Meilės horoskopas savaitei (09 09 - 09-15)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Savaitės pradžioje pasinersite į darbus, rodos, aistra karjerai šiuo metu bus svarbiausia. Kaip bebūtų, tai nereiškia, kad reikia pamiršti kitos rūšies aistras. Labiausiai kibirkštį, užsidegimą pajusite ketvirtadienį bei penktadienį. Būsite nepriklausomi ir žavingi... Daug dėmesio teks skirti visokiems ryšiams. Pajauskite meilę!Išnaudokite karštąją energiją, kol turite galimybę, nes savaitgalį romantikos gali ir pritrūkti

 

 

 

JAUTIS

Savaitės pradžioje, tikėtina, susirasite savąjį romantikos guru – tą, kurio draugystės trokšite už vis labiau, kieno patarimai jums bus ypatingi. Ketvirtadienį bei penktadienį galite pasijusti vedžiojami už nosies, tarsi kažkas su jumis žaistų. Eisite iš proto, o gal tiesiog prisijungsite prie smagaus žaidimo? Gal kažkas tik nevykusiai stengiasi flirtuoti... 

 

 

DVYNIAI

Jei meilė – tai žaidimas, penktadienį bei šeštadienį būsite nugalėtojas. Tiesiog žinosite, ką ir kada turite pasakyti ar padaryti, kada galima flirtuoti, o kada reikia surimtėti. Laiko nuovoka bei įgūdžiai tikrai atneš sėkmę. Pirmadienis bei antradienis – idealiai tinkamos dienos planų kūrimui, patarimams – nebijokite jų prašyti bei pats neatsisakykite padėti. Trečiadienį ar ketvirtadienį būsite nustebintas artimo žmogaus – išgirsite netikėtą įdomią naujieną.

 

 

VĖŽYS

Savaitės pradžioje jausitės labai kuklus ir menkas – laiką leisite užsidaręs, bet jums taip bus patogu ir saugu. Antradienį bei trečiadienį vėl pradėsite bendrauti, eiti, dirbti... Beje, su aplinkiniais verčiau kalbėkite apie dabartinius pasaulio įvykius, sportą, bet ne apie viltis ir svajones. Apie tai diskutuoti tinkamas laikas bus ketvirtadienį bei penktadienį. 

 

 

LIŪTAS

Būkite konkretūs ir korektiški. Žinoma, nebijokite draugams ar kolegoms išdėstyti savo nuomonės, tačiau tai padarę – klausykitės, tai labai svarbu. Antradienį bei trečiadienį, tikėtina, vis dar bandysite nuspręsti kažką svarbaus dėl susiklosčiusios romantinės situacijos. Tikra painiava. Pasistenkite svarstyti ar diskutuoti apie viską nuo pradžių, atsikratykite stereotipų ir ieškokite išeities.

 

MERGELĖ

Pirmosiomis savaitės dienomis gali ypač virti aistros, būsite emocionalūs ir linkę greitai teisti aplinkinius. Pasistenkite save kontroliuoti, išlikti ramūs – taip jūsų nuomonė neabejotinai taps svaresnė. Trečiadienį Žvaigždės pataria neskubėti, nesielgti neapgalvotai, drąsiai pasidalinti su aplinkiniais tuo, kas neramina širdyje. Ypač gerai seksis viskas, kas susiję su intelektine veikla, mąstymu. 

 

 

SVARSTYKLĖS

Jei savaitės pradžioje į širdies reikalus žvelgsite kaip į kovą, varžybas, galite labai nustebti sužinoję, kokia stipri yra kita pusė. Galbūt verta permąstyti viską iš naujo? Iš naujo pasiskirstyti galiomis bei atsakomybėmis. Nesvarbu, kokius ir su kuo žaidimus žaidžiate – liaukitės. Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį pažeidžiamumo parodymas gali nulemti labai svarbius įvykius. Būkite tikruoju savimi, leiskite širdžiai atsiverti.

 

SKORPIONAS

 Skorpiono ženklo atstovams tai ne tik ne romantiška, tačiau net ne smagi savaitė. Pirmosios trys dienos – kupinos darbo ir įtampos, galimi nemalonumai su viršininku, konfliktai su kolegomis. Ketvirtadienis iš kitų dienų išsiskirs gera savijauta – pasitikėsite savimi ir puikiai vertinsite save. Darbo savaitės pabaigą teks skirti draugams – išklausyti paslaptis, duoti patarimus.

 

 

ŠAULYS

Jeigu su antrąja puse savaitės pradžioje esate susiplanavę kokią kelionę ar bent nedidelę išvyką – puiku! Kelionėje jūsų laukia netikėtai didelė sėkmė – atsitiks kažkas, kas jus labai pradžiugins ir dar labiau suartins. Mėgaukitės tuo! Kitiems Žvaigždės pataria pasistengti kur nors ištrūkti nors popietei – ir tai bus gerai tiek poilsiui, tiek pabendravimui. Skirkite laiko partneriui, nepamirškite kartu pasilepinti. 

 

 

OŽIARAGIS

Pirmadienį ir antradienį Ožiaragiams Žvaigždės pataria klausyti savo svajonių, nenusigręžti nuo troškimų – šie bus turtingi gerumo, padės jums atskirti, kas tikra, atsirinkti prioritetus. Jeigu svajojate apie kažką konkretaus, skirkite tam daugiau energijos, pastangų. Savaitės viduryje jausitės pakylėti, jūsų teigiamos emocijos „užkrės”  bei žavės aplinkinius.

 

 

VANDENIS

Savaitės pradžioje meilei gali šiek tiek kliudyti darbas, pareigos. Pasistenkite išspręsti skubiausius reikalus ir ieškokite balanso tarp atsakomybių ir malonumų. Būsite labai emocionalūs, tad nesielkite skubotai, prieš kažką sakydami ar nuspręsdami gerai pagalvokite, atvėskite. Trečiadienis – tinkamiausia diena užmegzti ryšį su meilės objektu – skirkite laiko susitikti, drauge atsipalaiduoti ir stebėkite, kas nutiks.

 

 

ŽUVYS

Savaitės pradžioje įsitikinkite, kad kalbate tik tai, ką iš tiesų galvojate. Beje, bet koks reikalų atidėliojimas gali lemti drastiškus pasikeitimus. Svarbiausia bus rasti tinkamus žodžius, atskleidžiančius jūsų emocijas, jausmus – tuomet neabejotinai sulauksite puikaus atsako, kad ir ko trokštumėte. Trečiadienį ir ketvirtadienį galite sulaukti netikėtų užduočių, neįprastos veiklos – kad ir kiek pastangų reikalautų darbas, privalote laiko rasti ir mylimam asmeniui.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras