Meilės horoskopas savaitei (09 11 – 09 17)

 
2 komentarai
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

  Pirmadienį avinukai bus įsiaudrinę ir nusiteikę karštam seksui. Tačiau jeigu galite, geriau palaukite trečiadienio ar ketvirtadienio. Šiomis dienomis jūsų aistra ir nepriklausoma dvasia atneš daugiau naudos. Tikėtina, kad užsimezgę intymūs santykiai nuo savaitės vidurio turės perspektyvą. Penktadienis ir šeštadienis puikus metas išlieti savo meilės energiją ir parodyti jums patinkančiam asmeniui savo aistrą. Tikrai sulauksite atsako. Sekmadienis nusimato spontaniškas ir aktyvus, tad meile tiesiog trykšite.

 

JAUTIS

Stabilumas savaitės pradžioje leis ramiai įvertinti meilės perspektyvas. Apmąstykite savo jausmus ir meilė  perkops kitą lygį, todėl jausitės tiesiog nuostabiai.  Trečiadienį ir ketvirtadienį jautukus gali užklupti dvejonės dėl meilės. Tačiau nesįjaudinkite, tai praeis. Nuo savaitgalio daugiau laiko skirkite apmąstymams. Pasikalbėkite ir su draugais. Jie padės įveikti emocinį nerimą.

 

DVYNIAI

Savaitės pradžioje dvynius gali kankinti dvejonės dėl meilės, todėl bus naudinga skirti laiko apmąstymams. Pasikalbėkite su savimi, pabandykite išsiaiškinti ko norite. Trečiadienį ir ketvirtadienį esami meilės ryšiai gali atrodyti  nuobodūs ir nebeįdomūs. Bet neskubėkite nutraukti santykių, geriau padarykite kažką neįprasto, ieškokite būdų kaip nustebinti. Penktadienį ir šeštadienį atkreipkite dėmesį į savo emocijas, pabandykite savęs paklausti ir patys sau atsakykite. Tai padės sukoncentruoti mintis viena kryptimi.

 

VĖŽYS

 Nuo savaitės pradžios gali tekti ieškoti aukso viduriuko tarp meilės ir darbo santykių. Tačiau neskubėkite pasinerti į tarnybinį meilės romaną. Trečiadienis tinkamas metas apie savo jausmus pasikalbėti su žmogumi, kuriuo pasitikite. Tikėtina, kad žvilgsnis iš šalies į jūsų situaciją padės vėžiukams geriau susivokti kas vyksta iš tiesų.  Savaitgalį sumaištis jūsų galvoje pradės sklaidytis, todėl ši diena bus puiki.

 

LIŪTAS

Savaitės pradžioje liūtukai bus linkę stebinti ir parodyti kažką įspūdingo. Todėl labai  tikėtina iš šio ženklo atstovų sulaukti pasiūlymo tekėti. Trečiadienį ir ketvirtadienį liūtai bus pasiruošę nuodėmei ir drąsiai eis pirmyn. Savaitgalį šią drąsa ir veržlumą vertėtų kiek paslėpti . Tik tada meilė atsiskleis visomis spalvomis.

MERGELĖ

Nuo savaitės pradžios mergelės tiesiog eis iš proto ir bus nepatenkintos meilės ryšiais. Tačiau nevertėtų kaltės suversti partneriui ar partnerei. Galbūt Jums tiesiog reikia atostogų? Pasistenkite daugiau laiko skirti susitikimams su šeima, draugais ar pasiimkite į rankas storą meilės romaną. Gyvenimas tik tada atrodys žaismingesnis ir gražesnis, kada išmoksite mėgautis mažomis smulkmenomis.

 

SVARSTYKLĖS

 Gyvenimas skanus kaip šokoladinis pyragas. Todėl nuo savaitės pradžios visata svarstyklėms suteiks galimybę mėgautis saldžiais kąsneliais visose gyvenimo srityse. Tiesa, nauji darbo pasiūlymai, karjeros perspektyvos gali  į antrą planą nukelti jums brangius žmones. Darbas svarbu, tačiau išlaikyti harmoniją tarp karjeros ir meilės tiesiog būtina.

SKORPIONAS

Šią savaitę skorpionai bus ganėtinai grubūs antrosios pusės atžvilgiu. Tačiau santykiuose juk ne visada būna viskas gražu. Derėtų atsiminti vieną, kad vienintelis  raktas į romantiškus meilės  ryšius – kompromisas. Tai visai nereiškia, kad jūsų sprendimai klaidingi ir per mažai rūpinatės antrąja puse, tačiau partnerė ar partneris taip pat turi teisę pareikšti savo nuomonę.  Parodę, jog mokate suprasti ir išklausyti pelnysite pagarbą ir pasitikėjimą, kas ir yra svarbiausia.

 

ŠAULYS

Šią savaitę neverskite brangių žmonių kišti galvą į kilpą. Nesvarbu kas gali atsitikti su jumis, tačiau turite susitvarkyti su savo bėdomis.  Atminkite, jog turite daug pareigų pries šeimą ir mylimus žmones. Na ir kas? Geriau taip negalvokite, o nulenkite galvą žemyn ir suimkite save į rankas. Jei bus pernelyg sunku, pasikalbėkite su pačiais artimiausiais draugais. Yra žmonių, kurie nuoširdžiai nori jums padėti.

 

OŽIARAGIS

 Pagaliau turėsite galimybę į viską pažvelgti kūrybiškai ir optimistiškai. Gali būti, kad aplinkiniai kreipsis į jus pagalbos ir ožiaragiai tikrai galės padėti. Pagalba kitiems paglostys jūsų savimeilę ir jausitės puikiai, žinodami, kad esate reikalingi. Tačiau nevertėtų visos savo energijos iššvaistyti aplinkiniams. Skirkite laiko ir sau. Nors teisingas žingsnis jau padarytas, tačiau prireiks dar nemažai jėgų siekiant įgyvendinti tolimesnius savo tikslus.

 

VANDENIS

 Savaitės pradžioje meilės reikalams nebus laiko.  Vandeniai bus įpareigoti bendrauti su giminaičiais ir juos supančiais aplinkiniais. Tiesa, toks bendravimas gali atimti nemažai jėgų iš vandenių. Nuo savaitės vidurio gali kilti noras pasinerti į meilės romaną ir dėl to būsite išsiblaškę. Savaitgalį vandenių širdies ritmas normalizuosis.

 

ŽUVYS

 Jūs vertinate savo vienatvę, tačiau savaitės pradžioje būsite nusiteikę smagiam bendravimui. Toks entuziazmas žuvims tikrai praverstų trečiadienį ir ketvirtadienį, kada jausmai ir širdis neduos ramybės. Nespauskite savęs ir nebandykite visko sudėlioti į vietas. Geriau savo žavesį pasitelkite viliojimui ir malonumams. Savaitgalį  aistros tikrai nepašykštėsite savo partneriui ar partnerei, tačiau tuo pačiu žuvų ženklo atstovus aplankys ir nauja paslaptinga meilė.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
kreipkis i palmira asmeniskai tau pasakys surasi cia ka ar ne :D
Meiles horoskopai? Tai, kad labiau cia bendrai kazka raso... :D Ne apie santykius ir galimybes sutikti kazka :D
Naujas komentaras