Meilės horoskopas savaitei (09 26 – 10 02)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Atsargiai! Nepagrįstas flirtas, nevalingai ištarti komplimentai gali pasiųsti netinkamas signalus asmeniui, kuriuo jūs net nesižavite, todėl gali būti sunku išvengti nesusipratimų. Nuo trečiadienio jau nereikės būti tokiems atsargiems – meilės reikalai stosis į vėžes. O baigiantis savaitei venkite užsisklęsti savyje ir nesidalinti savo jausmais – galite likti nesuprasti ir apšaukti savanaudžiais. Išsipasakoję jausmus mylimam žmogui žengsite dar vieną teisingą žingsnį.

JAUTIS
Net jei jūs ir atsparūs netikėtiems jausmų proveržiams, savaitės pradžioje geriau to nevengti ir leisti sau pabūti spontaniškai romantiškais. Trečiadienį ir ketvirtadienį rekomenduojama kartu su mylimuoju (-ąja) ar simpatija aplankyti parodas, muziejus ar teatrus – dabar jums ypač didelį malonumą ir naudą teiks kultūra, be to tai ir temų neišsenkantiems pokalbiams šaltinis. Savaitgalį jūsų jausmų laukia iššūkiai: galimos pavydo scenos, santykių atvėsimas, poreikių nesuderinamumas, todėl patariama kuo mažiau gilintis į meilės reikalus ir vengti alkoholio bei pagundų!

DVYNIAI
Įprastai jūs puikiai suprantate, ką žmonės jums bando pasakyti (net ir be žodžių), tačiau šios savaitės pradžioje reikės įdėti papildomų pastangų norint tai padaryti, todėl tikrai nepamaišys jei pasitikslinsite, kas buvo norėta pasakyti (ypač antrosios pusės). Nuo trečiadienio viskas nusidažys kur kas gražesnėmis spalvomis, tad jei laukėte, kol galėsite žengti romantišką žingsnį – dabar pats tinkamiausias metas. Savaitgalį gali tekti spręsti galvosūkius susijusius su meile ir jausmais, todėl nebijokite paprašyti šiek tiek aiškesnių nurodymų, kaip tai padaryti.

VĖŽYS
Savaitės pradžioje jausitės lyg būtumėte sutverti meilei ir aplinkiniai tai kuo puikiausiai pastebės. Jei jūs vieniši – viliojančias pažintis sugebėsite rasti net ir internetu, o jei susiporavę – žinokite, kad svarbiausia nepamiršti smulkmenų. Porų taip pat laukia iššūkiai savaitės viduryje, todėl būtinai su jais susidorokite, o ne atidėkite vėlesniam laikui. Savaitgalį norėsis ištirti savo meilės valdas ir priimti keletą (svarbių) sprendimų.

LIŪTAS
Nesvarbu ar jūs vieniši (ir tuo mėgaujatės), ar susiporavę, o gal net susituokę – savaitės pradžia puikus metas pergalvoti savo meilės strategiją ir įnešti kiek šviežumo į savo (ir ne tik) gyvenimą. Jūs iš prigimties inovatoriai, todėl tikrai sugalvosite kažką jaudinančio. Savaitės viduryje bus kaip niekad lengva išreikšti savo mintis antrai pusei, todėl gausite aiškius atsakymus, kurie jums padės dar labiau pamilti šalia esantį žmogų. Savaitgalį teks atitolti nuo romantikos, nes jūsų labai reikės draugams ar šeimos nariams.

MERGELĖ
Savaitės pradžioje jūs būsite taip įsisukę į darbus ir norėsite padaryti gerą įspūdį vadovams, tačiau meilė jus vis tiek prigaus! Darykite tik tai, kas jums atrodo protinga – būtent tuo laukiniu užtikrintumu jūs ir žavite aplinkinius. Savaitės viduryje tiems, kas turi antrą pusę, ji taps didžiule pagalba priimant svarbius sprendimus, o tiems, kas dar tik laukia meilės, derėtų pasikliauti tikrų draugų nuomone. Penktadienį pasistenkite nuraminti savo vidinį planuotoją ir leisti veiksmams rutuliotis savaime – rezultatai jus maloniai nustebins.

SVARSTYKLĖS
Atidžiai išnagrinėkite romantiškus veiksmus savaitės pradžioje. Prieš imdamiesi konkretaus atsako, įsitikinkite, kad viską supratote teisingai (galima ir paklausti) ir palaukite iki savaitės vidurio, kol prasidės palankus metas romantiškiems gestams iš jūsų pusės. Būkite tikri, kad romantiškas ar aistringas ryšys neužgoš ir draugystės, nes dabar draugiškas petys kaip niekad svarbus. Savaitgalį patariama koncentruotis tik ties jums svarbiausiais dalykais – žmonėmis, jausmais, meile ir geromis emocijomis.

SKORPIONAS
Savaitės pradžioje visi galvos, kad jūs esate pašėlę mylimieji ir meilužiai, gal tai todėl, kad nevengsite šelmiškų pasisakymų ir šypsnių aplinkiniams. Jei ieškote romantiško ryšio, pats laikas šiek tiek daugiau pasidomėti apie savo simpatiją ir sugalvoti romantišką planą. Tikėtina, kad nuo savaitės vidurio žvaigždės sudarys palankias situacijas jam išsipildyti. Tie, kas turite antrąją pusę, pabandykite įsigilinti į jo ar jos planus, gali būti, kad tai keis jūsiškius. Nuo penktadienio pamirškite visus rūpesčius ir tiesiog atsipalaiduokite, flirtuokite ir mėgaukitės naujomis pažintimis.

ŠAULYS
Šiek tiek vienatvės visada pamalonina jūsų sielą, tačiau dabar ji tiesiog būtina! Net jei ir nemanote, kad jums to reikia, susiplanuokite šiek tiek laiko tik sau – joga, pasivaikščiojimai ar kita veikla, kurios metu galėtumėte pabūti su savo mintimis. Nuo trečiadienio jūs būsite ištroškę dėmesio ir bendravimo, dar geriau, jei turite ir konkretų asmenį, kuris priverčia jus jaustis pasaulio bamba. Savaitgalį svarbu neslėpti savo jausmų, neužsidaryti savyje ir (nors privatumas labai svarbu) pasistenkite užmegzti naujų pažinčių.

OŽIARAGIS
Kaip jūs suprasite, ko nori jūsų mylimas žmogus, jei nesistengiate gilintis į detales? Savaitės pradžioje į tai reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį, nes būtent iš detalių ir susideda visa jausmų mozaika. Nuo savaitės vidurio jums (kaip ir visada) rūpės darbas, tačiau bent jau penktadieniui suplanuokite ką nors romantiško. Savaitgalį galite būti šiek tiek prigesę, tad leiskite savo antrajai pusei (ar draugams) planuoti už jus aktyvų ar pasyvų poilsį.

VANDENIS
Juk žinote kaip svarbu daryti prielaidas, tačiau širdies reikaluose jos dar reikšmingesnės, nes žmonės nelinkę atskleisti visų savo kortų. Jei būsite dėkingi už visas partnerio (-ės) malones ir dovanas (nesvarbu ar tai materialu, ar ne), žvaigždės pažers jų dar daugiau. Pasistenkite dirbtinai nebrėžti ribų tarp savęs ir aplinkinių – jūsų laukia kur kas malonesni potyriai. Savaitgalį norėsis šiek tiek laiko sau ir jūsų mylimais žmogus tam neprieštaraus, todėl naudokitės tuo, kol galite.

ŽUVYS
Savaitės pradžioje meilės reikaluose jausis keistas skubotumas. Gal todėl, kad dabar žvaigždės provokuoja veiksmus, o ne kalbas, tad jei ką nors pražiopsosite arba pabijosite – praleisite savo šansą! Nuo trečiadienio jūsų santykiai (esami, būsime ar jau įsišakniję) prašyte prašysis dėmesio ir kūrybingų sprendimų, o jūs (lyg tyčia) kuo puikiausiai sugebėsite juos priimti. Jei savaitgalį jausitės širdies aklavietėje, pasikliaukite savo intuicija ir jausmais. Panašu, kad rudeninis oras privers norėti šilumos ir jaukumo.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (1)
lb teisingaas horoskopas veziui :D gryna tiesa del savaites pradzios, mergos pacios trinasi ir nori susipazinti
Naujas komentaras