santykiai atšaltų.

SEKSAS: Šią savaitę galimi nuotykiai. Tačiau būkite atsargūs – gali būti, kad tas „vienkartinis nuotykis“ Jus persekios ilgą laiką.

VĖŽYS

SANTYKIAI: Ši savaitė Jums bus palanki, jei... netinginiausite. Pabaikite pradėtus darbus, būkite kūrybingi ir sugalvokite, kaip su antrąja puse smagiai praleisti laiką. Atsižvelkite ne vien tik į savo norus – juk norite, kad vakaras būtų smagus abiem, tiesa? Ketvirtadienį ir penktadienį ilsėkitės ramiai, stenkitės nepradėti naujų darbų, su niekuo nesipykite.

SEKSAS: Labiau atsižvelkite į antrosios pusės norus – jei jau kurį laiką jis (ji) keistai reaguoja, kai pradeda nešvankiai kalbėti sekso metu, galbūt metas liautis tai daryti?

LIŪTAS

SANTYKIAI: Šią savaitę būsite labai užsiėmę, todėl pamiršite skirti laiko sau. Nepamirškite gerai pailsėti, tik tuomet būsite ne tik puikūs klausytojai, bet ir geri meilužiai. Labiau galvokite apie tai, ką kalbate, neatsargiai ištarti žodžiai gali pridaryti nemažai žalos. Savaitgalį praleiskite ramiai, jei turite galimybę, kartu su antrąja puse išvykite į gamtą.

SEKSAS: Labiau atsižvelkite į antrosios pusės norus – jei jau kurį laiką jis (ji) keistai reaguoja, kai pradeda nešvankiai kalbėti sekso metu, galbūt metas liautis tai daryti?

MERGELĖ

SANTYKIAI: Ši savaitė Jums palanki, būsite draugų apsuptyje, visi norės su Jumis pabendrauti. Tai – palankus metas aplankyti seniai matytus draugus arba atnaujinti romantišką pažintį. Jei esate įsipareigoję, stenkitės nekonfliktuoti su savo antrąja puse, nes galite pasakyti tokių dalykų, dėl kurių vėliau teks gailėtis.

SEKSAS: Šią savaitę susidursite su šiokiais tokiais konfliktais, tačiau su antrąja puse laikykitės taisyklės: miegamajame jokių ginčų!

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI:Šią savaitę būsite labai populiarūs, atrodys, kad nepavyksta praeiti pro žmones nepastebėtam. Mėgaukitės šiuo laikotarpiu, jei vis dar esate vieniši, tikėtina, kad šią savaitę sutiksite potencialių partnerių. Jei esate įsipareigoję, parodykite savo antrajai pusei, kad tikrai norite būti kartu ir kad kiti asmenys Jūsų nedomina.

SEKSAS: Susilaikykite nuo pagundų suvilioti svetimą vaikiną ar merginą – tai nepraeis kaip koks nuotykis, ir pasekmes teks kęsti gana ilgą laiką.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Šią savaitę gali tekti priimti svarbų sprendimą. Nepasikliaukite vien tik savo nuojauta ir pasitarkite su tais asmenimis, kuriais pasitikite labiausiai. Šią savaitę gali tekti susidurti su apkalbomis, tačiau patartina į jas nekreipti dėmesio – pavydūs žmonės visada kalba ir kalbės. Neparodykite, kad Jums tai rūpi.

SEKSAS: Išbandykite ką nors naujo – nebijokite imtis iniciatyvos, norėdami paįvairinti savo seksualinį gyvenimą. Nelaukite, kol Jūsų antroji pusė apie tai prašneks pirmiau.

ŠAULYS

SANTYKIAI: Šią savaitę norėsite, kad antroji pusė skirtų jums daugiau dėmesio. Nebijokite patys imtis iniciatyvos ir parodyti daugiau dėmesio. Tai gali būti „užkrečiama“, todėl teks pasistengti patiems. Palankiausios šios savaitės dienos – trečiadienis, ketvirtadienis ir penktadienis. Šios dienos palankios pradėti naujus darbus bei užmegzti naujas pažintis.

SEKSAS: Šią savaitę būsite puikūs meilužiai. Jei esate vieniši, Jums gali pasisekti suvilioti patinkantį asmenį be didesnių pastangų.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Šią savaitę būsite tikri darboholikai, ir santykiams neskirsite daug dėmesio, tačiau visai be reikalo, nes savaitės pabaigoje galite jaustis kiek atitolę nuo savo antrosios pusės. Nors ir būsite labai užsiėmę, tačiau pasistenkite bent šiek tiek atsiplėšti nuo darbų ir paruošti staigmeną mylimam asmeniui, tačiau tai tikrai neturėtų būti materialus dalykas.

SEKSAS: Šią savaitę seksas per daug Jūsų nedomins, nes būsite susirūpinę kitais dalykais. Nepamirškite, kad yra asmuo, kuriam reikia Jūsų dėmesio, taigi, neužsisklęskite savyje.

VANDENIS

SANTYKIAI: Šią savaitę būsite labai pasyvūs, atrodys, kad vienintelis dalykas, kurį norite daryti – tai visą dieną gulėti lovoje. Nelabai norėsite bendrauti, taigi, ir savo antrajai pusei tikrai neskirsite pakankamai dėmesio. Pasistenkite gerai pailsėti – galbūt tai suteiks daugiau jėgų. Darykite tai, ką mėgstate labiausiai, tikėtina, kad malonūs įspūdžiai leis Jums pasijausti turintiems daugiau jėgų.

SEKSAS: Šią savaitę būsite labai jautrūs ir dirglūs, tačiau stenkitės visų neigiamų emocijų „nesukrauti“ savo antrajai pusei. Nepamirškite, kad seksas bene geriausiai gali pagerinti nuotaiką.

ŽUVYS

SANTYKIAI: Šią savaitę būsite gana pasyvūs, tačiau Jums seksis viskas, ko tik imsitės. Gali būti, kad sužavėsite Jums patinkantį asmenį, o jei esate įsipareigoję, tikėtina, kad jūsų santykiai dar labiau sutvirtės. Taigi, viskas klostysis puikiai, net ir neįdedant daug pastangų. Pasimėgaukite šiuo laikotarpiu ir gerai pailsėkite, galbūt tai suteiks jums daugiau energijos.

SEKSAS: Šią savaitę nelabai norėsite bendrauti, taigi, ir sekso nelabai norėsite. Nepamirškite, kad seksas gali sumažinti patiriamą stresą ir nuslopinti neigiamas emocijas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras