Meilės horoskopas savaitei (09 12 – 09 18)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Savaitės pradžioje jums bus neaiškūs jūsų simpatijos ar mylimojo (-osios) ketinimai, todėl nebijokite jos ar jo tiesiog paklausti. Nors atsakymai gali būti migloti, bet, supratę (-usi) Jūsų situaciją, jis ar ji bent pradės aiškiau elgtis. Savaitės viduryje norėsis kaip reikiant supurtyti reikalaus. Dabar jūs kaip niekad pilni energijos užbaigti dar vieną savo gyvenimo etapą ir viską pradėti naujai. Savaitgalį visus žavės jūsų vertybės, tad pats metas išsiaiškinti, ar jos tikrai sutampa su partnerio.

JAUTIS
Panašu, kad savaitės pradžioje jums labiau patiks narplioti kitų meilės gyvenimo pinkles ir vengi savųjų. Na ir gerai! Dabar jūs kaip niekad dalinsite puikius santykių patarimus arba net pastebėsite žmones tinkančius vienas kitam. Jei turite antrą pusę, greičiausiai savaitės viduryje jis ar ji bus itin užsiėmęs (-usi) ir dėmesio teks pasiprašyti patiems. Nedvejokite ir išsiaiškinkite, ar tai tikrai viso labo užimtumas, ar rimtesnės problemos. Savaitgalis (su mylimu žmogumi ar be jo) tinkamas vakarėliams ir naujoms pažintims, tad nesėdėkite namie!

DVYNIAI
Savaitės pradžioje būsite kaip niekad išsekę, tad blogiau jau tikrai nebus! Giliai įkvėpkite, atsigaukite ir pasistenkite susitvarkyti su visomis savo pareigomis ir galvosūkiais. Savaitės viduryje suprasite, kad jūsų draugai ir artimieji labai palankiai žiūri į jūsų meilės gyvenimą, tad gali tekti dviese apsilankyti keliuose vakarėliuose ar draugų susibūrimo vietose – jūs būsite pakylėti savo antrosios pusės asistavimo ir dėmesio. Visos savaitės bėgyje venkite kritikos, nes negalėsite į ją protingai reaguoti, todėl ji gali šiek tiek pagadinti nuotaiką.

VĖŽYS
Savaitės pradžioje jausitės pakankamai neblogai, tačiau reikia vengti darbų, kurie reikalauja daug smulkmeniškumo. Į tai taip pat įeina santaupų skaičiavimas ir planavimas (dviejų žmonių) arba staigmenos planavimas mylimajam (-ajai). Nors savaitės viduryje norėsis greitai padaryti visus darbus ir tiesiog atsipūsti – neskubėkite, dabar tam nepalankus metas. Nebūtinai greičiausi laimi lenktynes, o ypač santykiuose. Savaitgalį leiskite prasiveržti savo žavesiui ir priminkite visiems, kokie jūs nuostabūs ir kodėl taip visus traukiate.

LIŪTAS
Savaitės pradžioje nesitikėkite daug aiškumo santykiuose – jums arba teks visiškai pasitikėti savo antrąja puse, arba bandyti išvilioti visą reikalingą informacija klasta ir žavesiu. Savaitės viduryje sutikti žmonės šiek tiek pakeis jūsų požiūrį į dabartinius santykius arba jų nebuvimą. Jūs nebūtinai turite klausyti aplinkinių, tačiau draugiški patarimai dar niekam nepakenkė. Jei nuspręsite, kad atėjo metas pokyčiams – juos gerai apsvarstykite. Žvaigždės rodo, kad gali tekti susidurti su popierizmu, kuris palies ir jūsų meilės reikalus.

MERGELĖ
Šią savaitę jūs labai nekantrūs ir atrodo, kad visi nespėja judėti jūsų tempais. Nieko baisaus, jūs tiesiog turėsite daugiau laiko poilsiui laukdami, kol jus pasivys. Savaitės viduryje bus labai sunku dalintis jausmais, tai nieko baisaus, jei jūs vieniši, tačiau jei dviese skinate meilės vaisius, paslaptys ir užslėpti jausmai gali pridaryti nemažai nemalonumų, tad teks ieškoti kompromisų. Savaitgalį spinduliuosite gera energija, tad tai geras metas gauti daugiau informacijos iš savo simpatijos ar daryti didelius planus su ilgalaikiu mylimuoju (-ąją).

SVARSTYKLĖS
Pirmosiomis savaitės dienomis neskubėkite – aplink jus vyksta kur kas daugiau dalykų, nes jūs dabar pastebite, tad spręskite po vieną problemą vienu metu ir pamatysite teigiamas pasekmes greičiau nei tikitės. Jei turite naują simpatiją, neskubėkite, nes tas žmogus gali būti visai ne toks, kokiu dedasi. Savaitės viduryje norėsis visą dėmesį sutelkti į tą vienintelį asmenį, todėl kartu su juo romantiškai ruoškitės savaitgaliui – tai metas, kai norėsis sustyguoti santykius. Tikėtina, kad rimtus ir ilgalaikius santykius dabar bus norima apvainikuoti santuoka.

SKORPIONAS
Jūsų žaisminga seksualinė energija savaitės pradžioje trauks visus, o šiuo metu jūs kaip niekad turite gebėjimą padėti žmonėms užmiršti visas problemas. Dabar puikus metas pademonstruoti ne tik savo rimtąją pusę. Savaitės viduryje būsite puikus ramstis mylimam žmogui ar simpatijai, jums netruks puikių ir naudingų patarimų, padėsite jam ar jai išspręsti problemas – tai labai naudinga, ypač jei ketinate jį ar ją ilgam palenkti savo pusėn. Savaitgalis tinkamas nutrūktgalviškiems poelgiams: pakviesti į pasimatymą visiškai nepažįstamą žmogų ar pasiūlyti neeilinį laiko praleidimą savo antrajai pusei.

ŠAULYS
Savaitės pradžioje pasistenkite nesijaudinti ir nesigilinti į savo psichologinę būseną. Jei negalite atsakyti į savo mylimojo (-osios) klausimus iš karto, pasistenkite šiek tiek juos paklaidinti minčių labirintuose, kol sugalvosite kaip jums tinkamai išnaudoti atsakymus. Savaitės viduryje gali norėtis pažaisti įvairius erotinius žaidimus ir tai tikrai neprives prie blogo (jei žaisite saugiai). Savaitgalį pastebėsite detales, kurios ankščiau atrodė nereikšmingos, tad gebėkite jomis pasinaudoti.

OŽIARAGIS
Savaitės pradžioje metas žengti naują žingsnį su kažkuo, jei tokius turite, arba link kažko, jei ne. Būsite šiek tiek mažiau energingi, nei kiti, tačiau galite nuveikti kur kas daugiau darbų. Savaitės viduryje jausitės tiesiog trokštantys stabilumo, tačiau tik ne naujų įsipareigojimų santykiuose. Savaitgalis puikus metas mėgautis meile arba , jei neturite, jos ieškoti.

VANDENIS
Savaitės pradžioje didelės žmonių grupės jus veiks kaip energetikais, todėl nesinorės sėdėti užsidarius namie vien tik su savo antąja puse. Net jei tai tik ir savaitės pradžia, nepraleiskite nė vienos progos pasilinksminti, nes atėjus savaitės viduriui teks šiek tiek nurimti ir išklausyti, ko nori jūsų mylimasis (-oji), simpatija ar sutuoktinis. Savaitgalis naudingas susitikimams su senais draugais, pažįstamais. Galima nostalgija ir buvusių santykių ilgesys, tačiau nepasiduokite jam, tiesiog išmokite kažkada likimo duotas pamokas ir judėkite toliau. 

ŽUVYS
Savaitės pradžioje tiesiog tvarkykite savo reikalus ir pasistenkite nesijaudinti dėl savo antrosios pusės – jis ar ji pasirūpins savimi tiek laiko, kiek Jums reikės susivokti savo jausmuose. Jei įmanoma, savaitės viduryje grįžkite mintimis ir darbais į santykius, arba jei nusprendėte, kad jie jums nereikalingi – tiesiog juos nutraukite. Savaitgalį jums norėsis išbandyti kažką naujo ir didelė tikimybė, kad atsiras tam labai tinkamas žmogus.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras