Meilės horoskopas savaitei (09 10 – 09 16)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Pirmadienį laisvą laiką praleisite naudingai – išeikite anksčiau iš darbo tam, kad atsipalaiduotumėte ir nesirūpinkite savo meilės gyvenimu. Antradienis ir trečiadienis Jums atneš smagių su romantika susijusių dalykų. Dabar tinkamas laikas suplanuoti ką nors saldaus su savo antrąja puse ir tai įgyvendinti arba tiesiog veikti ir įdomios idėjos palaipsniui ateis pačios! O nuo ketvirtadienio iki pat šeštadienio patariame valdyti savo entuziazmą ir apgalvoti bet kokį savo veiksmą prieš veikiant. Kitu atveju... saugokitės! Tuomet nuo šeštadienio vakaro papildomas dėmesys skirtas tam tikrai situacijai (ar tam tikram asmeniui!) tikrai atsipirks.

JAUTIS

Jeigu kalbėsime apie meilę, kažko šioje srityje esate nepasakiusi (-ęs) savo antrajai pusei, žvaigždės sako, kad pirmadienis yra ypatingai gera diena tai padaryti (arba bent jau duoti užuominą!). Tuomet antradienį ir trečiadienį neskubius darbus atidėkite į šoną – širdies reikalai gali pareikalauti lanksčios strategijos ir požiūrio. Jeigu esate poroje, nepamirškite, kad santykiams reikia pastangų (o kartais daug). Tačiau nesijaudinkite, nuo ketvirtadienio ir per visą savaitgalį viskas atrodys žymiai paprasčiau, saldžiau, smagiau ir karščiau. Jūsų švelni prigimtis ir jausmingoji pusė dabar bus sustiprėjusi, tad atitinkamai planuokite savo veiklą!

DVYNIAI

Pirmadienį galite būti kiek paniurusi (-ęs) ar pavargusi (-ęs) – bet nesijaudinkite, tai praeis. Nuo antradienio ir trečiadienio atsigausite, pajusite energijos antplūdį ir būsite pasirengusi (-ęs) bet kam. Nesvarbu, kokius klausimus dabar spręsite romantikos srityje, Jūsų antrajai pusei geriau būti išmintingai (-am), kad Jus dabar gerai suprastų ir su Jumis visur suspėtų! Tuomet per artimiausias kelias dienas svarbiausia stengtis suprasti. Padirbėkite su savo gebėjimu išklausyti ir ilgiau išlaikyti dėmesį – tai tikrai Jums pravers. Suplanuokite karštą pasimatymą šeštadienio vakarui (ar sekmadienio pietums!) – Jūs tiesiog kibirkščiuosite žavesiu, todėl išnaudokite tai!

VĖŽYS

Pirmadienį įsiklausykite į tai, ką sako Jūsų širdis – ji nori Jums kai ką atskleisti, kas pareikalaus Jūsų dėmesio. Gyvename vieną kartą, todėl išdrįskite elgtis taip, kaip sako Jūsų jausmai! Kaip bebūtų, antradienį ir trečiadienį Jūsų ateities vizija gali atrodyti kiek kreiva, o dėl to gali būti kalti rožiniai akiniai, kuriuos Jūs dabar „dėvite“. Todėl patariama į savo romantiškąją gyvenimo sritį pažvelgti realiai. O jeigu norite užmegzti tvirtesnį ryšį su esama antrąja puse ar pradėti kažką su nauju žmogučiu, tam tinkamiausios dienos bus ketvirtadienis, penktadienis ir šeštadienis. Jūsų planai – konkretūs ir kiek idealizuoti – dabar gali susidėlioti kuo puikiausiai. Sekmadienį pabūkite namisėda – tai Jums patiks.

LIŪTAS

Pirmadienį skirsite kitiems – gebėsite puikiai išklausyti, pastebėti, pakelti tai, ką kiti pames. Jūsų širdis ir protas bus puikios būsenos spręsti meilės reikalus, o antradienį ir trečiadienį viskas eis tik geryn. Jeigu turite antrąją pusę, dabar tinkamas laikas mylėti ir būti mylimai (-am). Jeigu esate vieniša, galite sulaukti daug dėmesio iš kitų, tad pasinaudokite tuo, juk esate labai karšta (-s)! Per artimiausias kelias dienas tikėtina, kad norėsite skirti laiko savo mintims ir jausmams, tai tą ir padarykite. Smagiems dalykams, o svarbiausia meilei, turėsite daug laiko nuo šeštadienio vakaro ir žvaigždės žada tikrai smagų vakarą!

MERGELĖ

Pirmadienį savo laisvą laiką praleiskite su Jūsų mėgstamiausiais žmonėmis (o gal vienu ypatingu?). Dabar puikus laikas ne tik duoti, bet ir gauti iš draugystės (o gal kažko daugiau?). Antradienį ir trečiadienį kiti (o gal kažkuris vienas konkretus žmogutis?) gali varyti Jus iš proto. Pasistenkite savo viltis išlaikyti realistiškas, o planus minimalius. Tiesiog truputį palaukite – per kelias artimiausias dienas žvaigždės bus Jūsų pusėje. Jeigu Jūsų mintyse sukasi meilė, dabar pats laikas ją perkelti į nuostabią realybę. Pradėkite naują savo gyvenimo etapą! O sekmadienį prieš priimdama (-as) vieną ar kitą sprendimą, ypač susijusį su romantika, gerai pagalvokite.

SVARSTYKLĖS

Pirmadienį maži dalykai Jūsų gyvenimą padarys mielesniu, todėl nesijaudinkite dėl didelių. Jie dabar išsispręs savaime – ypač antradienį ir trečiadienį. Dabar į Jūsų romantiškąją gyvenimo sritį įsilies kažkas naujo, ko dėka savo ateities viziją matysite žymiai ryškiau. Nesėdėkite ir nelaukite – pajudinkite meilės reikalus dabar ir per artimiausias kelias dienas. Dabar galite norėti, kad visi reikalai vystytųsi savaime, bet tikras judėjimas vyks Jūsų pačios (pačio) širdyje. Pradedant šeštadienio vakaru, būsite neįtikėtinai patraukli (-us), karšta (-s), atvira (-s) ir paprasta (-s). Būkite pasiruošusi (-ęs) viskam!

SKORPIONAS

Kam stengtis vadovauti savo meilės gyvenimui, jeigu ji pati Jus gali nuvesti į neštikėtinai įdomias vietas? Savaitės pradžioje vien buvimas savimi – patrauklia (-iu), protinga (-u), smagia (-iu) ir linksma (-u) – jau bus daugiau nei pakankamai. Nesakome, kad nereikėtų imtis iniciatyvos – reikia! - tiesiog neapribokite savo vilčių laiku. Tuomet ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį rekomenduojame būti kiek aktyvesnia (-iu). Jūsų suplanuotas pasimatymas praeis tiesiog puikiai ir kuo daugiau užduosite jai (jam) klausimų, tuo geriau. Kad gautumėte papildomų meilės taškų, pabūkite kieno nors kito Kupidonu. Sekmadienis bus puiki diena apsvarstyti savo romantiškąsias galimybes ir tuomet stebėti bei laukti.

ŠAULYS

Pirmadienį ne visi reikalai gali eiti skandžiai, o to ignoravimas nepadės visko išspręsti. Atlikite analizę, kieno nors kito arba savo širdies reikalų. Antradienį ir trečiadienį norėsis dėl nieko nesijaudinti ir tiesiog būti laiminga (-u), kuomet žvaigždės Jums atsiųs daug laimingų akimirkų. Nedidelė romantikos avantiūra – kodėl gi ne? Pagalvokite apie tai, ką galite patirti! Tuomet per artimiausias dienas skirkite dėmesio savo asmeniniam gyvenimui, ypač, jeigu turite antrąją pusę. Šeštadienį ir sekmadienį raktas į visus atsakymus bus tai, kas subtilu, nepasakyta ir nepaviršutiniška.

OŽIARAGIS

Jūsų kaip uolos tvirtumas savaitės pradžioje Jums bus itin naudingas. Galbūt padėsite draugui romantikos srityje, o galbūt spręsite savo pačios (paties) situaciją (tuomet Jums reikės draugo pagalbos, kad kai kuriais klausimais nuleistų Jus ant žemės). Meilė ne visuomet yra lengvas dalykas, bet tikėkite savimi ir visatos teikiamomis galimybėmis. Nuo ketvirtadienio viskas pradės įgauti didesnę prasmę ir tam tikras ryšys gali dar labiau sustiprėti. Pasistenkite suartėti dabar – Jūsų šiluma nuskaidrins Jūsų pasaulį. Sekmadienį Jūsų mintys bus sukoncentruos į darbą, tačiau nepamirškite ir pailsėti. Mylėkite save!

VANDENIS

Pirmadienį Jums laimės suteiks rūpinimasis savo sveikata, todėl pasivaikščiokite ar pasportuokite, tuo labiau, kad tai bus puiki galimybė atrasti ir pamatyti kažką naujo širdies reikaluose. Antradienį ir trečiadienį ore tvyros meilė, tik gal ne ten, kur Jūs tikitės! Jūsų entuziazmas, pertraukos nuo visko padarymas ar laukinė idėja dabar gali padėti rasti atsakymus į kai kuriuos klausimus. Per kelias artimiausias dienas Jūsų energija bus kiek keista. Sekite įvykius ir atkreipkite dėmesį į detales ir būkite pasirengusi (-ęs) šeštadienį ir sekmadienį pasiekti norimų tikslų. Jūsų savarankiškumas yra svarbus elementas, bet ar tikrai viskas Jums yra svarbu? Susitikimas su mylimu žmogumi suteiks tik teigiamas emocijas.

ŽUVYS

Be reikalo neiššvaistykite pirmadienio romantiškos energijos! Jeigu esate vieniša (-s), pasinaudokite galimybe susipažinti internetu ar gyvai. Jeigu esate poroje, gilesnis Jūsų jausmų tyrinėjimas gali padėti toliau plėtotis Jūsų santykiams. Tačiau antradienį ir trečiadienį pasistenkite neužmigti ant laurų. Tuomet realybė suteiks daug puikių galimybių, o kai kas ypatingas nuostabiai sureaguos į Jūsų jai (jam) parodytą dėmesį. Ryšys, kuris yra tarp Jūsų (ar dar tik mezgasi) dar labiau sustiprės nuo ketvirtadienio per visą savaitgalį. Įvertinimas iš naujo ir pakartotinė analizė gal ir neskamba labai romantiškai, bet gali privesti prie kai ko labai mielo.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš freezr / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras