Meilės horoskopas savaitei (09 30 - 10 06)

 
1 komentaras
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Teigiamas požiūris į romantiką suteiks avinukams papildomą dozę žavesio savaitės pradžioje. Vienišiams toks požiūris bus palankus ieškant naujų pažinčių, o avinukai turintys antrąją pusę galės mėgautis saldžiomis ir jausmingomis akimirkomis. Trečiadienis ir ketvirtadienis šio ženklo atstovams bus sudėtingesnis. Jei įmanoma, pasistenkite tramdyti savo emocijas, nes antraip jūsų laukia kivirčai ir konfliktai. Savaitgalį savo ugningą temperamentą nukreipkite meilės vardan ir atrasite kažką naujo ir įdomaus. 

 

JAUTIS

Pirmadienį ir antradienį jautukų rutiną išsklaidys gauta intriguojanti žinutė ar kraują užkaitins paruošta staigmena jūsų antrajai pusei iš jums nežinomo asmens. Trečiadienį ir ketvirtadienį į meilės frontą žengsite iškėlę raudoną vėliavą - niekas negalės atsispirti jūsų aistrai ir žavesiui. Todėl nebijokite nusiteikti pozityviai meilės atžvilgiu. Savaitgalį jautukuose pabus įžvalgumas ir įtarumas. Ir ne veltui. Tikėtina, jog kažkas bandys jumis pasinaudoti.

 

DVYNIAI

Pirmadienį ir antradienį jūsų mintys skrajos meilės padangėje. Dvyniai ieškos bendraminčių meilės srityje pačiais įvairiausiais būdais. Tinkamas metas bendrauti nuotoliniu būdu, internetu. Tikėtina, kad dvynukai užmegs intelektualų ir kupiną aistros ryšį. Trečiadienį būsite santūresni ir šiuo laikotarpiu žvaigždės nežada tokio karščio, kaip savaitės pradžioje. Nuo ketvirtadienio iki pat sekmadienio viskas priklausys nuo besikeičiančių aplinkybių. Laimei, jūsų lankstumas visas aplinkybes gali nesunkiai pakoreguoti.

 

VĖŽYS

Meilė būtų tikrai nuobodi, jeigu viskas eitųsi lyg per sviestą. Iki pat trečiadienio vėžių meilės frontas bus kupinas permainų, audrų ir netikėtumų. Tačiau trečiadienį ir ketvirtadienį galėsite atsipalaiduoti ir kuo puikiausiai suvoksite ko norite. Penktadienis bus netinkamas jokiems svarbiems sprendimams, tad geriau nesiimkite spręsti senų problemų, aiškintis santykių su antrąja puse. Savaitgalį būsite pats sau kapitonas, todėl nepagailėkite savęs apdovanoti norimu pirkiniu ar kelione.

 

LIŪTAS

Savaitės pradžioje liūtukų laukia saldžios dienos. Aplink jus bursis nemenkas gerbėjų ratas. Tačiau trečiadienį ir ketvirtadienį amūras šaudys kažkur netoli, tačiau ne į jus. Todėl nenusiminkite jei šį kartą viskas bus ne pagal jūsų planą. Savaitgalį nesėdėkite namuose, žvaigždės prognozuoja intriguojantį ir nepamirštamą įvykį liūtukų gyvenime.

 

MERGELĖ

Pirmadienį mergelės iki smulkmenų bus nusiteikusios romantikai ir kruopščiai planuos pasimatymą. Tikėtina, kad tokį mergelių poelgį nulems gauta informacija apie joms patinkantį žmogų. Trečiadienį ir ketvirtadienį šio ženklo atstovams gali pritrūkti tolerancijos, todėl galimi pykčiai ir nesusipratimai. Savaitgalį mergelės jausis drąsiai ir kaip niekad pasitikės savo jėgomis. Pirmyn, visos meilės kortos bus jūsų rankose!

 

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia atrodys graži ir jausminga, o pačios  svarstyklės savyje atras naujų spalvų. Dar viena savybė, kurią įgysite nuo savaitės vidurio, tai įžvalgumas ir ryžtas. Būsite drąsūs ir imsitės prokuroro vaidmens. Tikėtina, kad atsakymą gausite savaitgalį ir juo liksite patenkinti.

 

 

SKORPIONAS

Tikėtina, kad iki savaitės vidurio skorpionus aplankys problemos. Jei jos nesusijusios su sumaištimi širdyje, jas gali padėti išspręsti aplinkiniai. Taigi, nebijokite paprašyti pagalbos. Trečiadienį arba ketvirtadienį kažkas iš artimųjų gali atskleisti jūsų paslaptį. Likusią savaitės dalį užgrius darbai ir įvairūs dalykiniai reikalai, tačiau skorpionams bus sunku susikaupti dėl sumaišties širdyje.

 

ŠAULYS

Pirmadienį ir antradienį jūsų laukia draugai, susitikimai ir linksmybės. Tikėtina, kad šie susitikimai atneš naudingų ir įdomių pažinčių. Savaitės viduryje galite pasijausti nejaukiai ir nepatogiai, dėl savo veiksmų, padarytų savaitės pradžioje. Tačiau esate, koks esate, ir savaitgalį vėl galėsite būti nenuspėjami ir nuodėmingi.

 

 

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje galimas konfliktas dėl darbo ir meilės santykių sumaišties. Jei nenorite įsivelti į tarnybinį romaną, vertėtų išlikti dalykiškiems ir rimtiems. Trečiadienis ir ketvirtadienis tinkamas metas atsakyti į savo širdies klausimus. Tikėtina, kad priimti sprendimai savaitės viduryje bus teisingi. Savaitgalį ožiaragiai turės galimybę patenkinti savo smalsumą ir sužinos šį tą įdomaus apie savo antrąją pusę ar patinkantį asmenį.

 

VANDENIS

Vandenius nuo savaitės pradžios apims jausmas, jog tai ką reikėjo jau padarėte. Todėl imsitės naujų planų ir kelsite sau naujus tikslus tiek profesine, tiek romantine prasme. Žvaigždės pataria savo vidiniu dialogu pasidalinti su savo antrąja puse. Tai gali padėti išgelbėti santykius ir geriau pažinti save. Savaitgalis tikėtinas romantiškas ir jausmingas, jei tik neturėsite slaptų kėslų.

 

ŽUVYS

Jūs norėsite išmokyti visą pasaulį dainuoti, tačiau ne kiekvienam yra lemta gimti dainininku. Žuvys, siekdamos padėti kitiems, bus linkusios diktuoti savo taisykles, tačiau vertėtų atsiminti, kad kiekvienas žmogus pasirenka jam tinkamiausias priemones tikslui pasiekti. Ketvirtadienį ir penktadienį nebus laiko mokyti kitų, nes jausitės lyg būtumėte pametę galvą. Tačiau neskubėkite ieškoti aiškumo savo galvoje ir mintyse, nes savaitgalį viskas savaime išsispręs. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
hm... kazkaip labai keistai viskas atitinka visu 100% bent jau savaites pradzia....
Naujas komentaras