Meilės horoskopas savaitei (10 01 – 10 07)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Pirmadienį savo laiką būsite nusiteikusi (-ęs) išnaudoti kuo efektyviau. Nebijosite susipažinti su nepažįstamais žmonėmis. Jeigu vakare turite pasimatymą su Jums ypatingu asmeniu, pasistenkite, kad jis būtų kiek įmanoma sponatiškesnis. O štai antradienį ir trečiadienį sponatiškumas jau nebetiks – šiomis dienomis turėtumėte siekti pastovumo ir stabilumo. Ketvirtadienis ir penktadienis suteiks Jums laisvę būti, daryti ir sakyti viską, ką Jūs tik panorėsite. Jūsų gebėjimas flirtuoti šiomis dienomis bus itin stiprus. Savaitgalį niekas kitas nepadarys Jūsų tokia (tokiu) laiminga (-u) (kaip bebūtų keista) nei... namų susitvarkymas.

JAUTIS

Jeigu romantiškas susidomėjimas kitu žmogumi Jūsų gyvenime pasirodys kiek per mažas, ką gi, Jūs turite teisę rinktis. Jums nebūtina dabar imti ir nurimti. Vietoj to, kad įsipareigotumėte kažkam, dėl ko nesate tikra (-s), visuomet galite apsižvalgyti, kas dar yra aplinkui. O štai antradienį ar trečiadienį kažkas nutiks ir primins Jums, kuo Jums taip labai patinka šis žmogutis. Jūs esate neįtikėtinai laiminga (-s), kai būnate kartu su ja (juo). Tarp Jūsų yra stiprus ryšys. Taigi gal pats laikas užmiršti tą dairymąsi aplinkui ir pasinerti į tai, ką jau turite. Ketvirtadienį ir penktadienį galite būti neapdari (-us) ir neryžtinga (-s), bet savaitgalį viskas praskaidrės.

DVYNIAI

Pirmadienį kažkas Jums duos patarimą, bet Jūs nebūsite tikra (-s), ar jo paklausyti. Vis tik paklausykite. Ši savaitė skirta nuoširdiems apmąstymams ir savęs tobulinimui, o ši (šis) draugė (-as) tam duos gerą pradžią. Antradienį ir trečiadienį kliūtys, su kuriomis susidursite, iš esmės bus Jūsų pačios (paties) galvoje – Jūsų produktyvumą stabdys tai, kad Jūs tiesiog nesijausite produktyvi (-us). Tačiau ketvirtadienį ir penktadienį įprastinis atsipalaidavimas padidins Jūsų efektyvumą ir gebėsite nudirbti reikalingus darbus ir sutvarkyti svarbius reikalus bei jais mėgautis kartu atrasdama (-s) būdų paflirtuoti su pati (pats) žinote kuo. Gal tai nebus itin romantiška savaitė, bet turėkite kantrybės.

VĖŽYS

Pirmadienį į bet kokius su meile susijusius pokyčius reaguosite taip pat rimtai, lyg tai būtų verslo reikalai. Savaitės pradžioje būsite pernelyg emocionali (-us). Ir skubėsite pasakykite dalykus prieš tai neturėdama (-as) progos apie juos pagalvoti. Galiausiai tokia Jūsų nuotaika pasikeis. Labai tikėtina, kad tai bus atėjus antradieniui arba trečiadieniui, kuomet jausitės nepaprastai žavi (-us) (ir būsite pati (pats) sužavėta) grupėje žmonių. Ketvirtadienį ir penktadienį, Jūsų žavesys pilnai atsiskleis savaime, beveik kaip naujai gimusi žvaigždė, ir įkvėps Jus žengti į Jums neįprastą teritoriją. Savaitgalį nusimato kažko naujo pradžia.

LIŪTAS

Judu - Jūs ir pati (pats) žinote kas - galite kalbėtis amžinai. Pirmadienį iš jos (jo) sužinosite kažką naujo ir tai sustiprins geriausius Jūsų įtarimus apie ją (jį) – tai, kad ji (jis) yra protinga (-s), turi ko Jus pamokyti ir Jums gera būti šalia jos (jo) taip smarkiai, kad kartais vos besugebate ką beištarti. Antradienį ir trečiadienį neturėsite galimybės apie visa tai pagalvoti, nes dabar Jus bus užgriuvę daug darbų, tačiau būtinai tuo, ką galvojate, pasidalinkite su draugais ketvirtadienį ir penktadienį. Jie labai dėl Jūsų apsidžiaugs. Šį savaitgalį nutiks kažkas naujo, kažkas neįtikėtinai jaudinančio.

MERGELĖ

Pirmadienis nusimato ne itin puikus – visi bus taip karingai nusiteikę! – tačiau antradienis ir trečiadienis tiesiog negalėtų būti geresni. Jūs ir pati (pats) žinote kas kartu romantiškai pavakarieniausite (labai tikėtina, kad abu vakarus), nors tai labiau bus panašu į artimų sielų vienas kito tyrinėjimą nei vakarienę. Tiesiog neįtikėtina, koks puikus tarp Jūsų ryšys. Ketvirtadienį ir penktadienį būsite pernelyg užsiėmusi (-ęs) darbu, kad galvotumėte apie galimą sielos draugę (-ą), o  šeštadienį ir sekmadienį Jums rūpės šeima. Tačiau tai, kas vyksta Jūsų meilės srityje, visą tą laiką suksis Jūsų galvoje.

SVARSTYKLĖS

Ši savaitė bus kupina romantikos. Pirmadienį romantiškieji reikalai, kuriuose dalyvausite, bus panašesni ne į „smagiai pašokinėkime kartu per balas“, o į „susėskime ir apie tai pakalbėkime“, bet tai tik į gerą. Jums patiks apkalbėti su meile susijusius reikalus. Antradienis ir trečiadienis bus tyrai gražios dienos – staiga dėl to, kad būsite gerai apkalbėję rūpimus klausimus, viskas išaiškės. Ketvirtadienį ir penktadienį žodžiai vėl liesis lengvai. Susiraskite kokią vietą su gražiu vaizdu ir romantiškai pasivaikščiokite su savo mylimąja (-uoju). Šį savaitgalį Jus valdys stiprios emocijos.

SKORPIONAS

Pirmadienį nelabai turėsite galimybių galvoti apie meilę. Iš tiesų, nelabai išeis pagalvoti apie bet ką, kas bus susiję su Jumis. Dabar bus daug neatidėliotinų reikalų ir Jums jų tvarkyme atiteks lemiamas vaidmuo. Antradienį ir trečiadienį galų gale galėsite susikoncentruoti į savo romantiškąjį gyvenimą, tačiau jame gali būti šiek tiek trinties. Gali tekti priimti kelis kompromisus, bet tam Jūs nebūsite nusiteikusi (-ęs). Ah ta meilė... Ketvirtadienį ir penktadienį šiek tiek atsikvėpsite, kai Jūsų dėmesį nukreips darbiniai reikalai. Savaitgalį galų gale su pati (pats) žinote kuo viską išsiaiškinsite.

ŠAULYS

Žmogus, dėl kurios Jūsų širdis plaka greičiau, šį pirmadienį Jums darys ir kitokį poveikį – tiesiog negalėsite sustoti juoktis. Galbūt net Jus apims tas tylusis juoko tipas, kai Jūs neišskleidžiate nė garso, nes taip smarkiai juokiatės. Antradienį ir trečiadienį jei judviem nepavyks susimatyti, tai bent jau palaikykite nuolatinį ryšį – telefono skambučiai, žinutėmis, nesvarbu. Ketvirtadienį ir penktadienį skubėsite pabaigti visus reikalus prieš pasibaigiant savaitei. Savaitgalį galėsite atsipalaiduoti ir pasirąžyti bei tikėtina apturėsite nenutrūkstamą pietinį pokalbį su savo mylimąja (-uoju).

OŽIARAGIS

Pirmadienį bene pagrindinis Jūsų rūpestis bus, ar Jūsų ir pati (pats) žinote kieno santykiai tęsis toliau. Tai netinkamas dėmesio koncentracijos objektas. Vietoj to, kad jaudintumėtės, kaip ir kada visa tai pasibaigs, reikėtų sutelkti dėmesį į tai, kas vyksta dabar ir praleisti patį smagiausią laiką, kokį tik galite praleisti kartu. Kam gi rūpintis? Antradienis ir trečiadienis bus ypatingai romantiškos dienos. Jeigu turite galimybę kur nors ištrūkti, geriausia į gamtą, nuotykiai tik dar labiau Jus suartins. Ketvirtadienį ir penktadienį visur skubėsite, kaip išprotėjusi (-ęs), tačiau savaitgalis nusimato namie - jis bus ramus ir sugrąžinantis jėgas.

VANDENIS

Dienos, kurių turėtumėte laukti dėl jų kupinumo romantika, šią savaitę bus ketvirtadienis ir penktadienis. Pirmadienis bus žavingas savo filosofiniu lygiu, bet nebus labai jau romantiškas, o antradienis ir trečiadienis labiausiai bus tinkami apmąstymams. Jūsų mintys natūraliai plaukios praeityje, o ne į ateityje. Tuomet ketvirtadienį ir penktadienį kažkas paspaus jungiklį ir Jūsų meilės gyvenimą užplūs naujos energijos gausa. Tai bus, ką galima būtų apibūdinti, kaip lengvu meilės romanu. Šeštadienį ir sekmadienį tai galėsite peržvelgti savo atmintyje, tuo tarpu ką nors kito veikdama (-s), pvz. tai, kas Jums patinka.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje visa tiesa apie Jūsų meilės gyvenimą Jus kol kas aplenks. Tai, aišku, Jus kiek suglumins. Nesijaudinkite, tai bus nuostabu ir svajinga, tačiau visame tame gali būti ir keli debesys, todėl geriau pasistenkite juos išsklaidyti. Antradienį ir trečiadienį savo minčių išreiškimas ant popieriaus lapo – galbūt rašant meilės laišką – padės išsiaiškinti kai kuriuose dalykus. Tuo pačiu turėsite meilės laišką, kurį galėsite išsiųsti (vienintelis dalykas geresnis už meilės laiško gavimą yra jo išsiuntimas). Ketvirtadienis ir penktadienis gali būti kupinos streso dienos (dėl su romantika nesusijusių priežasčių), tačiau šeštadienis ir sekmadienis bus kupini romantikos, linksmybių, aistros –bus tiesiog idealu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras