Meilės horoskopas savaitei (09 30-10 06)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Šią savaitę gali tekti susidurti su konkurentais, tačiau dėl to per daug jaudintis neverta, nes, tikėtina, kad pavyks juos nugalėti. Labiau vertinkite savo antrąją pusę, nepakenks, jai kartais nustebinsite savo antrąją pusę staigmenomis. Jei visa dar esate vieniši, ketvirtadienis ir penktadienis – puiki diena užmegzti naujas pažintis, tikėtina, kad jos išsivystys į kažką rimčiau.

SEKSAS: Šią savaitę nusiteikite pokyčiams. Tai tikrai išeis į naudą, tad atsiverkite naujovėms!

JAUTIS

SANTYKIAI: Savaitės pradžia bus puiki, pagaliau išsisklaidys visos abejonės, ir Jūs galėsite ramiai atsipūsti. Antradienis ir trečiadienis – palankiausios dienos pasimatymams bei užmegzti naujas pažintis. Nuo ketvirtadienio Jus gali apimti pavydas, tačiau pasistenkite su juo kovoti, nes jis, tikėtina, bus visiškai nepagrįstas.

SEKSAS: Šią savaitę būsite seksualiai aktyvūs, ir intymus gyvenimas Jus džiugins. Išbandykite ką nors nauja - tai tikrai išeis į naudą.

DVYNIAI

SANTYKIAI: Šią savaitę gali kilti abejonių, tačiau, jei jums reikia patarimo, nebijokite jo klausti artimiausių draugų ar giminaičių. Savaitė bus palanki užmegzti naujas pažintis ar pagyvinti santykius su antrąja, puse, taigi, mėgaukitės šiuo laikotarpiu, Jums tikrai šypsosi laimė.

SEKSAS: Šią savaitę būsite nusiteikę romantiškai, norėsite, kad Jūsų antroji pusė jaustųsi puikiai ir stebinsite staigmenomis.

VĖŽYS

SANTYKIAI: Nekreipkite dėmesio į smulkmenas. Savaitės viduryje jums bus suteikta proga išsiaiškinti, ką partneris (partnerė) jums iš tikrųjų reiškia. Palankiausios savaitės dienos – ketvirtadienis ir penktadienis. Šiomis dienomis patartina kuo daugiau laiko praleisti su antrąja puse ir sutvirtinti santykius.

SEKSAS: Šią savaitę Jums bus sudėtinga atsispirti pagundoms, tačiau, jei esate įsipareigoję, pasistenkite  nuo to susilaikyti. Pagyvinkite santykius su antrąja puse.

LIŪTAS

SANTYKIAI: Savaitę pradėsite kupini energijos, tačiau jau trečiadienį pastebėsite, kad jums trūksta jėgų. Stenkitės nepersidirbti, ir daugiau laiko skirkite poilsiui. Palankiausios dienos pasimatymams – ketvirtadienis ir penktadienis. Šiomis dienomis galite užmegzti naujas pažintis, kurios, tikėtina, nebus vienkartiniai nuotykiai.

SEKSAS: Seksualiniame gyvenime nieko naujo. Viskas bus kaip įprasta, tačiau patys galite imtis veiksmų, kad išsklaidytumėte rutiną.

MERGELĖ

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje būsite pernelyg reiklūs savo antrajai pusei, tačiau nepersistenkite. Labiau atsižvelkite į savo partnerio (partnerės) norus. Savaitės vidurys žada tam tikras permainas, tačiau jos bus tik į gera. Savaitės pabaigoje leiskite sau atsipalaiduoti ir nudžiuginkite save trumpa kelione.

SEKSAS: Šią savaitę būsite itin seksualūs ir aistringi, tačiau būkite atsargūs, neapdairūs meilės nuotykiai gali turėti skaudžių pasekmių.

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Savaitė bus tikrai daug žadanti. Jausitės įsimylėję tarsi paaugliai, ir tai vers jus dar labiau stengtis dėl savo antrosios pusės. Savaitės viduryje galite pajusti, kad stokojate energijos, tačiau tai – tik ženklas, kad jau laikas pailsėti ir atsipūsti nuo visų darbų. Savaitės pabaiga palanki išbandyti naujoves.

SEKSAS: Šią savaitę stebinsite patys save.  Būsite aktyvūs, norėsite eksperimentoti, tikėtina, kad atrasine kažką tokio, kas tikrai praskaidrins lytinį gyvenimą.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje galimi meilės nuotykiai, tačiau, jei esate įsipareigoję, stenkitės atsispirti pagundoms. Vienišiems ši savaitė nebus pati palankiausia – mažai tikėtina, kad užmegsite naujas pažintis, o jei ir susipažinsite su kažkuo, atrodytu, vertu dėmesio, tai bus tiesiog iliuzija.

SEKSAS: Šią savaitę lytinis gyvenimas nedžiugins, jausitės atitolę nuo savo antrosios pusės, ir teks prisiminti masturbaciją...

ŠAULYS

SANTYKIAI: Ši savaitė bus kupina išbandymų, tačiau, tikėtina, kad su jais be vargo susitvarkysite. Mažiau jaudinkitės dėl smulkmenų, stenkitės nepriekaištauti, ir priminkite savo antrajai pusei, kaip stipriai mylite. Jei esate vieniši, ši savaitė nežada nieko naujo. Palankiausios savaitės dienos – trečiadienis ir ketvirtadienis.

SEKSAS: Jei konfliktuosite su antrąja puse, tiesiausias kelias į susitaikymą veda pro miegamojo duris.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Plaukite pasroviui. Savaitė nežada nieko naujo, tačiau, jei norite pagyvinti savo santykius, tai galite padaryti patys. Nudžiuginkite save ir savo antrąją puse pramoga ar trumpa kelione. Nesijaudinkite dėl smulkių nesutarimų, jų nė vienai porai nepavyksta išvengti.

SEKSAS: Nors ši savaitė ir nežada puikaus sekso, tačiau viskas priklausys tik nuo Jūsų - imkitės iniciatyvos ir pagyvinkite lytinį gyvenimą.

VANDENIS

SANTYKIAI: Gali būti, kad atnaujinsite ryšius su buvusiu (buvusiąja). Pagalvokite, ar to tikrai reikia – juk jau kartą nieko nepavyko. Labiau rūpinkitės savimi, šią savaitę gali sveikatos sutrikimai. Jei esate įsipareigoję, nebūkite tokie reiklūs savo antrajai pusei ir nepamirškite, kad kartais saldūs žodeliai gali praskaidrinti nuotaiką.

SEKSAS: Šią savaitę Jums norėsis partnerio (partnerės) artumo, ir ne vien tik sekso. Jums pakaks miego metu apsikabinti ir jausti antrąją pusę šalia.

ŽUVYS

SANTYKIAI: Nebūkite tokie savikritiški. Esate mylimi, ir tai svarbiausia. Tiems, kurie dar nėra įsipareigoję, palankiausios savaitės dienos – ketvirtadienis ir penktadienis. Šiomis dienomis palanku eiti į pasimatymus ir užmegzti naujus santykius. Palankiau save vertinkite, ir Jums tikrai nusišypsos laimė.

SEKSAS: Šią savaitę jokių naujovių miegamajame nebus, tačiau, jei norite pagerinti lytinius santykius, patys imkitės veiksmų. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras