Meilės horoskopas savaitei (09 23-09 30)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

AVINAS

SANTYKIAI: Šią savaitę raskite laiko sau. Nors savaitė bus pakankamai įtempta, tačiau pasistenkite atsipalaiduoti ir atsipūsti nuo visų darbų bent vakarais. Skirkite laiko ir savo antrajai pusei, tikėtina, kad paskutiniu metu jūs gerokai atitolote vienas nuo kito. Jei vis dar esate vieniši, palankiausias metas pasimatymams – ketvirtadienis ir penktadienis. Šiomis dienomis būsite labiau atsipalaidavę ir pasitikintys savimi.

SEKSAS: Šią savaitę būsite tikrai aistringi, tačiau... laiko seksui galite ir nerasti. Taigi, darykite viską, kad darbus pabaigtumėte laiku, ir galėtumėte pasimėgauti meilės malonumais.

JAUTIS

SANTYKIAI: Palankiausia šios savaitės diena – pirmadienis. Šią dieną galite nuveikti tikrai daug, ir ne vien tik darbinėje srityje. Vienišiams ši diena palanki užmegzti naujas pažintis, na, o tiems, kurie jau įsipareigoję, tai – palankus metas pabūti kartu su savo antrąja puse. Ši savaitė nepalanki priimti svarbius sprendimus, ypatingai, jei jie susiję su meilės sritimi.

SEKSAS: Būkite dėmesingesni savo partneriui ar partnerei. Tikėtina, kad jums jau kurį laiką siunčiami signalai, ką jis ar ji norėtų išbandyti lovoje.

DVYNIAI

SANTYKIAI: Šią savaitę gali tekti priimti svarbius sprendimus, tačiau stenkitės to nedaryti, nepasitarę su draugais ar giminaičiais. Palankiausios šios savaitės dienos – trečiadienis ir penktadienis. Šiomis dienomis seksis viskas, ko tik imsitės, todėl nereikės įdėtų daug pastangų, kad pasiektumėte geriausią rezultatą. Savaitgalį patartina praleisti su artimiausiais žmonėmis.

SEKSAS: Šią savaitę Jūsų nuotaikos svyruos: vieną akimirką tiesiog degsite aistra, kitą – jau nieko nenorėsite. Stenkitės išlaikyti „aukso viduriuką“.

VĖŽYS

SANTYKIAI: Savaitė bus puiki. Santykiai su antrąja puse džiugins kaip niekada, taigi, tikrai bus, kuo pasidžiaugti. Jei vis dar neturite šalia mylimo žmogaus, šią savaitę, tikėtina, kad sutiksite dėmesio vertą asmenį. Pasistenkite nepraleisti savo progos. Savaitgalį patartina praleisti aktyviai, taip pat ir išbandyti kažką naujo, apie ką jau seniai galvojate.

SEKSAS: Šią savaitę tikrai mėgausitės seksu, atrodo, kad kiekvienas antrosios pusės prisilietimas priverčia virpėti. Išnaudokite šį laikotarpį.

LIŪTAS

SANTYKIAI: Šią savaitę jums bus sunku apsispręsti, todėl čia pravers draugų pagalba. Paskutiniu metu skyrėte jiems mažai dėmesio, todėl šią savaitę už tai atsigriebsite. Savaitė bus gana rami, tiesiog plauksite pasroviui, jokių naujovių, tikėtina, šiuo laikotarpiu nebus. Turėsite pakankamai laiko pagalvoti apie tai, ko norite, ir ko sieksite artimiausiu metu.

SEKSAS: Nebūkite tokie pasyvūs. Žinoma, kartais smagu, kai kitas žmogus imasi iniciatyvos, tačiau, jei tai nuolat kartojasi, tikrai pabosta.

MERGELĖ

SANTYKIAI: Šią savaitę tarsi skraidysite padebesiais, ir tai glumins aplinkinius. Tikrai sulauksite patarimų „nusileisti ant žemės“, tačiau šis metas – tik Jūsų, taip nutinka tikrai nedažnai, todėl mėgaukitės smagiomis akimirkomis bei mažiau galvokite apie neigiamus dalykus.

SEKSAS: Šią savaitę būsite aistringi, tačiau jus gali nuvilti antrosios pusės pasyvumas. Taigi, teks pasukti galvą, norint suvilioti savo partnerį ar partnerę.

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Šią savaitę jūsų nuotaikos svyruos. Kartais atrodys, kad esate laimingi, įsimylėję ir mylimi, o kartais viskas atrodys priešingai. Stenkitės nepasiduoti blogoms nuotaikoms ir pasistenkite atrasti dalykų, kurie Jums teikia didžiausią džiaugsmą. Tikėtina, kad tai padės Jums palaikyti gerą nuotaiką.

SEKSAS: Nesijaudinkite, jei šią savaitę seksas nedžiugins. Stenkitės paįvairinti savo seksualinį gyvenimą – kartais ir maži dalykai daro stebuklus.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Šią savaitę norėsite to, ko neturite. Atrodys, kad visur gerai, kur nėra Jūsų. Vis dėlto, turite suprasti, kad tik nuo Jūsų priklauso, ar būsite laimingi, ar ne. Jei Jus apims bloga nuotaika, stenkitės, kad dėl to nenukentėtų Jums brangūs žmonės, ypač antroji pusė. Atraskite dalykus, kurie jums padeda pakelti ūpą.

SEKSAS: Šią savaitę turėsite būti atkaklūs, jei norite suvilioti Jums patinkantį asmenį. Stenkitės iš visos širdies, ir, tikėtina, kad jums pasiseks.

ŠAULYS

SANTYKIAI: Nebūkite drovūs. Jei kažko norite, apie tai kalbėkite garsiai. Atkakliau siekite savo tikslų, šią savaitę žvaigždės žada teigiamus pokyčius. Nesijaudinkite dėl nereikšmingų smulkmenų ir judėkite į priekį. Palankiausios šios savaitės dienos – penktadienis ir šeštadienis. Šiomis dienomis palanku užmegzti naujas pažintis arba sutvirtinti santykius su antrąja puse.

SEKSAS: Kalbėkitės su antrąja puse apie savo erotines fantazijas ir poreikius – gali būti, kad galų gale seksas bus toks, apie kokį tik svajojote.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Atrodys, kad nieko nespėjate, bet ar tikrai reikia taip skubėti? Paskutiniu metu tikrai nedaug laiko skyrėte Jums brangiems žmonėms. Bent vieną vakarą pamirškite apie nepabaigtus darbus ir kokybiškai praleiskite laiką su antrąja puse. Tai ne tik padės sutvirtinti santykius, bet ir padės atsipūsti nuo įtemptų darbų. Pasimėgaukite vienas kitu.

SEKSAS: Daugiau dėmesio skirkite savo antrajai pusei ir negalvokite vien tik apie savo poreikius – niekam nepatinka savanaudžiai.

VANDENIS

SANTYKIAI: Šią savaitę negalvokite vien tik apie save, aplink tikrai yra nemažai žmonių, norinčių Jūsų dėmesiui. Neatsisakykite padėti giminaičiui ar artimam žmogui, jei Jūsų prašys pagalbos. Po darbo dienos stenkitės kuo mažiau galvoti apie darbus ir kokybiškai praleisti laiką su antrąja puse.

SEKSAS: Šią savaitę išbandykite ką nors naujo, juk nenorite, kad į miegamąjį įsėlintų rutina? Būkite dėmesingi savo antrajai pusei.

ŽUVYS

SANTYKIAI: Nebūkite drovūs. Jei jau seniai akimis sekiojate jums patinkantį asmenį, jau tikrai metas žengti pirmąjį žingsnį ir užmegzti pokalbį. Jei esate įsipareigoję, būkite atviri su antrąja puse. Jei Jus slegia problemos ar dėl ko nors nerimaujate, nebijokite apie tai kalbėti. Kartais garsiai ištarus, kas neduoda ramybės, problemų našta nebeatrodo tokia didelė.

SEKSAS: Nesigėdykite savo norų ir kalbėkite apie tai su savo antrąja puse – atviras pokalbis gali išspręsti daugybę problemų, susijusių su seksu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras