Meilės horoskopas savaitei (09 18 – 09 24)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

  Ši savaitė avinams bus laukinės meilės metas. Nesėkmes ir įsimintini flirto momentai persipins tarpusavyje. Tačiau juk dramos, dinamiškas judėjimas ir netikėtumai yra būtent tai, kas jaudina šio ženklo atstovus. Antradienį ir trečiadienį meilės klausimais žvaigždės avinams pataria būti kantresniems, tačiau ketvirtadienį ir likusią savaitės dalį vėl galėsite būti greiti ir įsiutę. Savaitgalis tinkamas laikas švęsti ir flirtuoti. Savo žavesiu tiesiog nuginkluosite priešingos lyties atstovus.

 

JAUTIS

Pirmadienis bus tikrai užimtas ir būsite priversti skubėti, tačiau antradienį pamatysite, kad darbas dar ne viskas kas Jums liko. Gerbėjų eilė jautukų atžvilgiu bus išties ilga. Ketvirtadienis taip pat itin palankus meilei. Šio ženklo atstovus sups mylimi žmonės ir patys šilčiausi jausmai. Penktadienį  arba šeštadienį nusimato intriguojantys pasiūlymai ir flirtas. Tačiau prieš pasineriant į intriguojančius meilės nuotykius gerai pagalvokite, kas jums yra svarbiau? Savaitgalis priklausys tik nuo jūsų ir to - kokių meilės tikslų siekiate.

 

DVYNIAI

Jeigu Jūsų laukia svarbus susitikimas pirmadienį, pasikalbėkite su savo antrąja puse ir nervai bei  įtampa kaipmat atslūgs. Esate komunikabilus, tad prakaituoti tikrai nėra ko. Antradienį ir trečiadienį meilės srityje tikėtinos kliūtys, todėl dvyniams bus svarbu atrasti tinkamus būdus kaip prieiti prie savo antrosios pusės ar patinkančio asmens.Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio dvynių lauks karštos diskusijos ir flirtas, o pats tinkamiausias šio ženklo atstovams ginklas, bus -  smegenys.

 

VĖŽYS

 Nors savaitė bus gana permaininga, bet romantiškus jausmus išsaugosite savo širdyje. Pirmadienį vėžiai bus valdomi emocijų, tačiau reikiant priimti sprendimus, sugebėsite laiku įjungti smegenis.  Nuo antradienio iki ketvirtadienio vėžiukus lydės saldžios ir romantiškos akimirkos. Šiomis dienomis vėžių neapleis žavesys, todėl tai puikus metas naujoms pažintims. Likusias savaitės dienas vėžiukų neapleis meilės energija, todėl savaitgalis itin tinkamas kelionėms ir romantiškoms išvykoms.

 

LIŪTAS

Pirmadienį šio ženklo atstovus lydės neišsenkanti energija ir įdomūs susitikimai. Antradienį bei trečiadienį širdyje gali kilti šiokia tokia sumaištis, tačiau kuo lankstesni būsite, tuo geriau žinosite kaip atsakyti į savo širdies klausimus. Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio liūtai jausis tiesiog puikiai, nes bus pačiame dėmesio centre. Tikėtina, kad šiomis dienomis užmesite įdomias ir naudingas pažintis. Sekmadienį įsiklausykite į tai ką sako Jūsų intuicija. Ji nemeluos.

 

MERGELĖ

Pirmadienį mergelės bus linkusios ieškoti tikrų dalykų. Atminkite, kad meilė kaip ir gyvenimas tikrai egzistuoja. Antradienį ir trečiadienį filosofinės mintys  ir toliau neapleis mergelių. Ir ne veltui, tikėtina, kad atidžiai pažvelgę į savo sielos karteles atrasite kažką naujo.  Galbūt tai padės atrasti naują meilę ar iš naujo pamilti senąją. Ketvirtadienį ir šeštadienį viską lems Jūsų nusiteikimas.  Tad viskas tik Jūsų rankose. Sekmadienį  klausykite savo širdies ir meilės energiją nukreipkite tinkama linkme.

 

SVARSTYKLĖS

 Pirmadienį  žvaigždės svarstyklėms pataria atrasti balansą meilės srityje tarp imti ir duoti. Antradienį ir trečiadienį būsite tiesiog žavingi. Saldus bendravimas, naujų gerbėjų ratas leis svarstyklėms jaustis ypatingai. Tiesa, atsiradę nauji gerbėjai gali kaip reikiant pakoreguoti svarstyklių jausmus ir mintis, tačiau šeštadienį arba sekmadienį  kuo puikiausiai suprasite, kad Jūsų pasirinkimas yra teisingas (koks jis bebūtų).

 

SKORPIONAS

Šią savaitę skorpionų laukia tikras iššūkis meilės srityje. Tikėtina, kad sulauksite įdomių pasiūlymų iš priešingos lyties atstovų. Tad Jūsų laukia nelengvas sprendimas, žengti šį žingsnį ar ne? Žvaigždės prognozuoja, kad nauja pažintis ir užsimezgę  nauji santykiai gali būti naudingi ateityje. Ketvirtadienį paslapčių taip pat nepritrūks, todėl  skorpionai jausis lyg   būtų tikri meksikietiško serialo herojai. Savaitgalis nusimato ramesnis, tad galėsite sau leisti apmąstyti kas vyko šią savaitę.

 

ŠAULYS

Jeigu pirmadienį Jūsų laukia kelionė, tikėtina, kad jos metu sužinosite šį tą įdomaus ir intriguojančio.  Jeigu jau seniai keliavote, žvaigždės rekomenduoja tą pradėti daryti būtent šią savaitę. Nuo ketvirtadienio tikėtini nesklandumai darbe, tačiau sugebėsite išsisukti net iš kebliausios situacijos, o Jūsų žavesiui negalės atsispirti nei vienas ar nei viena.  Savaitgalį sulaukite žinios iš draugų poros apie jus pačius.

 

OŽIARAGIS

 Savaitės pradžia nebus sparti, tačiau pagreitį pavyks išvystyti nuo antradienio ar trečiadienio. Šiomis dienomis pajusite energijos pliūpsnį ir jėgų antplūdį, todėl atrodys, jog galite nuversti kalnus. Pagaliau suprasite, kad visos  gyvenimo problemos yra įveikiamos, o daugelis uždavinių – išsprendžiami. Gudrumas ir pastangos lydės jus visa savaitę, kad, tikėtina, kad įveiksite daugelį kliūčių.

 

VANDENIS

 Jūsų iškelti  tikslai ir užsispyrimas ves iš proto ne tik jus pačius, bet ir aplinkinius. Ir viskas yra todėl, kad Jus valdo įpročiai. Tačiau ne viskas visada būna taip kaip planuojate, todėl žvaigždės jums pataria nepersidirbti ir bandyti atrasti kažką visiškai naujo ir nereikalaujančio daug pastangų.  Jei tik galite šią savaitę stenkitės daugiau ilsėtis ir mažiau dirbti. Savaitės pabaigoje, tikėtina, atrasite ryšį su žmogumi, kuris,atrodė, neturi nieko bendro su jumis.

 

ŽUVYS

 Jūs turite keletą puikių idėjų. Tačiau, jei su jomis nesutinka kiti žmonės, tai dar nieko nereiškia. Galbūt jie į viską žiūri iš kitos perspektyvus nei jūs.  Tokia nesutapusių požiūrių dilema žuvis lydės visa savaitę . Savaitgalį tikėtinos problemos ir meilės srityje dėl nesutapusių nuomonių. Prisiminkite, kad meilėje svarbūs ne tik jūsų sprendimai, bet būtina mokėti  rasti kompromisą. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras