Meilės horoskopas savaitei (09 15 - 09-22)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Savaitės pradžioje nebandykite ko nors „atvesti į protą“, nesiaiškinkite santykių, nes tikėtina, jog pokalbis gali virsti rimtu ginču. Tai nereiškia, jog turėtumėt vengti spręsti iškilusias problemas, tačiau būtų protinga viską kuriam laikui atidėti. Itin emocingos dienos bus ketvirtadienis ir penktadienis, tad tomis dienomis pasistenkite būti užsiėmę, skirkite laiko šeimai ir draugams. Palankiausias laikas meilei – savaitgalis. Būsite pasiruošę rizikuoti, o kiti jus sutiks išskėstomis rankomis.

 

 

JAUTIS

Savaitės pradžioje praleiskite daugiau laiko su savo antrąja puse. Nepalankus laikas santykiuose daryti skubotus sprendimus (jau kuris laikas atsargumas nėra jūsų stiprioji savybė). Trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį vienišiems yra palankus metas išsakyti savo jausmus mylimiesiems, o turintiems antrąją pusę belieka mėgautis laime, artumu ir jaukumu žvarbiais rudens vakarais. Savaitgalį patartina vengti kritikos ir daugiau pastangų skirti santykių sutvirtinimui.

 

 

DVYNIAI

Iki trečiadienio viskas plauks pasroviui,tačiau savaitės viduryje galimos permainos. Visa tai bus tik į gera, tad neverta dėl to nerimauti, nors iš pradžių gali atrodyti, kas viskas eina tik blogyn. Išmokite atsipalaiduoti ir leiskite sau šiek tiek pasilepinti.

 

 

VĖŽYS

Šią savaitę patartina nesivelti į avantiūras. Šis metas nėra labai palankus priimti svarbius sprendimus ar pradėti kažką naujo. Patarimas šiai savaitei – plaukite pasroviui. Stenkitės kuo mažiau blaškytis ar ieškoti naujovių, ir tiesiog vertinti tai, ką turite.

 

 

LIŪTAS

Šią savaitę būsite labai užsiėmę, todėl pamiršite skirti laiko sau. Nepamirškite gerai pailsėti, tik tuomet būsite ne tik puikūs klausytojai, bet ir geri meilužiai. Labiau galvokite apie tai, ką kalbate, neatsargiai ištarti žodžiai gali pridaryti nemažai žalos. Savaitgalį praleiskite ramiai, jei turite galimybę, kartu su antrąja puse išvykite į gamtą.

 

 

MERGELĖ

Ši savaitė Jums palanki, būsite draugų apsuptyje, visi norės su Jumis pabendrauti. Tai – palankus metas aplankyti seniai matytus draugus arba atnaujinti romantišką pažintį. Jei esate įsipareigoję, stenkitės nekonfliktuoti su savo antrąja puse, nes galite pasakyti tokių dalykų, dėl kurių vėliau teks gailėtis.

 

 

SVARSTYKLĖS

Pirmadienis nedžiugins, atrodys, kad nesiseka viskas, ko tik   imatės. Nesijaudinkite, šis laikotarpis greitai praeis. Jei planuojate keisti darbą, darbo pokalbiams tinkamiausia diena – ketvirtadienis. Penktadienį ir šeštadienį galimos naujos pažintys. Rekomenduojama nepiktnaudžiauti alkoholiu, priešingu atveju, nepavyks įgyvendinti savaitgalio planų.

 

 

SKORPIONAS

 Savaitės pradžioje Skorpiono ženklo atstovams Žvaigždės pataria kažko imtis, atsiduoti meilei! Romantinis gyvenimas šiuo metu gali būti puikus, tačiau jeigu tiesiog gulėsite ant sofos ir žiūrėsite televiziją – pasimėgauti nepavyks. Lovoje laiką leisti šiuo metu galima tik dviem atvejais: jeigu joje mėgaujatės mylimojo draugija arba jeigu patogiai įsitaisę flirtuojate internete. Savaitės viduryje teks prisiminti, kad meilė – ne žaidimas ar varžybos, o jeigu jaučiatės kitaip, pats laikas apmąstyti viską, kas vyksta ir ko iš tiesų norite.

 

 

ŠAULYS

Pirmosiomis savaitės dienomis Šaulio ženklo atstovams svarbiausia bus padaryti gerą įspūdį naujiems sutiktiems žmonėms. Beje, vienišiams tai palankus laikas naujų santykių pradžiai, o turintys antrąsias puses gali dar labiau sustiprinti santykius, tarpusavio supratimą. Tuo tarpu savaitės viduryje, ko gero, jausitės kiek pasimetę, ramybės neduos su romantiniais reikalais nesusijusios mintys.

 

 

OŽIARAGIS

Taip, visada svarbu išlikti savimi, tačiau nedidelis „persikūnijimas“ savaitės pradžioje Ožiaragio ženklo atstovams gali dovanoti nemažai trokštamo dėmesio. Bent žingsneliu atsitraukite nuo savo įprasto stilius, būkite kiek laisvesni, gal net laukiniai! Savaitės viduryje gebėsite kaip niekad tiksliai nuspėti tai, kas bus svarbiausia romantinėje srityje – pasinaudokite proga. 

 

 

VANDENIS

Šią savaitę būsite labai pasyvūs, atrodys, kad nesinori nieko imtis. Vis dėlto, nepasiduokite niūrioms nuotaikoms ir apatijai – stenkitės kuo daugiau bendrauti su žmonėmis – tikėtina, kad savaitės pabaigoje įgausite optimizmo ir norėsite imtis veiklos. Savaitgalį rinkitės aktyvias pramogas.

 

 

ŽUVYS

Šią savaitę jūsų intuicija bus labai stipri, taigi, drąsiai galėsite ja pasikliauti priimdami sprendimus. Dienos nuo trečiadienio iki penktadienio šią savaitę bus palankiausios, taigi, jei reikės priimti svarbų sprendimą, būtų geriausia tai padaryti šiomis dienomis. Savaitės pabaigoje būsite labai energingi ir pasirengę kalnus nuversti, tačiau patartina šį laiką skirti kokybiškam poilsiui.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras