Meilės horoskopas savaitei (09 13 - 09 19)

 
3 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Kitą savaitę žvaigždės jums žada išbadymus. Jie gali būti susiję tiek su profesine sritimi, tiek ir su artimiausiais šeimos nariais ar draugais. Tikėtina, kad teks pakovoti už save, savo gerovę, stipriai ginti asmeninę nuomonę. Tačiau viskas nenueis perniek ir galiausiai suteiks jums tai, ko nusipelnėte – saldų atpildą. Savaitės pabaigoje galimi romantiški nuotykiai. Neatsisakykite, jeigu būsite pakviesti sudalyvauti vakarėlyje su daug nepažįstamų žmonių.

JAUTIS
Tikėtina, kad susidursite su sunkumais profesinėje srityje. Tačiau gerų emocijų bendraujant su šeimos nariais, artimiausiais giminaičiais ar draugais tikrai nestings. Jeigu turite šalia savęs mylimą žmogų, gali būti, kad atgims jausmais ir pasiryšite leistis į antrąjį medaus mėnesį. Jeigu gyvenimo žmogaus vis dar ieškote, šią savaitę jo surasti jums nepavyks. Tačiau romantikos ir nuotykių kupinas laikas – bet kuriuo atveju garantuotas.

DVYNIAI
Jausitės aplinkinių nesuprasti, neįvertinti, dažnai apniks pesimistinės nuotaikos. Su tokiomis emocijomis tikėtina, kad susidursite būdami vieni, todėl patariama šią savaitę kuo daugiau laiko leisti su artimiausiais jums žmonėmis. Jie ne tik bus puikūs kompanionai, bet ir atneš naujų vėjų jūsų gyvenimui. Gali būti, kad išgirsite apie save tai, kas pakels pasitikėjimą savimi ir privers kitaip pažiūrėti į pasaulį. Meilės fronte – nieko naujo.

VĖŽYS
Meilė sklandys ore. Nuo pat pirmos savaitės dienos iki paskutinės jausitės taip, it kažkas jums būtų suteikęs sparnus. Nestokosite puikios nuotaikos, taip traukdami aplinkinių dėmesį. Sulauksite daug pagyrimų iš priešingos lyties atstovų, kai kas pakvies jus ir į pasimatymą. Net jeigu ir dvejojate dėl šio asmens, neatsisakykite sudalyvauti romantiškoje vakarienėje. Pirmas įspūdis neretai klaidingas, dėl to vardan geresnio pažinimo suteikite jam dar vieną šansą.

LIŪTAS
Klausimas, į kurį jau kurį laiką stengiatės atsakyti, taps nebe toks opus kaip anksčiau. Nors atsakymo į jį greičiausiai kol kas dar negausite, tačiau pats iš esmės jis jau bus paradęs savo svarbą. Gali būti, kad sutiksite seniai matytą asmenį, o šis susitikimas bus ne tik malonus, bet ir suteiks vienokios ar kitokios naudos. Nepamirškite trumpam stabtelėti ir artimiausiems žmonėms sakyti, kaip juos mylite, nes šie iš jūsų to ypač laukia.

MERGELĖ
Gali būti, kad jus apniks nostalgiškos nuotaikos: prisiminsite gražiausius gyvenimo įvykius, kurie liko toli praeityje, mintimis nuklysite į vietas, kuriose anksčiau gyvenote. Toks jausmas normalus, tačiau reikėtų suprasti, jog žvalgymasis atgalios naudos neduoda. Kiekviena gyvenimo diena yra pati nuostabiausia, todėl stenkitės išmokti džiaugtis viskuo, kas duodama. Jeigu prireiks artimųjų paramos, kreipkitės į juos ir sulauksite tai, ko taip trokštate.

SVARSTYKLĖS
Gali būti, kad jaučiatės pavargę, nes pastaruoju metu susidūrėte su sudėtinga veikla, reikėjo susidoroti su daugybe užduočių. Norite atsipalaiduoti, tačiau niekaip negalite atrasti tam laiko. Net jeigu galimybės ir ribotos, pasistenkite šiek tiek stabtelėti ir atsipūsti. Meilės fronte tikėtini malonūs siurprizai. Neskubėkite atstumti naujai sutiktų žmonių, net jeigu jie atrodo negalintys būti bendrakeleiviais: pirmas žvilgsnis dažnai klaidingas.

SKORPIONAS
Nors jūsų Zodiako ženklui tai nebūdinga, tačiau jeigu šią savaitę teks apsispręsti dėl vieno iš dviejų dalykų, jums kaip niekada trūks sveikos nuovokos elementariam apsisprendimui. Pasistenkite negaišti tam laiko ir išsirinkti dalyką, apie kurį pagalvosite pirmiausiai. Būkite atidesni rinkdami žodžius, nes aplinkiniai gali jus suprasti ne taip, kaip norėtumėte. Neatstumkite arčiausiai jūsų esančių žmonių, nes jie – didėji jūsų gyvenimo pagalbininkai.

ŠAULYS
Nusimato romantiškai svaigi savaitė. Mylimas žmogus jus tiesiog nešios ant rankų – jausitės it rojuje. Jeigu antrosios pusės šiuo periodu neturite, nenusiminkite. Romantikos ir jūsų gyvenime dabar netruks. Gali būti, kad susipažinsite su nauju asmeniu arba atnaujinsite seniai nutrūkusius ryšius su buvusiu mylimuoju. Tiek vienas, tiek ir kitas atvejis į jūsų gyvenimą atneštų daug grožio. Atsipalaiduokite ir priimkite jums teikiamas dovanas.

OŽIARAGIS
Niršite dėl visko, kas jums tik nesiseks. Atminkite, nesėkmių pasitaiko visiems žmonėms, tačiau nebūtina į jas visada karštai reaguoti. Jaukiausiai jausitės leisdami laiką namuose su artimiausiais jums žmonėmis. Mylimas asmuo apsups jus šiluma ir dėmesiu. Jeigu atsiras galimybė pakeliauti – neatsisakykite jos. Ne tik gerai pailsėtumėte, bet ir patirtumėte tokių nuotykių, apie kuriuos niekada nebūtumėte pagalvoję. Paskambinkite seniai nematytam artimam bičiuliui.

VANDENIS
Tikėtina, kad ši savaitė jums pažers daug įvairių naujovių: kažkas pasikeis tiek namuose, tiek profesinėje srityje. Gali būti, jog jus pakels pareigose, o šeimos narys ar artimiausias giminaitis praneš jums kažkokią svarbią naujieną. Pasistenkite kuo mažiau laiko, neturėdami ką veikti, leisti namuose. Verčiau paskambinkite geriausiam draugui ir pasiūlykite kartu išgerti puodelį kavos: gal sužinosite dar kažką, kas pakeis jūsų gyvenimą.

ŽUVYS
Ši savaitė jums žada daug meilės ir romantikos. Tikėtina, kad jumis susižavės asmuo, kuris bematant apvers jūsų gyvenimą aukštyn kojomis. Priimkite taip lauktą dėmesį išskėstomis rankomis. Jeigu patys jaučiate romantiškus jausmus kokiam žmogui, galite subtiliai apie tai užsiminti. Gal šis asmuo nesudėtingai perskaitys jūsų žodžių potekstę ir paaiškės, jog meilės nuojautos tvyro ne tik iš jūsų pusės. 

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (3)
labai pakankamai tiesos,viskas pagal horoskopa :)
"Ši savaitė jums žada daug meilės ir romantikos." Kažkaip abejoju meiles fronte jokių žiburių :/
"meilės fronte - nieko naujo". Kaip žiauru :(
Naujas komentaras