Meilės horoskopas savaitei (09 24 – 09 30)

 
2 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Savaitės pradžioje žvaigždės siūlo judėti į priekį romantikos srityje! Dabar į ateitį Jūs žiūrėsite su viltimi ir ypatingu būdu paskatinsite kitus žiūrėti ta pačia kryptimi. Veikite dabar, nes trečiadienį ir ketvirtadienį Jūsų meilės srities energija nebebus tokia palanki. Jums tai bus sudėtinga, bet kuo mažiau pasakysite ir veiksite širdies reikaluose, tuo bus geriau. Atėjus savaitgaliui Jūs vėl turėsite didelę galimybę puikiai pasirodyti meilės srityje ir netgi tikėtina, kad būsite pasirengusi (-ęs) čia žengti didelį žingsnį. Ir jeigu Jūs žinote, kur norite nukeliauti savo meilės kelyje, kodėl gi jo nežengus?

JAUTIS

Jeigu savaitė prasidės su keistais dalykais, kurie bus susiję su tarpasmeniniais santykiais, pasistenkite per stipriai į tai nereaguoti. Žymiai geriau pilnai išsiaiškinti visą situaciją, ką pavyks padaryti  trečiadienį ir ketvirtadienį. Jūsų ateitis priklauso nuo žvaigždžių ir jos gali Jus nustebinti. Viena ar dvi dienas šią savaitę Jūsų gyvenimas judės Jums įprastu tempu: jeigu Jums atrodys, tarsi kažko lauktumėte, gali būti, kad tai bus žavinti energija, kuri Jus užplūs nuo sekmadienio. Meilės tvyros ore, mėgaukitės ja!

DVYNIAI

Nesvarbu, kokių pokyčių tikitės sulaukti savo meilės gyvenime, kažką pradėsite keisti jau savaitės pradžioje – ir kai tai darysite, atrodysite puikiai. Bet būkite atsargi (-us): trečiadienis ir ketvirtadienis galite būti kupinas trikdančios energijos. Kartais romantiški santykiai nėra tokie jaudinantys, linksmi ir aiškūs, kaip Jūs norėtumėte. Galbūt kosminės jėgos Jums bando kažką pasakyti? Šį savaitgalį vienas iš Jums artimų žmonių bandys kažką pasakyti. Įsiklausykite: tai bus svarbu ir labai naudinga (nebūtinai tiesiogine prasme).

VĖŽYS

Savaitės pradžioje būkite pasiruošusi (-ęs) įsitraukti į protingą diskusiją susijusią su romantikos sritimi. Jūsų protas ir didelis įžvalgumas sudarys pergalingą kombinaciją, todėl nenusileiskite kitiems, ypač dabar! Tuomet trečiadienį ir ketvirtadienį visi reikalai pakryps linksma ir džiuginančia kryptimi. Tiek asmeninių įgūdžių tobulinimas, tiek santykių tyrinėjimas dabar eisis labai sklandžiai, smagiai ir Jus tai žavės, todėl mėgaukitės. Savaitgalį neskubėkite teisti bei taip pat suteikite sau bent šiek tiek papildomos veikimo laisvės!

LIŪTAS

Savaitės pradžioje bus laikas naujam planui dabartiniuose arba potencialiuose santykiuose. Jūs esate kūrybinga (-s), todėl dabar pasitelkite savo vaizduotę ir iš naujo peržvelkite savo romantiškąjį požiūrį! Vidinės reakcijos trečiadienį ir ketvirtadienį bus stiprios. Jeigu jos bus Jūsų, įjunkite vidinę kontrolę tam, kad iš karto neatskleistumėte, kaip jaučiatės. Leiskite savo išmintingajam protui viską pasverti! Savaitgalį jausitės gerai, jei atpalaiduosite savo protą ir kūną, ypač jeigu savo mintimis ir jausmais pasidalinsite su savo draugu ar ypatingu asmeniu – dviejų jėga juk yra dvigubai didesnė už vieno.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje Jūsų erelio akis matys geriau nei įprastai, tačiau meilės reikalai atrodys geriau, jei per daug smarkiai į juos nesusifokusuosite. Atsipalaiduokite, geriau tą vidinį kritiką nukreipkite į darbo reikalus. Jeigu sugebėsite tai padaryti, Jums artimi žmonės pajus palengvėjimą! Penktadienį ir šeštadienį būsite kupina (-s) jaudulio. Suplanuokite nuveikti ką nors kito nei įprastai, išlįsti į lauką ir įkvėpti gryno oro. Šeštadieniui ir sekmadieniui geriausias pasimatymas bus, jeigu Jūs kartu užsiimsite aktyvia veikla, patirsite kažką naujo ir tuo pasidalinsite.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje būsite aštri (-us) kaip vinis ir emocionaliai stipri (-us). Jeigu šalia Jūsų yra žmogus, kurio dėka sustiprėja Jūsų protinės galios ir širdis ima plakti greičiau, tuomet jai (jam) pasisekė! Jeigu ne, tuomet tai tinkamas laikas to žmogučio ieškoti! Tačiau trečiadienį ir ketvirtadienį romantinius reikalus reikėtų kiek patraukti į šoną – apsistokite ties tuo, kas tikrai veikia arba kai ką permąstykite. Nuo penktadienio ir visą savaitgalį turėsite auksinę galimybę santykiuose – senuose, naujuose, įsitvirtinusiuose ar sklandančiuose ore. Užduokite klausimus, spręskite problemas, judėkite į priekį ir tiesiog smagiai leiskite laiką!

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje gyvenimas gali pasirodyti kiek keliantis stresą. Saugokitės, kad savo įtampos neišlietumėte ant niekuo dėtų draugų ar Jums svarbaus asmens – prireiks šiek tiek pastangų, bet rūpestingumo parodymas vietoj neigiamų emocijų visur paskatins pasijusti žymiai geriau. Trečiadienį ir ketvirtadienį būsite kupina (-s) švelnumo, todėl juo pasidalinkite su kitais, ypač kai dabar meilė tvyros ore, o Jūs būsite neįtikėtinai karšta (-s)! Puikus laikas augti, žydėti ir mėgautis visais įmanomais gerais dalykais. Penktadienį ir šeštadienį galite būti kiek karštakošiška (-s), todėl pasistenkite valdyti savo nuotaiką, kitaip vėliau gali tekti spręsti pasekmes!

ŠAULYS

Nenustebkite, jeigu savaitės pradžioje visi norės su Jumis pakalbėti. Vieni norės pasidalinti paslaptimis, sulaukti patarimo ar žavėtis puikiomis Jūsų įžvalgomis. Ypatingas žmogus netgi gali tikėtis sulaukti iš Jūsų svarbaus atsakymo! Nors laikas juda į priekį, tačiau tikėtina, kad trečiadienį ir ketvirtadienį spręsdama (-s) tam tikrus klausimus gyvensite praeityje. Atraskite sveiką būdą visą tai apsvarstyti ir neatidėliokite. Jūsų prasivalymas, emocine prasme, penktadienį ir savaitgalį suteiks daugiau erdvės naujoms meilės galimybėmis. Kuo geriau išnaudokite šias dienas (ir naktis), nes jos bus karštos!

OŽIARAGIS

Panašu, kad savaitės pradžioje Jūsų gyvenime ims šilti klimatas ir tikėtina, kad besikeičiantis sezonas įneš pasikeitimų ir į Jūsų širdį. Nesijaudinkite, tai bus geri pasikeitimai, susiję su įkvėpimu, žydėjimu ir asmeniniu (bei tarpasmeniniu!) tobulėjimu. (Kitiems ar galbūt tam ypatingam asmeniui, būsite puikus įkvėpimo šaltinis!). Tačiau nenustebkite, jeigu penktadienį ir šeštadienį kai kurie planai pasikeis ar bus atidėti. Viskas savo laiku, kuris bus sekmadienį, kai prasidės kai kas nuostabaus. Suplanuokite visą laisvą dieną ir nuveikite ką nors aktyvaus, kas susiję su Jūsų meilės gyvenimu!

VANDENIS

Viskas, kas Jums padeda išsiskirti iš kitų, savaitės pradžioje Jums suteiks papildomo žavesio. Jeigu esate poroje, Jūsų mylimoji (-asis) turėtų Jumis susižavėti labiau nei bet kada. Jeigu esate vieniša (-s), Jūsų vidinis žavesys bus labai viliojantis, nesvarbu, ar bendraujant internetu, ar gyvai. Su meilę susijusius reikalus dabar tvarkykite (ar atnaujinkite) protingai, nes nuo trečiadienio Jūsų energija bus labiau koncentruota į kasdieniškus reikalus. Tačiau pradedant penktadieniu ir per visą savaitgalį (ir dar po jo!), tos besikeičiančios Jūsų galios bus nesustabdomos. Apsvarstykite tas puikias kilusias idėjas ir jeigu norite pasikeitimų romantikos srityje, veikite!

ŽUVYS

Laikykite pirmas šios savaitės dienas kaip apšilimo fazę. Jūs žengiate į naują sezoną, tad žvalgykitės ir idealiu atveju apgalvokite reikalus, susijusius su meilės sritimi. Tuomet trečiadienį ir ketvirtadienį būsite kupina (-s) jaudinančios energijos, o kibirkštys tiesiog žaižaruos – būsite sumanesnė (-is), seksualesnė (-is) ir karštesnė (-is) nei bet kada. Tai idealiausios dienos romantiškiems veiksmams! Neignoruokite kažko paslaptingo šį savaitgalį. Šioje vietoje tikrai yra puiki meilės pamoka ir priklauso tik nuo Jūsų, ar Jus ji ko nors išmokys.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš freezr / Flickr.com

 
Komentarai (2)
neįsivaizduoju..
Kas juos kuria?...
Naujas komentaras