Meilės horoskopas savaitei (09 20 - 09 26)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Romantiškų nuotaikų ši savaitė tikrai nepašykštės. Ypatingo ryšio užmezgimas galimas trečiadienį. Dabar pats laikas permainoms: jeigu esate susipykę su savo antrąja puse – susitaikykite. Jeigu viskas vyktų per prievartą, pamastykite, ar nevertėtų šių santykių nutraukti bei pasinerti į dar nematytus vandenis? Tačiau jokiais būdais nesiimkite impulsyvių sprendimų: viską gerai apgalvokite, kad po to netektų skaudžiai gailėtis.

JAUTIS
Šią savaitę jausitės lyt atitrūkę nuo pavadėlio: būsite energingi, elgsitės spontaniškai, norėsite leistis į nuotykius. Gali būti, kad aplinkinių elgesys jūsų atžvilgiu bus neprognozuojamas. Tikėtina, kad jus toks nekonkretumas, neaiškumas išvargintų, tačiau svarbiausia, kad ir tokioje situacijoje išlaikytumėte šaltus nervus bei nepasiduotumėte emocijoms. Meilės srityje tikėtinos naujovės, todėl savaitgalį būkite pasirengę šėlsmui.

DVYNIAI
Trečiadienį Saulė bus Svarstyklių ženkle, kas įtakos atsivėrusias naujas galimybes meilės srityje. Jūs gebėsite lengviau išreikšti savo troškimus, taip pasiekdami tai, ko iš tikrųjų norite. Tačiau jeigu bandysite gauti kažką konkrečiai, nepersistenkite. Priešingu atveju iš šalies viskas gali atrodyti tiesiog juokingai. Nepaisant to, ši savaitė bus sėkminga. Geros naujienos tikėtinos ir profesinėje srityje, greičiausiai – savaitės antroje pusėje.

VĖŽYS
Šią savaitę visuomeninių reikalų tvarkymas paliks jums mažiau laiko ir energijos asmeniniam gyvenimui. Tačiau, jeigu demonstruosite savo iniciatyvumą grupiniame darbe, gali būti, kad tapsite kitų susižavėjimo objektu. Net jeigu jau turite gyvenimo partnerį, savo vertės demonstravimas kitiems jus gali padaryti populiaresniu platesniuose vandenyse. Taigi, nėra to blogo, kas neišeitų į gerą.

LIŪTAS
Laisvalaikio pokalbiai, kurie iš pažiūros neatrodytų tokie romantiški, iš tikrųjų gali stipriai jus nustebinti. Šią savaitę pasižymėsite itin geromis komunikacijos savybėmis, todėl nebus sudėtinga susipažinti su naujais žmonėmis ar palaikyti įdomų bendravimą su jau pažįstamais. Gali būti, kad būtent vienas iš tokių pokalbių nuves ir į kažką rimtesnio. Taigi, plačiau atverkite akis, nes romantiškas metas jau visai čia pat.

MERGELĖ
Ši savaitė bet kuriuo atveju vienaip ar kitaip įtakos jūsų asmeninį gyvenimą. Tikėtina, kad būsite impulsyvesni, gal net agresyvesni negu įprastai. Imkitės rizikos, susijusios su meilės reikalais. Tai galbūt atpūs netikėtų vėjų santykiams, jeigu jau atradote gyvenimo žmogų, o gal – suteiks puikias galimybes draugystei su nauju asmeniu. Apskritai – atsipalaiduokite ir leiskitės į nuotykius. Jei neišdrįsite, nieko ir nelaimėsite.

SVARSTYKLĖS
Trečiadienį Saulė atsidurs jūsų ženkle. Tai įtakos akivaizdžiai didesnį pasitikėjimą savimi, akinantį žavesį bei pranašumą kitų akyse. Mylėsite save, mylės jus ir kiti. Galimi pokyčiai profesinėje srityje. Noriai imsitės vadovavimo reikalų, nes neturėsite kantrybės išlaukti, kol kažką jūsų prašymu padarys kiti. Romantiškuose reikaluose šią savaitę būkite greiti ir impulsyvūs, priešingu atveju meilės laivas gali nuplaukti be jūsų.

SKORPIONAS
Tylūs kampeliai ir slaptos vietos. Būtent čia nutinka magiški dalykai. Dėl to labai norėsite atsiriboti nuo pasaulio ir su artimu žmogumi būti ten, kur jūsų niekas nemato. Galbūt iš tikrųjų išvažiuosite paatostogauti į mažą miestelį arba tokią tykią mintims vietą susikursite savo vaizduotėje. Neleiskite, kad šią savaitę smulkūs nenumatyti nesklandumai atimtų šansą susitikti su taip trokštamu asmeniu.

ŠAULYS
Šią savaitę atsivers durys įvairiausioms galimybėms. Jūsų susižavėjimas tuo gali būti perdėtas ir ore tvyroti itin karštos emocijos. Tačiau, Šauliai, jums juk kur kas geriau plūduriuoti įkaitusių emocijų vandenynuose, nei sėdėti paplūdimyje stebint kitų linksmybes. Nepamirškite išbandyti savo šansų ir meilės srityje. Nebūtinai sutiksite rimtą ir savęs vertą asmenį, tačiau nuotykiai ir linksmybės – garantuoti.

OŽIARAGIS
Šią savaitę reikalų, susijusių su santykiai, valdomi sveiko proto sutvarkyti negalėsite. Vienintelis tokios sprendimo būdas – atsidavimas impulsyvumui. Elkitės taip, kaip pirmą sekundę apie tai pagalvojus atrodys geriausia. Puikus metas asmeninio gyvenimo pagyvinimui. Tačiau greičiausiai dabar užmegzti santykiai neišsirutulios į ilgalaikę draugystę. Tačiau ne visada reikia iškart aklai kristi į rimtus įsipareigojimus.

VANDENIS
Jūsų širdis šią savaitę klajos po egzotiškus kraštus. Gali būti, kad užmegsite nuotykių kupiną pažintį su asmeniu ir užsienio ar net kitos rasės. Tai suteiks nemažai jaudulio ir naujų emocijų jūsų gyvenimui. Tik turėkite galvoje, kad šios šėlionės tebus laikinos linksmybės. Jeigu ieškote tikros romantiškos draugystės, verčiau negaiškite laiko dairydamiesi taip toli ir apžiūrėkite savą kiemą. Kartais tai, ko trokštame, yra per arti, kad pamatytume.

ŽUVYS
Jeigu sėdėsite vienoje vietoje ir lauksite, kol meilė pati pasibels į jūsų duris, - tik prisišauksite nemalonių emocijų. Šią savaitę verčiau imkitės iniciatyvos – taip laimėsite kur kas daugiau. Žinoma, elgdamiesi impulsyviai galite pridaryti ir klaidų, tačiau rizikavimas neretai suteikia naujų galimybių. Atrodo, kad esate primiršę savo artimiausius draugus. Pasistenkite jiems parodyti daugiau dėmesio. Ne tik juos pradžiuginsite, bet ir patys pasisemsite teigiamų emocijų.  

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (1)
nežinau, kokiu būdu, bet viskas pildosi :D
Naujas komentaras