Meilės horoskopas savaitei (09 22 - 09-29)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Savaitė tik prasideda, o žvaigždės Jums žada nuostabią savaitę! Pirmadienis atneša teigiamos energijos bangą į jūsų gyvenimą — todėl nukreipkite jį romantiškiems santykiams puoselėti. Teigiamas požiūris į gyvenimą, gera nuotaika - puikiausia dovana Jūsų mylimajam. Gera nuotaika ir sėkmė bus jaučiama ne tik asmeniniuose santykiuose, tačiau taip pat ir darbe. 

 

 

JAUTIS

Savaitės pradžioje trokšite romantikos, jaukių pasisėdėjimų su mylimuoju, tačiau aplinkybės susiklostys taip, kad darbui gausite skirti didžiąją savo laiko dalį. Tačiau jokiu būdu nenukabinkite nosies! Jau nuo savaitės vidurio situacija pagerės, galėsite atsipūsti ir daugiau laiko praleisti dviese, apsilankyti mėgstamame restorane ir pavakarieniauti žvakių šviesoje,  gal tiesiog jaukiai, prigludus vienas prie kito pabūti namie.

 

 

 

DVYNIAI

Nors Jūsų jausmai ir planai atrodo labai aiškūs ir konkretūs, pirmadienį gali norėtis šiek tiek atsipūsti ir persvarstyti kai kuriuos sprendimus. Įsibėgėjant savaitei vertėtų į viską žvelgti kuo realistiškiau, antraip galite blogai interpretuoti jums siunčiamus signalus. Baigiantis savaitei susiklostys palankus metas ne tik mintims, bet ir veiksmams, tad kodėl nepakursčius santykių ugnelės?

 

 

 

VĖŽYS

Šią savaitę būsite kiek sutrikę. Jums bus gana sudėtinga priimti teisingą sprendimą, taigi, jei bijote suklysti, drąsiai klauskite artimiausių žmonių patarimo. Palankiausios šios savaitės dienos - nuo pirmadienio iki trečiadienio. Savaitės pabaigoje pajusite, kad Jums trūksta jėgų, taigi, daugiau laiko skirkite poilsiui.

 

 

 

LIŪTAS

Savaitės pradžioje patartina apmąstyti, ko iš tikrųjų norite: ar tai, ką dabar darote, Jums teikia laimės, ar reikėtų ką nors keisti. Mažiau rūpinkitės dėl to, ką apie Jus kalba kiti – tai tikrai neturėtų Jums gadinti nuotaikos. Savaitės vidurys palankus užmegzti naujas pažintis, taigi, nesėdėkite namuose. 

 

 

MERGELĖ

Savaitės pradžioje jausite, kad ne viskas taip, kaip tikitės, tačiau viską galite pakeisti savo pastangomis ir kantrybe. Mąstykite pozityviai, ir viskas stosis į savas vietas. Savaitės vidurys žada malonių staigmenų, o savaitgalis – romantiškų nuotykių. Nenuvertinkite savo antrosios pusės, nepamirškite pasakyti komplimentų – kas gali būti geriau nei matyti laimingą mylimąjį?

 

 

SVARSTYKLĖS

Pirmadienį užmegztos pažintys bus ilgalaikės, tai – palanki diena pasimatymams. Savaitės viduryje galite imtis naujų darbų, pradėti nauji projektai pasiteisins. Šią savaitę stenkitės nekonfliktuoti, neatsargiai ištarti žodžiai gali padaryti didelę žalą, ir tai atsilieps ateityje.

 

 

 

SKORPIONAS

 Šią savaitę jausitės suvaržyti,  negalėsite daryti visko, ko norisi, tačiau nereikėtų dėl to per daug nerimauti. Viskas pasitaisys jau ketvirtadienį – pabaigsite svarbiausius darbus, todėl turėsite daugiau laiko romantiškiems pasimatymams ar tiesiog sau.

 

 

ŠAULYS

Jūsų kūnas tiesiog reikalauja poilsio. Nebūsite darbingi, tačiau degsite aistra. Stenkitės daugiau laiko skirti savo antrajai pusei. Asmeniniai santykiai krypsta Jūsų naudai. Jausitės laimingi, kupini aistros. Nustebsite, kad antroji pusė Jums rodys ypatingai didelį dėmesį – neklausinėkite, kodėl, tiesiog mėgaukitės tuo.

 

 

 

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje, tikėtina, Ožiaragio ženklo atstovus nustebins ryšys su kažkuo iš romantinės praeities. Nebijokite kylančių jausmų, būkite nuoširdūs ir siekite laimės. Trečiadienį svarbiausias turėtų būti darbas. Padarykite tai, ką reikia ir galėsite atsiduoti tam, kas malonu. Penktadienį bei šeštadienį skirkite laiko nedideliems apmąstymams: šiomis dienomis į meilės santykius gebėsite pažvelgti kiek iš kitos pusės. 

 

 

 

VANDENIS

Savaitės pradžioje romantikos srityje Jums gali prireikti praktinio patarimo. Jeigu su kažkuo susipažinote internetu, tegul Jūsų draugas peržiūri Jūsų profilį – ir Jūsų tikslus – galbūt reikėtų įkelti naujų nuotraukų. Jeigu esate poroje, paklauskite tų, kas gali žinoti, naujų vietų ir idėjų pasimatymams. Susiplanuokite veiklos savaitgaliui – ketvirtadienis ir penktadienis bus tinkamiausi poilsiui, o štai nuo šeštadienio tiesiog spinduliuosite energija.

 

 

 

ŽUVYS

Savaitės pradžioje bus laikas prisiminti romantiką! Nenuvertinkite tradicinio komplimento ar paprasto, nuoširdaus gesto. Nuo trečiadienio pasikeitimai Jūsų meilės gyvenime bus neišvengiami, tačiau nesijaudinkite, Jūs tikrai viską galite nukreipti teisinga linkme. Iš karto nesakykite tai, ko galvojate, verčiau pirmiausia gerai apgalvokite.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras