Meilės horoskopas savaitei (09 19 – 09 25)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Pirmadienis, ko gero, geriausia šios savaitės diena meilei ir romantikai: pasidairykite simpatijų smagiam laiko praleidimui arba bandykite atrasti kuo daugiau jus žavinčių bruožų savo jau turimoje antrojoje pusėje. Tik nepersistenkite painiomis meilės užuominomis – kuo paprasčiau, tuo geriau. Jei jus kankina klausimai ir bijote antrosios pusės reakcijos į juos, rinkitės trečiadienį, kai žvaigždės visus kozirius įdės jums į rankas. Jei ieškote romantiškų nuotykių, tam palankus metas prasideda ketvirtadienį, na o sekmadienį skirkite ramiam poilsiui.

JAUTIS
Panašu, kad pirmadienį galite padaryti tai, ko net patys iš savęs nelaukiate. Nutrūktgalviškipoelgiai gali išjudinti reikalus naujos meilės srityje, arba kaip reikiant užkaitinti esamus santykius. Savaitės viduryje pasistenkite suprasti, kas jums suteikia stabilumo, pasitikėjimo ir teigiamų emocijų. Jei tokius jausmus sukelia konkretus asmuo, žavėkite jį ir nesvarbu, ar tai naujas pažįstamas, ar jūsų partneris. Savaitės pabaigoje vienišiams gali atsirasti proga leistis į karštą nuotykį. Šeštadienio vakaras ir sekmadienio rytas palankūs pasimatymams.

DVYNIAI
Pirmadienį jums gali šauti į galvą karšta ir neįprasta idėja liečianti jūsų santykius. Savaitės pradžioje nevengsite flirto ir taip žavėsite visus, kas tik pasitaiko jūsų kelyje. Venkite pavydo scenų savaitės viduryje, nes pavydas jums iš principo nebūdingas, todėl galite santykiams pridaryti žalos. Iki pat savaitgalio galėsite mėgautis gera nuotaika, protiniu ir fiziniu aktyvumu, šią savaitę gali susidėlioti jūsų ateities planai. Savaitgalį nesitikėkite, kad aplinkiniai (įskaitant ir antroji pusė) skaitys jūsų mintis, tad jei jau turėsite ką pasakyti – sakykite tiesiai šviesiai.

VĖŽYS
Užimtas pirmadienis gali atidėti į šalį meilės reikalus, tačiau neilgam – nuo trečiadienio jūs ir vėl meilės paieškose arba, jei turite antrąją pusę, galvosite, kaip santykius paversti romantiškesniais. Jei savaitės pabaigoje planuojate pasimatymą, pasistenkite išversti antrąją pusę iš koto – dabar jums ypatingai seksis padaryti nepamirštamą įspūdį ir pasiekti savo tikslų. Sekmadienį tenkinkitės romantiškomis smulkmenomis – jos neleis užgesti ugnelei, tačiau nesueikvos daug energijos.

LIŪTAS
Jei pirmadienį diskutuosite apie savo širdies reikalus su mylimu žmogumi arba tiesiog gerais draugais, suprasite, ko jums iš tiesų trūksta šiuo metu. Nuo antradienio galėsite imtis iniciatyvos ir gauti tai, apie ką galvojote pirmadienį, tad negaiškite laiko – tai puikus metas įgyvendinti savo troškimus, todėl nepražiopsokite jo. Besibaigiant darbo savaitei jūsų santykiai ir jūs pats prisipildysite daugiau romantikos, vidinio žavesio, todėl nevakarokite namuose, dalyvaukite vakarėliuose ar kultūrinėse programose – ir save parodysite, ir į kitus pasižiūrėsite. Sekmadienį pailsėkite.

MERGELĖ
Pirmadienį norėsite logiškai išanalizuoti savo santykius, tačiau padarytos išvados jūsų antrajai pusei gali pasirodyti nereikšmingais sapaliojimais. Savaitės viduryje būsite nusiteikę itin romantiškai, todėl jei turite simpatiją – pats metas suplanuoti pasimatymą ir žengti tolimesnį žingsnį savo tikslams pasiekti (nesvarbu ar planuojami romantiški santykiai, ar trumpalaikis romanas). Savaitės pabaigoje norėsis perprasti visas detales susijusias su santykiais ir planais, tačiau neatrodo, kad seksis tai daryti: galite susidaryti klaidingą nuomonę apie jus supančius asmenis. Todėl palaukite savaitgalio ir viskas susidėlios į vėžes taip, kaip jūs ir norėjote.

SVARSTYKLĖS
Jei po savaitgalio turite juokingų istorijų, būtinai jas kam nors papasakokite - tai nutirpdys atsirandančias ribas tarp jūsų ir aplinkinių žmonių, be to, neblogai pasijuoksite. Antradienis ir trečiadienis nepalankios dienos aktyviems meilės poelgiams, todėl vertėtų palaukti ir džiaugtis tuo, ką dabar turite. Jei galvojate, kada tinkamas metas karštam pasimatymui – planuokite jį po ketvirtadienio, tada būsite labai žavūs ir patrauklūs aplinkiniams. Savaitgalį atrodysite ypač patikimai, todėl gali tekti patarti mylimam žmogui. Patartina to nedaryti lengvabūdiškai, nes šis patarimas turės ilgalaikės įtakos.

SKORPIONAS
Pirmadienį meilėje būkite toks atsargus, koks būnate atidus darbe. Kam iš karto šokti į meilės tinklą, prieš tai nepasigilinus ir nepažiūrėjus į priekį? Kalbant apie gilius jausmus, nuo antradienio iki ketvirtadienio turėsite galimybę pasinerti į romantiškus nuotykius. Norėdami pasiekti tai, ko trokštate, turėsite atsisakyti savo lūkesčių. Ketvirtadienio ir penktadienio vakarais norėsis pabėgti nuo rūpesčių ir kaip reikiant atsipalaiduoti, nesvarbu, ar šėlstant su draugais, ar su kažkuo ypatingu praleisti nepamirštamą laiką. Kaip bebūtų, žvaigždės sako, kad nederėtų persistengti. Šį savaitgalį padarykite draugui paslaugą, už tai gausite teigiamų karmos taškų.

ŠAULYS
Pirmadienį būsite nekantrus dėl meilės reikalų, bet prisiminkite, kad meilės skubinti negalima. Antradienį ar trečiadienį Jūsų gebėjimas giliai kapstytis, keli atviri klausimai Jums padės išsiaiškinti, kodėl reikalai juda tokiu tempu. Nuo ketvirtadienio ir ypatingai visą šeštadienį labai smagiai leisite laiką, o meilei leisite savimi pasirūpinti pačiai.  Štai tada visi reikalai pradės darytis įdomūs (ir karšti!). Bet jeigu sekmadienį kažkas pasistengs užvaldyti Jūsų laisvą širdį ir mintis, tai Jus tik labai suerzins. 

OŽIARAGIS
Pirmadienį gausite taip labai laukto aiškumo romantiniuose reikaluose. Nuo antradienio iki pat ketvirtadienio įvairiose Jūsų gyvenimo srityse bus labai daug veiksmo; šiame sraute atsiras galimybė pokyčiams.  Nukreipkite savo širdį ir mintis tikslingai į tai, ko norite – šiuo metu aiškumas labai padės. Tie, kurie turi antrąją pusę, penktadienį gali pajausti, kad jų mylimas žmogus juos spaudžia, į ką bus atsakyta užsispyrusiu pasipriešinimu.  Tuo tarpu vienišiems gali tekti ginti savo romantiškumo likučius. Savaitgalį, jeigu pasirinksite realistišką tikslą savo meilės reikaluose, jį pasiekti bus juokų darbas.

VANDENIS
Pirmadienį veltui neiššvaistykite savo super romantinės energijos, kurią būsite sukaupęs per savaitgalį – bent jau išsiųskite mielą žinutę ar susitarkite dėl pasimatymo savaitės viduryje. Antradienį ir trečiadienį būsite užsiėmęs žemiškais dalykais ir tai Jus vargins, nes mieliau mėgautumėtės su meile susijusiais reikalais. Nuo ketvirtadienio Jums tereikės būti atviriems įkvėpimui, kurį siunčia žvaigždės, ir pasikliauti savo nuojautą. Tai bus puikus laikas santykių prasme, o tie, kurie dar neturi antrosios pusės, gali sutikti ypatingą žmogų. 

ŽUVYS
Pirmadienį savo širdžiai ir mintims leiskite pailsėti – gero filmo žiūrėjimas tam puikiai tiks. Jei pasirinksite romantinę komediją, nuo antradienio iki ketvirtadienio būsite tikrai geros nuotaikos, o meilė bus kupina smagių posūkių.  Tinkamai apsirenkite savo įmonės vakarėliui ir pasilinksminkite iš širdies. (O jei neturite darbo, tai tiesiog idealus metas eiti į pokalbius). Šį savaitgalį teks grįžti į realų pasaulį ir susidurti su tikraisiais jausmais. Gal tai bus labiau drama, nei komedija, bet viskas gali pasisukti labai švelnia linkme.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras