Meilės horoskopas savaitei (09 29 - 10-06)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Šią savaitę  negalėsite nusėdėti vietoje. Turėsite labai daug reikalų, visur skubėsite. Greičiausiai teks susidurti ir su tokia veikla, kurioje turite nedaug patirties. Tokiu atveju geriausiai imtis nuojauta paremtų eksperimentų. Meilės srityje būkite atsargūs. Jeigu lėksite per greitai ir per toli, atsitrenksite į sieną. Jūsų santūrumas gali atimti šiek tiek žavesio, tačiau tai palengvintų galimą stiprų nusivylimą.

 

 

JAUTIS

Tempas šią savaitę bus greitesnis, negu patys norėtumėte. Tikėtina, kad susidursite su nekantriais žmonėmis, kurie nestabdys degančių reikalų vien dėl to, kad jūs pasijustumėte laimingesniais. Nestatykite savęs į rimtą pavojų dėl trokštamų pavojingų linksmybių, tačiau geras laikas pereiti visus barjerus ir išbandyti tai, ko dar niekada nesate darę.

 

 

DVYNIAI

Jeigu šią savaitę rimtus asmeninius reikalus tvarkysite prie jų vos teprisiliesdami, tikėtina, kad pakliūsite į nesusipratimų sūkurį. Atsitiktinė jūsų pastaba gali sukelti daug audringesnę reakciją, negu tikitės. Galima painiava santykiuose, jeigu su savo antrąja puse bendraujate neatsargiai. Viskas susitvarkys, tik atraskite laiko ir vienas kitą išklausykite – tai nuves į kažką labai malonaus.

 

 

VĖŽYS

Prieš atsakydamas, įsiklausykite, ką sako kitas žmogus. Kartais, ypač meilės reikaluose, tarsi pralenkiate save. Pirmiausia susidarote nuomonę, koks yra kitas žmogus ir tik tada įsiklausote į jo kalbas – ieškodami patvirtinimų savo nuomonei, vietoj to, kad girdėtumėte, kas iš tiesų sakoma. Tik ne šią savaitę! 

 

 

LIŪTAS

Viskas atrodys stebuklinga, mėgaukitės tuo. Pasirinkite dieną, apstulbinkite mylimąjį ir užpildykite pasaulį savo šviesia beribe energija. Dovanokite, įkvėpkite, padėkite. Savaitės viduryje galite pajusti, jog aplinkiniai tarsi priklauso nuo jūsų gyvybingumo ir tai tempia jus žemyn. Būkite kantrus su draugais, antrąja puse, o jei nesiseks – pieškite, rašykite, fotografuokite – taip netradiciškai išreikšite mintis ir galbūt net rasite sprendimą į Jums rūpimą klausimą. 

 

 

MERGELĖ

Pirmadienį Mergelėms Žvaigždės pataria išbandyti kažką neįprasta, nauja. Apskritai, savaitės pradžia gan sėkminga – pastebėsite, jog lengviau klostosi meilės reikalai, bendravimas su partneriu (kad ir kaip kartais viskas atrodytų sunku). Trečiadienį bei ketvirtadienį Mergelėms patariama pailsėti, vengti didelių susibūrimų, įtempto bendravimo – taip išvengsite daugybės nesklandumų.

 

 

SVARSTYKLĖS

Žvaigždės  šią savaitę pataria daugiau dėmesio skirti draugams, jie jumyse pažadins pačius geriausius jausmus. Be to, buvimas drauge padarys bičiulius laimingesniais. Savaitės viduryje svarstysite apie tai, kodėl romantinis gyvenimas nesiklosto taip puikiai kaip socialinis? Kodėl įdomiai pasišnekėti šiuo metu galite tik su platoniškais draugais? Faktas, kad penktadienį ir šeštadienį savo laiką norėsite skirti draugams, dar labiau išryškės meilės problemos.

 

 

SKORPIONAS

Reikalai iki savaitės pabaigos klosis ne ypač romantiškai, tačiau pirmadienį bei antradienį suvokite kaip pasiruošimo romantikai dienas. Beje, savaitės pradžioje pasiruošite viskam – tai ateities planavimo dienos. Trečiadienį bei ketvirtadienį gali tekti viską atidėti ir susikoncentruoti į gyvenimą namuose. Tada ateis penktadienis – diena, kai romantika tarsi pradės švilpauti aplink. 

 

 

ŠAULYS

Savaitės pradžioje atrodys, kad meilė veikia paslaptingais būdais, gal net labiau, kad iš viso jos nėra ir bus neaišku, kodėl. Patyrinėkite savo širdį ir užduokite sau ar kitiems su tuo susijusiems asmenims esminius klausimus. Nuo antradienio iki ketvirtadienio reikiami pokyčiai ateis tarsi savaime.

 

 

OŽIARAGIS

Jei lauksite, kol visos kortos bus jūsų rankose, pražiopsosite romantikos bangą savaitės pradžioje. Kodėl nesurizikuoti ir nedaryti to, ko trokštate, kodėl patiems neišjudinus reikalų? Jei jaučiate, kad santykiai abipusiai, neabejokite ir padarykite kažką ypatingo mylimam žmogui – tai atsipirks su kaupu. Jei kažkas jūsų santykiuose pasės abejonę, atminkite, kad pasitikėjimas yra esminis gerų santykių raktas.

 

 

VANDENIS

Savaitės pradžia Vandenio ženklo atstovams – permaininga, įvairi. Rodos, norėsite bendrauti, išsipasakoti, tačiau kitą akimirką pagalvosite, jog verčiau būtumėte patylėję... Neleiskite emocijoms pernelyg išsiplėtoti, kontroliuokite save. Savaitės vidurys – taip pat gan įtemptas, šiuo metu galimi įvairūs nesusipratimai

 

 

ŽUVYS

Tai puikus laikas tobulinti asmeninius santykius, maloniai stebinti partnerį. Vienišiams savaitės pradžia palanki santykių užmezgimui. Trečiadienį galimas nedidelis suklupimas, tačiau jūsų natūrali gracija ir talentingumas padės greitai atsistoti ir judėti toliau. Svarbiausia – pasitikėkite mylimu žmogumi, būkite nuoširdūs.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras