Meilės horoskopas savaitei (09 27 - 10 03)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Jei nuo pat savaitės pradžios velsitės į bereikšmes diskusijas - savaitės pabaiga baigsis didžiuliais ginčais. Aišku, nereikia visiškai nusileisti, tačiau nereikšmingas problemas galite atidėti bei nevesti iš kantrybės mylimo žmogaus. Trečiadienį ir penktadienį Jus valdys emocijos, todėl stenkitės susikoncentruoti į mėgstamą veiklą – kokybiškas laisvalaikis su mylimuoju ar šeima gali būti puikia išeitimi. Jei galvojate, kada Jūs sulauksite romantiško meto – savaitgalis tinkamiausias atsakymas! Jūs tiesiog spinduliuosite, trauksite priešingos lyties akis ir visur Jus sutiks plačiai išskėstomis rankomis.

JAUTIS
Nors savaitės pradžia puikus laikas leisti laiką su savo išrinktaisiais, kurti ilgalaikių planų nevertėtų, nes nuojauta kaip tik dirbs ne Jūsų naudai.  Trečiadienis, ketvirtadienis ir penktadienis vienintelės šios savaitės dienos, kai galite drąsiai reikšti jausmus naujiems mylimiesiems arba mėgautis jau sukurti jaukiu ir šiltu šeimos lizdeliu. Savaitgalį jaukumą kurkite atleisdami ir suprasdami, o ne kritikuodami mylimuosius.

DVYNIAI
Savaitės pradžioje būsite ypatingai įtaigūs ir pasiruošę flirtuoti. Jei jau turite antrą pusę, apipilkite ją dėmesiu ir būsite dievinamas dar labiau nei iki šiol. Vienišiai turėtų praplėsti akiratį – dabar Jūsų žavesio metas, o žuvelių jūroje tikrai daugiau nei įprasta. Ketvirtadienį ir penktadienį būsite įsitvėręs savo pažiūrų ir bet kokie ginčai Jus be galo erzins, todėl žinokite, kada reikia keisti temą arba stabdyti ginčus, antraip galite ne juokais įžeisti mylimą asmenį. Savaitgalį ypač jaudins intelektualūs pokalbiai.

VĖŽYS
Meilės reikalai savaitės pradžioje turėtų būti labai aktyvūs – ir net jei viskas atrodys pakankamai ramu ir stabilu, panašu, kad draskys vidiniai konfliktai ir abejonės.  Jums nederėtų numoti ranka į kylančias problemas, o apsispręsti, kuria kryptimi norite keliauti iki trečiadienio, nes po to Jūs ir vėl dėmesio centre. Jei turite simpatijų objektą – pats laikas imtis konkretesnių veiksmų! Savaitgalį praskaidrinkite savo ir savo mylimo žmogaus kasdienybę, kartu praplėskite akiratį, pagalvokite apie ateitį.

LIŪTAS
Savaitė jau suplanuota – tai naujų pažinčių bei malonių staigmenų metas. Pirmadienį ir antradienį neatsisakykite susitikti su draugais, kurie gali pasiūlyti išeitis iš keblių meilės situacijų. Tai tinkamiausias metas atsižvelgti į Jus pažįstančių žmonių patarimus. Savaitės viduryje derėtų apsispręsti, kur link veda Jūsų širdis ir pasiruošti arba eiti toliau, arba atsisakyti savo meilės planų. Savaitės pabaigoje jausite palengvėjimą ir atsipalaidavimas padės jaustis žavesniais, todėl apsiginkluokite šypsena ir išeikite į miestą – tai naujų, ilgalaikių pažinčių metas.

MERGELĖ
Kai kalbama apie meilę – Jūsų mintys sukasi kaip vijurkas, tačiau išplepėti viską, kas vyksta asmeniniame gyvenime, gali būti didžiulė klaida. Palaukite, kol meilės fronte reikalai bus skaidresni ir galėsite pasigirti daug didesniais laimėjimais. Savaitės viduryje jausite ypatingą paramą iš mylinčių žmonių, o savaitgalį kas nors gali įberti druskos į Jūsų saldžius santykius, todėl pasiruoškite atlaikyti bet kokią kritiką ir ją tiesiog užglostyti saldžiais žodžiais. Šią savaitę prireiks pasitelkti visą lankstumą, nes su meile susiję reikalai nuolat reikalaus greitų ir netradicinių sprendimų.

SVARSTYKLĖS
Šią savaitę būsite itin sąmojingi ir tuo trauksite protingiausius priešingos lyties atstovus. Pakvieskite savo porą į muziejų ar kitokį kultūrinį renginį, o jei esate vienišas – eikite vienas – liūdna tikrai nebus. Jei tarp trečiadienio ir penktadienio jausitės nemylimas ir nelaimingas, padarykite kam nors gerą darbą ir pasikraukite teigiamos energijos savaitgaliui, nes žmonės norės su Jumis praleisti kuo daugiau laiko ir tik nuo Jūsų priklauso, ar viskas baigsis ginčais ir durų trankymu, ar jaukiuose meilės pataluose.

SKORPIONAS
Savaitės pradžioje nustumsite meilės reikalus į antrą planą ir sieksite pripažinimo darbe, tačiau patariama stebėti, ar antroji pusė nesiunčia kritinių dėmesio stokos signalų. Šiuo metu net ir mažiausia smulkmena gali paveikti judviejų ateities santykius. Nuo trečiadienio daugiau laiko skirkite aplinkiniams, galite patirti senai pamirštus aistros Jūsų atžvilgiu proveržius. Visata tiesiog siųs puikias progas – belieka pasitelkus savo žavesį jas pastebėti ir išnaudoti. Savaitgalį atsisakykite išdidumo, kad nenutrauktumėte naujo ar seno meilės ryšio.

ŠAULYS
Užuominos gautos savaitės pradžioje iš mylimo žmogaus, atsakys į visus Jūs kamuojančius klausimus, tereikia plačiai atsimerkti ir nepraleisti pro akis siunčiamų neverbalinių žinučių. Jei šiuo metu kils ir naujų su meile susijusių klausimų, ketvirtadienis ir penktadienis tinkamiausias laikas viską išsiaiškinti. Nepalikite nuoskaudų ir nesusipratimų savaitės pabaigai, nes vos tik prasidėjus savaitgaliui, Jūs vėl tapsite žvaigždžių numylėtiniu! Aplinkinius trauksite puikiu humoro jausmu, todėl nesėdėkite namie – eikite ir ką nors sužavėkite!

OŽIARAGIS
Vienišiai ožiaragiai bus nustebinti tų, kuriuos Jie traukia arba tų, kurie traukia Juos. Tai priešingybių susitikimo metas. Jei jau turite porą, reikia kuo aiškiau išsakyti jiems savo norus, nes galite likti nesuprasti ir jaustis neįvertinti. Nuo trečiadienio iki penktadienio puikus laikas bendrauti ir plėsti draugų ratą, todėl vienišiai turėtų gauti malonių akimirkų, o tie, kurie nėra vieniši, galės atsipūsti nuo esamų santykių ir šiek tiek pasimėgauti priešingos lyties dėmesiu. Nesvarbu, koks Jūsų santykių statusas, savaitgalį jiems nereikėtų kelti jokių reikalavimų. Plaukite pasroviui!

VANDENIS
Truputis vaizduotės, žvaigždžių pagalbos ir būsite dėmesio centre nuo pat pirmadienio iki trečiadienio. Nedvejokite, flirtuokite su patinkančiais asmenimis, apipilkite juos komplimentais. Ketvirtadienį vėl pasinersite į vidinę ramybę. Jei turite antrąją pusę, savaitės pabaigoje ji gali paprašyti dar daugiau moralinės paramos, nors Jums atrodys, kad ir taip tam skiriate per daug dėmesio. Savaitgalis gali atnešti staigius pokyčius, atradimus ar laukinių impulsų prasiveržimą. Tik nuo Jūsų priklauso, ar tai tinkamai išnaudosite.

ŽUVYS
Jei norite krištolo skaidrumo santykių savaitės pradžioje – teks nusivilti. Tai sumaišties metas, tačiau pokyčiai gali išeiti į naudą, jei pasitelksite savo įgimtą lankstumą ir sugebėsite prie jų prisitaikyti. Tai atneš puikių rezultatų savaitės viduryje, kai Jus mylės ir gerbs už mokėjimą išsisukti ir išspręsti sudėtingas santykių problemas. Tad pasitelkite kūrybą, nes santykiai ir yra kūrybos vaisius! Savaitgalį pasirūpinkite savimi – sunku būti seksualiu, jei prastai jaučiatės. Truputis poilsio ir mylimos rankos paruoš Jus puikiai naujai savaitei.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (1)
jau mano horoskopas galėjo būt ir geresnis :P
Naujas komentaras