Meilės horoskopas savaitei (09 16-09 22)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

AVINAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje nepasitikėsite savo jėgomis, jausitės nelabai patrauklūs, tačiau jau savaitės viduryje viskas pasitaisys: jausitės laimingi ir mylimi, todėl nebus kada galvoti apie neigiamus dalykus ar savo išvaizdos trūkumus. Stenkitės laisvalaikį leisti aktyviai ir išnaudoti kiekvieną laisvą minutę – tai padės Jums jausis puikiai. Neatsisakykite apsilankyti vakarėlyje ar nueiti į teatrą.

SEKSAS: Šią savaitę būsite tiesiog priklausomi nuo intymių pagundų. Gal ir gerai, Jūsų partneriui ar partnerei tikrai neteks nuobodžiauti – būsite kūrybingi kaip niekad.

JAUTIS

SANTYKIAI: Šią savaitę Jus plėšys dvejonės, tačiau, tikėtina, kad Jums pavyks priimti tinkamą sprendimą, dėl kurio neteks gailėtis. Daugiau dėmesio skirkite antrajai pusei, jei esate įsipareigoję. Jei esate vieniši, šią savaitę sulauksite nemažai dėmesio ir priešingos lyties atstovų. Mėgaukitės tuo, tačiau būkite atsargūs.

SEKSAS: Šią savaitę, tikėtina, kad kažkoks asmuo bandys Jus sugundyti. Nenustebkite, jei ryte prabusite svetimoje lovoje...

DVYNIAI

SANTYKIAI: Šią savaitę norėsite ką nors pakeisti gyvenime. Nesiimkite drastiškų priemonių, ir pirmiausia pradėkite nuo smulkmenų, pavyzdžiui, perstatykite baldus. Nuotaika pagerės savaitės pabaigoje, jums norėsis laiką leisti aktyviai, bendrauti su žmonėmis. Įgyvendinkite savo norus – po savaitgalio tikrai jausitės atsigavę ir kupini energijos.

SEKSAS: Šią savaitę Jus domins naujovės miegamajame. Nebijokite atvirai reikšti savo norų, tikėtina, kad jie bus išpildyti.

VĖŽYS

SANTYKIAI: Šią savaitę jūsų nuotaikos svyruos: vieną dieną jausitės pakylėti, kitą dieną nenorėsite nieko daryti, o juolab bendrauti su žmonėmis. Pabandykite užsiimti savo mėgstama veikla, kuri padeda pasikrauti teigiamų emocijų. Bendraukite tik su tais žmonėmis, kuriais galite pasitikėti, priešingu atveju, galite skaudžiai nusivilti kai kuriais „draugais“.

SEKSAS: Stenkitės kuo mažiau kalbėti apie savo meilės nuotykius su mažai pažįstamais žmonėmis. Gali būti, kad informacija pasieks „netinkamas ausis“.

LIŪTAS

SANTYKIAI: Ši savaitė bus gana keista. Jums bus sunku suprasti, ko nori Jūsų antroji pusė, ir dėl to gali kilti pykčių. Stenkitės į viską reaguoti ramiai, jei nervinsitės, labiausiai pakenksite tik sau. Stenkitės išvengti kivirčų ne tik su antrąja puse, bet ir su draugais – jei būsite irzlūs ir pikti, tikėtina, kad savaitgalį praleisite būdami vieni.

SEKSAS: Šią savaitę seksas Jūsų per daug nedžiugins, tačiau, gali būti, kad taip nutiks tik todėl, kad norėsis kažko naujo. Na, o kodl tuo nepasirūpinus?

MERGELĖ

SANTYKIAI: Šią savaitę gausite tai, ko visada troškote. Savaitė palanki užmegzti naujas pažintis arba atnaujinti romantiškus santykius, tačiau, kaip bebūtų, laikotarpis nebus toks „karštas“, kokio norėtumėte. Stenkitės kuo daugiau bendrauti su Jums svarbiais žmonėmis ir mažiau jaudinkitės dėl buitinių smulkmenų. Savaitgalis palankus kelionėms.

SEKSAS: Šią savaitę seksas nebus toks karštas, kokio norėtumėte. Stenkitės per daug to nesureikšminti – tikėtina, kad greitai tai pasitaisys.

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Šią savaitę norėsite ką nors pakeisti, ir šis metas tam palankus. Savaitė palanki užmegzti naujas pažintis, santykius „perkelti į kitą lygmenį“, pavyzdžiui, susižadėti arba pradėti gyvenimą kartu. Dabar palankus metas planuoti – tikėtina, kad visos idėjos greitu metu bus įgyvendintos be didesnių pastangų.

SEKSAS: Šią savaitę išbandykite ką nors naujo. Nebijokite kalbėti apie seksualines fantazijas, priešingu atveju vėl liksite nepatenkinti.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Daugiau dėmesio skirkite savo antrajai puse, negalvokite vien tik apie save. Jei norite kažką pakeisti, atsižvelkite ir į savo antrosios pusės norus. Jei esate neįsipareigoję, šis metas nėra pats palankiausias pasimatymams. Vis dėlto, jei planuojate susitikimą su Jums patinkančiu asmeniu, tam palankiausia diena – ketvirtadienis.

SEKSAS: Jei norite įgyvendinti savo erotines fantazijas, stenkitės, kad tai neprieštarautų jūsų antrosios pusės norams ir poreikiams. Jei bandysite kažką neįprasto, pirmiausia aptarkite „taisykles“, nes gali nutikti taip, kad tuos pačius dalykus suprantate skirtingai...

ŠAULYS

SANTYKIAI: Šis metas Jums bus tikrai palankus. Jums pavyks įgyvendinti savo planus, o pastangų reikės įdėti visai nedaug. Palankios dienos pasimatymams – nuo trečiadienio iki šeštadienio. Žvaigždės Jums žada puikius įspūdžius ir geras emocijas, kad ir kokia veikla užsiimtumėte. Darykite tai, ką jau nuo seniau planuojate, ir Jums pasiseks.

SEKSAS: Ši savaitė bus palanki praktiškai viskam. Taigi, ir seksas – ne išimtis. Taigi, seksualinis gyvenimas jus tikrai džiugins, ir visą savaitę nuo veido nedings šypsena.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Šią savaitę nieko neplanuokite – viskas gali pakrypti visai netikėta linkme. Stenkitės nekritikuoti jums svarbių žmonių ir daugiau laiko skirti savo antrajai pusei – pastaruoju metu buvote pernelyg užsiėmę. Nesijaudinkite dėl nereikšmingų smulkmenų ir įžvelkite teigiamus dalykus – jų tikrai yra nemažai.

SEKSAS: Nesigėdykite savo erotinių fantazijų – jų turi tikrai kiekvienas, tačiau apie tai kalba tikrai ne visi. Jei pasitikite savo partneriu ar partnere, nebijokie apie tai pasikalbėti – kartais lytinį gyvenimą gali pagerinti vien tik nuoširdus pokalbis, ir visai nesvarbu, ar nuspręsite įgyvendinti fantazijas, ar ne.

VANDENIS

SANTYKIAI: Neverta nerimauti dėl nereikšmingų smulkmenų – šis laikotarpis Jums yra palankus, todėl pasinaudokite tuo. Užsiimkite tokia veikla, kuri Jums teikia daugiausiai džiaugsmo. Susiplanuokite romantišką pasimatymą, kuriam palankiausios dienos bus šeštadienis ir sekmadienis

SEKSAS: Šią savaitę būsite tikrai aistringi, taigi, būsite tikrai puikus meilužis (puiki meilužė). Tikėtina, kad jūsų fantazija bus tikrai laki, todėl išbandysite lovoje visai naujų dalykų. Kas žino, gal visa tai tikrai patiks?

ŽUVYS

SANTYKIAI: Imkitės iniciatyvos – nelaukite, kol Jums patinkantis asmuo žengs pirmą žingsnį. Ši savaitė tam tikrai palanki. Jei esate įsipareigoję, nustebinkite savo antrąją puse maža staigmenėle, ir tai nebūtinai turėtų materialus daiktas. Svarbiausia – rodyti pakankamai dėmesio, kuris yra tiesiog neįkainojamas.

SEKSAS: Šią savaitę būsite linkę išbandyti įvairiausių naujovių, ir tai jūsų santykiams su antrąja puse bus tik į naudą. Nebijokite imtis iniciatyvos ir kalbėti apie tai, kas Jums patinka labiausiai.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras