Meilės horoskopas savaitei (09 17 – 09 23)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Pirmadienį būkite nusiteikusi (-ęs) draugiškai – dabar Jūs galite būti labai saldžiai įtikinama (-s). Per kelias artimiausias dienas tiek romantiškoje srityje, tiek apskritai visame kame Jums seksis veikti maloniai ir lengvai. Šiuo metu bus daugiau emocijų nei veiksmo - leiskite sau jas jausti ir peržvelgti bei pasistenkite suprasti, kaip jaučiasi kiti. Kalbant apie veiksmą, geriausias tam laikas bus nuo ketvirtadienio iki šeštadienio. Jeigu dabar Jūsų pagrindinis tikslas yra meilė, tuomet... Jūs jos gausite! Sekmadienį verta išklysti iš savo tradicinio kelio ir parodyti pasauliui savo geranoriškumą bei gerą širdį ir sielą.

JAUTIS

Nesvarbu, ar esate vieniša (-as) ar poroje, žvaigždės siūlo pirmadienį paskirti sau. Pasivaikščiokite, nueikite į masažo saloną ir pasiruoškite artimiausioms kelioms dienoms, kuomet išryškės visos Jūsų emocijos ir aistros. Visi žmonės, kurie galvoja, kad esate labai rimta (-s), pakeis nuomonę apie Jus! Tuomet nuo ketvirtadienio iki šeštadienio ugdysite smalsumą romantikos srityje. Kuo daugiau žinote, tuo labiau galite augti – ir kiekvienas susitikimas Jums suteiks tam galimybių. Sekmadienį į viską žiūrėsite realistiškai. Kodėl nepasinaudojus proga ir neapsižvalgius, kas gero aplink?

DVYNIAI

Pirmadienį bus labai didelė tikimybė romanui! Jeigu būsite užstrigusi (-ęs) darbe, pasinaudokite pertraukėle bendravimui ar ryšio palaikymui su Jums rūpimu žmogučiu. Tuomet per artimiausias kelias dienas Jums reikėtų atrasti laiko į viską pažvelgti giliau. Flirtuoti ir skrajoti padebesiais yra smagu, bet ko Jūs norite iš tikrųjų? Pasiekti tai, ko norite, gali būti sudėtingiau, jei prieš tai visko gerai neapgalvosite. Kas bevyks toliau, tai galėsite paspartinti nuo ketvirtadienio iki šeštadienio. Šis laikas bus skirtas santykių, ryšių ir meilės apskritai užmezgimui arba nutraukimui ir tai priklausys tik nuo Jūsų. Sekmadienį pailsėkite. Jums to tikrai reikės!

VĖŽYS

Jeigu romantikos sritis Jums visuomet buvo tokia pati, tuomet panašu, kad Jums tai jau atsibodo. Savaitės pradžioje Jums reikėtų saugotis ne duobių savo kelyje, o vengti paspęstų spąstų. Sutelkite papildomą savo dėmesį į bendravimą su kitais ir įsiklausykite į savo vidinį balsą (ypač jeigu jis siūlo būti atsargiai (-iam). Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio suplanuokite laiką su geriausiais draugais – jausmas, kad Jus supranta, ir dalinimasis tuo, kaip jaučiatės (ir pasijuokimas iš to) padės pasijusti nauju žmogumi. Sekmadienį savo sąmoningumo ir intuityvumo dėka paskatinsite savo gyvenime pasirodyti meilei.

LIŪTAS

Pirmadienis bus puiki diena susidėlioti savaitės romantiškąją dienotvarkę, bet ką gi Jums reikėtų susiplanuoti? Antradienį ir trečiadienį gali būti geros dienos pokalbiui tiek su savo draugu, tiek su Jums svarbiu žmogučiu. Taip pat tai puikus laikas paplanuoti ir ką nors karštesnio – susitikimą, vakarą mieste, vakarėlį ar pasimatymą – ketvirtadienis, penktadienis ir šeštadienis bus idealios dienos nuotykiams,  jauduliui ir stebuklų kupiniems dalykams. Nebijokite pasakyti, ką turite galvoje (užuomina irgi gali padėti kai ką išsiaiškinti!). Sekmadienį sutelkite savo dėmesį į tam tikrus Jums svarbius dalykus. Įsiklausykite.

MERGELĖ

Pirmadienį romantikos srityje neskubėkite! Nekreipkite dėmesį į tuos, kurie bandys Jus skubinti. Jūsų emocijos ir troškimai per artimiausias kelias dienas gali tapti žymiai aiškesni – bet tik tuomet, jeigu apie juos kalbėsite. O su kuo? Priklauso tik nuo Jūsų. Tik įsitikinkite, kad jie Jūsų klauso įdėmiai ir kad Jūs taip pat juos išklausote. Nuo ketvirtadienio ir per visą savaitgalį žvaigždės Jums turi misiją: veikite! Sutelkite dėmesį, ženkite kelis žingsnius, būkite nuostabiąja (-iuoju) savimi ir judėkite drąsiai savo meilės keliu (ir pakeliui išjudinkite su meile susijusius reikalus!). Jauskitės laisvai! Jūs atrodysite tiesiog nuostabiai.

SVARSTYKLĖS

Pirmadienis gali būti visomis prasmėmis užimta diena, bet pirmiausia savo dėmesį reikėtų sutelkti į meilės sritį! Mažų mažiausiai išsiųskite kupiną flirto e-laišką ar du. Per artimiausias kelias dienas Jums gali prireikti visų geriausių pastangų susidoroti su galimais pasikeitimais. Kad viskas eitųsi sklandžiai, pasistenkite pamatyti visumą, o ne tik kažkurią problemos dalį. Nuo ketvirtadienio iki pat šeštadienio viskas pradės spręstis sklandžiai ir gražiai, kuomet už savo pasidalinimą didelėmis idėjomis ir verdančiais jausmais gausite gerų Karma taškų. Labai tikėtina, kad dabar Jums kažkas labai svarbus bus šalia Jūsų! Sekmadienį peržvelkite praeitį, bet neleiskite jai Jūsų persekioti.

SKORPIONAS

Kas bevyktų pirmadienį, skirkite tam šiek tiek savo dėmesio! Parodykite, kad esate atvira (-s) naujoms galimybėms. Jūs tikrai norėsite, kad Jus užvaldytų nepakartojama energija per artimiausias kelias dienas, kuomet žvaigždės sužadins jumyse nuostabiausias Jūsų savybes. Meilės srityje sėkmingais seksis užmegzti naujus nuostabius santykius ar palaikyti esamus. Ketvirtadienis gali pareikalauti šiek tiek diskusijų. Skamba grėsmingai, tačiau siekiant kai ką geriau suprasti gali būti – ir net turėtų būti – daug juoko. Sekmadienį pademonstruokite savo sumanumą – tai labai seksualu.

ŠAULYS

Kam pirmadienį kalbėti užuominomis, jeigu taip puikiai galite pasakyti visą tiesą? Jūsų geras humoras dabar labai pravers, tad būkite juokinga (-s)! Flirtuokite! Per kitas artimiausias dienas panašu, kad nebūsite labai nusiteikusi (-ęs) bendrauti, labiau norėsite susitelkti į savo vidų, gal kiek pasvajoti, apmąstyti savo gyvenimą ir svarbius meilės klausimus. Ar pasidalinsite su kitais tuo, ką nuspręsite? Galbūt – nuo ketvirtadienio per visą savaitgalį Jus užlies didelis pasitikėjimo savimi gūsis. Naujos laimės galimybės bus visai šalia, Jums tereikia tai pastebėti. Dabar būsite neįtikėtinai patraukli (-us). Pajuskite tą kibirkštį!

OŽIARAGIS

Pirmadienį paskirkite darbui ir jeigu tarpasmeniniai santykiai pasirodys kiek susipynę, pasistenkite ramiai juos išnarplioti arba, dar geriau, tiesiog išlaukite, kas bus toliau. Kitos kelios artimiausios dienos suteiks galimybę pasaldinti esamus santykius, o jeigu esate vieniša (-s), bus daugiau galimybių užmegzti naujus. Raktas į viską – matyti dalykus tokius, kokie yra, tiek nuostabius, tiek keistus, tiek dar kokius nors. Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio klausykite savo širdies. Tai, kad parodysite pasauliui, kad esate rimtai nusiteikusi (-ęs) dėl to, ko norite, Jums žada gerus dalykus, kurie Jus pasieks nuo sekmadienio!

VANDENIS

Pakaitinkite savo pasaulį pirmadienį! Pasidalinkite savo švytėjimu ir pradėsite judėti meilės keliu. Ženkite žingsnį į priekį ir atsiimkite Jums priklausančius laimėjimus romantikos srityje, kol dar galite tai padaryti, nes per artimiausias kelias dienas galite nuklysti į apylanką, kuri Jus nukreips nuo širdies reikalų.  Tikėtina, kad sutelksite dėmesį į su karjera susijusius dalykus. Kaip bebūtų, labai naudinga neatitrūkti nuo socialinių dalykų tam, kad išlaikytumėte balansą – ketvirtadieniui ir visam savaitgaliui norėsite suplanuoti ką nors smagaus. Išvykos ir žaidimai – viskas, kas reikalauja iššūkio ir yra kiek netradiciško – dabar padės užmegzti ryšį (gal net karštą kontaktą!). Sekmadienį praleiskite ramiai ir laukite ženklo.

ŽUVYS

Jūs tiek daug duodate kitiems, kad kartais pamirštate pasiimti savo dalį. Savaitės pradžioje žvaigždės labai rekomenduoja baigti būti tokia (tokiu) nesavanaudiška (-u)! Ko Jūs dabar labiausiai trokštate? Ypač su meile susijusiuose reikaluose susidėliokite savo prioritetus ir apsvarstykite savo troškimus - gana būti tokiai neapsisprendusiai (-iam). Jeigu jaučiate, kad kažkas ne visai taip, kaip norite, susidorokite su tuo. Nuo ketvirtadienio ir per visą savaitgalį meilės srityje Jūsų laukia didžiuliai teigiami dalykai. Tiesiog atverkite akis ir palaikykite šimtaprocentinį ryšį su viskuo, kas Jus supa.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš freezr / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras